User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Kaliteli araç kurulama havlusu önerisi

BilalAkbayır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Lightbulb Kaliteli araç kurulama havlusu önerisi

Aracım detaylı temizlikten yeni çıktı, seramik kaplama da yaptırdım. Çiziksiz halini muhafaza etmek istiyorum. Bana kalitelisinden hangi araç kurulama havlusunu önerirsiniz? Araç GL kasa Mercedes, havlunun boyutu büyük olursa kurulamak daha kolay olur diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

sagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    önce uber blue sonra mammoth var ucuzdan pahalıya.
    35 KU 606- Outlander MT Turbo
    34 ENP 29 - TypeR
    34 VTE 64 - S2000
    34 VG 3670 - Type-R
    10 E 6622 - Civic vti

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben şu üründen memnun kaldım. Çok yumuşak; kenar, dikiş vs olmaması güzel ince çizik bırakmaması adına

Ama biraz fazla tüylü kullanmadan önce bir kaç kere çırptım, kenarsız olmasından dolayı sanırım

Auto Finesse - Duo Edgeless 40x60cm

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar, bu auto finesse, uber blue vs. hepsi yalan emin olun, 3-5 ayda çöp.
    ve su emiciliği yüksek değil.
    Wizard of Gloss Blue Marlin Edgeless Drying Towel Trockentuch 1500GSM, 16,52 €
    alacağınız ürün bu. bazen detay forum sitelerinde satanlar oluyor, takip edin.
    ben 1.5 yıldır kullanıyorum, araba üzerinde sürüklemenize bile gerek yok. bastır çek şeklinde(hiç bir türlü kılcal çizik oluşmuyor)
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Rockford - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BilalAkbayır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracım detaylı temizlikten yeni çıktı, seramik kaplama da yaptırdım. Çiziksiz halini muhafaza etmek istiyorum. Bana kalitelisinden hangi araç kurulama havlusunu önerirsiniz? Araç GL kasa Mercedes, havlunun boyutu büyük olursa kurulamak daha kolay olur diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.
    arabayı garajda vs yıkıyosan blower al ugrasma havluyla zebellah gibi arabayı kurutmaya. zaten üzerinde koruma saglıklıyken blowerdan bas rüzgarı suyun yüzde 90 ını dökersin öle. kalanı da büyük olmayan bir düzgün kurulama havlusuyla rahatlıkla halledersin. hem ayna içi ızgara içi şu bu sağda solda sonradan su cıkmaz.

emre55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gyeon silk dryer de iyidir , auto finisse aqua deluxe da kullandım ama hoşuma gitmedi hiç
    AKKAYA OTOMOTİV KAPORTA&BOYA SERVİSİ
    İstanbul / Kartal

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gyeon diyorum
    06 SS 0006

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Wizard of Gloss Blue Marlin iyi gibi duruyor. Temin edebileceğimiz bir yer/kişi var mıdır ?

Shirb13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam spark kurulama havlusu yaz google'a kendi gri siyah şeritli 3 lüsü 110 tl olması lazım ondan al keyfine bak. TR de bulup bulabileceğin en iyi fp ürünü.

Normal deterjanla yıkama, doğrudan güneşte kurutma, hızlı cila falan sıkarsan aracı iyi durula sonrasında kurularken kullandığın bezi kurumadan yıkamaya bak. F/P olarak TR şartlarında en iyi çözüm. Gyeon falan hikaye, alacaksan Twisted Pile yani çift burgu bir bez alman lazım onlarda ateş pahası. Sparkda twisted pile tarzı iki taraflı.

Daha kaliteli bir şey alacaksan da @akko nun önerdiği wog iyidir ama şu şartlarda 200 liradan aşağı bulamazsın sanırım.
    Sel Gider Kumu Kalır.
    Instagram: SrtGaraj282
    2016 Hyundai i20 Style Pan 1.4 Crdi
    2017 Seat Leon Fr Desire Red 1.4 TSI 150 HP W/O ACT

ÜSTÜNERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakın zamanda valet pro nun kurulama bezini aldım, tek seferde siliyor gibi gözüküyordu ama güneşte bakınca arabada hep su izleri oldugnu farkettim.
    Link bırakıyorum ben aldım siz almayın;Valet Pro Drying Towel Kurulama Bezi 50x80cm yamaclardetailing.com'da | Arac Bakım Ve Temizlik Urunleri

Gyeon silk dryer siparisi verdim bakalım o nasıl.

Birde aklınızda olsun valet proyu 50x80 almıstım yan panelleri silerken zorlandım biraz büyük ve su cekince daha bi agır oluyor, Gyeonu 50x55 olarak siparis verdim

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ÜSTÜNERC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakın zamanda valet pro nun kurulama bezini aldım, tek seferde siliyor gibi gözüküyordu ama güneşte bakınca arabada hep su izleri oldugnu farkettim.
    Link bırakıyorum ben aldım siz almayın;Valet Pro Drying Towel Kurulama Bezi 50x80cm yamaclardetailing.com'da | Arac Bakım Ve Temizlik Urunleri

Gyeon silk dryer siparisi verdim bakalım o nasıl.

Birde aklınızda olsun valet proyu 50x80 almıstım yan panelleri silerken zorlandım biraz büyük ve su cekince daha bi agır oluyor, Gyeonu 50x55 olarak siparis verdim
    Gyeon'un kurulama havlusuda malesef suyu çekince çok ağırlaşıyor ve suyu sıkarak çıkarmak da bir işkence halini alabiliyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gyeon'un kurulama havlusuda malesef suyu çekince çok ağırlaşıyor ve suyu sıkarak çıkarmak da bir işkence halini alabiliyor.
    Üstadım, siz bu konuda hangi ürünü önerirsiniz? Sanırım bu ara piyasada ithal ürün bulmak da zor. Çünkü nereye baksam stokta ürün yok.

sagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, bu auto finesse, uber blue vs. hepsi yalan emin olun, 3-5 ayda çöp.
    ve su emiciliği yüksek değil.
    Wizard of Gloss Blue Marlin Edgeless Drying Towel Trockentuch 1500GSM, 16,52 €
    alacağınız ürün bu. bazen detay forum sitelerinde satanlar oluyor, takip edin.
    ben 1.5 yıldır kullanıyorum, araba üzerinde sürüklemenize bile gerek yok. bastır çek şeklinde(hiç bir türlü kılcal çizik oluşmuyor)
    ben katılmıyorum bu yoruma 2012 den beri uber blue hâla yumuşacık duruyor ve bir okadarda su çekip ağırlaşıyor kaldıramıyorsun
    35 KU 606- Outlander MT Turbo
    34 ENP 29 - TypeR
    34 VTE 64 - S2000
    34 VG 3670 - Type-R
    10 E 6622 - Civic vti

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sagi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben katılmıyorum bu yoruma 2012 den beri uber blue hâla yumuşacık duruyor ve bir okadarda su çekip ağırlaşıyor kaldıramıyorsun
    Bende sizin gibi düşünüyordum bu söylediğim havluyu alana kadar
    Memnunsanız problem yok tabi
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu ürünü bende kullandım anca arabanın üstünde suyu gezdirirsin. Sparkı neden göz ardı ediyorsun ? Parayı çöpe atmaktan farksız gyeon almak.
    Konu Shirb13 tarafından (15-09-2020 Saat 14:10 ) değiştirilmiştir.
    Sel Gider Kumu Kalır.

ÜSTÜNERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Shirb13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ürünü bende kullandım anca arabanın üstünde suyu gezdirirsin. Sparkı neden göz ardı ediyorsun ? Parayı çöpe atmaktan farksız gyeon almak.
    Şuan gyeon silk dryer kullanıyorum kesinlikle su çekmesi vs. harika. Tek katta bütün arabayı kuruluyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuan gyeon silk dryer kullanıyorum kesinlikle su çekmesi vs. harika. Tek katta bütün arabayı kuruluyor.
    hocam haklısın sana haksızsın demiyorum, ama başkasının yumruğunu yemeyen kendininkini beton zannedermiş misali, diğerlerini özellikle burgu iplik teknolojisinde üretilenleri görmediğin için gyeonu bu şekilde göklere çıkarman çoooook normal. Sparkı denersen 35 tl lik bezin 100 tl lik gyeona nasıl kafa tuttuğunu göreceksin.

Elimde Gyeon, Wizard Of Gloss Blue Marlin, Klin Duo Large, Liquid Elements Black Hole ve Çin işi kurulama havluları ve 5 tane de Spark kurulama havlusu var. Yerli detay forumlarını biraz gez, bu bezlerin hakkı yenmez, ancak f/p düşündüğünde 2 tane Spark ile başa çıkabilecek başka bir havlu yok. Ben Spark yeni iken C5'i tek başına kuruluyordum. 60 aracın üzerindne geçti, daha yeni yeni performanısın kaybetmeye başladı Sirkeye yatırmam lazım.
    Konu Shirb13 tarafından (15-09-2020 Saat 15:04 ) değiştirilmiştir.
    Sel Gider Kumu Kalır.

emre55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Shirb13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam haklısın sana haksızsın demiyorum, ama başkasının yumruğunu yemeyen kendininkini beton zannedermiş misali, diğerlerini özellikle burgu iplik teknolojisinde üretilenleri görmediğin için gyeonu bu şekilde göklere çıkarman çoooook normal. Sparkı denersen 35 tl lik bezin 100 tl lik gyeona nasıl kafa tuttuğunu göreceksin.

Elimde Gyeon, Wizard Of Gloss Blue Marlin, Klin Duo Large, Liquid Elements Black Hole ve Çin işi kurulama havluları ve 5 tane de Spark kurulama havlusu var. Yerli detay forumlarını biraz gez, bu bezlerin hakkı yenmez, ancak f/p düşündüğünde 2 tane Spark ile başa çıkabilecek başka bir havlu yok. Ben Spark yeni iken C5'i tek başına kuruluyordum. 60 aracın üzerindne geçti, daha yeni yeni performanısın kaybetmeye başladı Sirkeye yatırmam lazım.
    Spark ın hangi bezinden bahsediyorsunuz, link vs alabilir miyim. kurumanın yanı sıra kılcal çizik vermemesi de bi etken yalnız bu şekilde de karşılaştıralım
    Konu emre55 tarafından (15-09-2020 Saat 15:43 ) değiştirilmiştir. Sebep: eksik bilgi
    AKKAYA OTOMOTİV KAPORTA&BOYA SERVİSİ
    İstanbul / Kartal

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emre55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Spark ın hangi bezinden bahsediyorsunuz, link vs alabilir miyim. kurumanın yanı sıra kılcal çizik vermemesi de bi etken yalnız bu şekilde de karşılaştıralım
    hocam yanlış anlama lütfen, sence detailingle uğraşan biri olarak bu markalı bezleri sayıp yanına sprakı eklerken çizip çizmeyeceğini düşünmemiş olabilir miyim

Spark Mikrofiber Ultra Luks Oto Kurulama Bezi 3'lu - Spark
    Sel Gider Kumu Kalır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler