User Tag List

17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: Istanbul anadolu yakasi oto deri döşeme tamiri ve bakimi yapacak yer tazvsiyesi

sportwagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Istanbul anadolu yakasi oto deri döşeme tamiri ve bakimi yapacak yer tazvsiyesi

ilk sahibi olduğumuz bmw e39 520i nin koltuk döşemelerinin bakımdan geçmesi gerekiyor, orijinale en yakın şekilde bölgesel parça değişimi yapıp deri boyası ile yenileme yapan yer tavsiyeniz var mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Altınuç Deri ve Otomotiv San. Tic A.Ş.
    Oto Deri Döşeme ALTINUÇ A.Ş.

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Komple yenileme deseydiniz Art Car derdim ama boyamaya karşı onlar. Anadolu yakası için bende içerenköy altınuç önerebilirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokangokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altınuç Deri ve Otomotiv San. Tic A.Ş.
    Oto Deri Döşeme ALTINUÇ A.Ş.
    Altınuç a daha önce 1/2 iş yaptırmıştım, deri boyama yapmıyorlar diye biliyorum, ama yinede uğrayıp bir sorayım, teşekkürler.

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesin boya ve takir yapmazlar, kullanmaya devam edeceksniz taniyorsanizda direk altinuca yaptirin komple bitsin, uzun vadeli, iyi bir uygulama olsa arkasinda durabilecegi birseyi altinuc yapardi zaten.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Deri Klinik Doruk Bey ile görüşebilirsiniz boya ve tamirat için Colourlock marka yetkilisi ve uygulamacısı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki kumaş koltuk kaplama için önereceğiniz bir yer var mı ? Taban halısı, tavan ve kumaş koltukları yenilemem gerekiyor

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün rastgale bi yere sordum ön koltukların döşeme yenılenmesi 1600tl dedi alkantara tarzı

lucky Jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anadolu yakasında bu işin zirvesi altınuç. ama Deri boyarlar mı bilmiyorum. Bir sorun isterseniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet altınuç deri döşemeye uğradım boyama işlemi yapmıyor.... E39 un kendi fabrika derisi ellerinde yok, temin konusunda şu an için sıkıntılı..... E39 un kendi fabrika derisini orijinale sadık şekilde doşettireyim derseniz en az 15000 TL yi gözden çıkarmak gerekir diye düşünüyorum ki benim koltukların bu işi düzgün yapan biryerde bakimdan geçip sürücü koltuğunun boyanması yeterli olacak.
    Not: Deri döşeme ve tavan yenileme konusunda işçilik ve esnaflik konusunda Altınuç Anadolu yakasında bir numara doğrudur.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sportwagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet altınuç deri döşemeye uğradım boyama işlemi yapmıyor.... E39 un kendi fabrika derisi ellerinde yok, temin konusunda şu an için sıkıntılı..... E39 un kendi fabrika derisini orijinale sadık şekilde doşettireyim derseniz en az 15000 TL yi gözden çıkarmak gerekir diye düşünüyorum ki benim koltukların bu işi düzgün yapan biryerde bakimdan geçip sürücü koltuğunun boyanması yeterli olacak.
    Not: Deri döşeme ve tavan yenileme konusunda işçilik ve esnaflik konusunda Altınuç Anadolu yakasında bir numara doğrudur.
    Vedat Usta var bizim işlerimizi hep ona yaptırırız. Dilersen PM' den bilgilerini vereyim, bir uğra.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi yolun düşerse bostancı sanayide bir tanıdığım var yeri farcı altan abinin muhtemelen kimse sorsan gösterir dükkanının yan binasında clio cu ozan yönlendirdi diyebilirsin boya yapıyor ama hatırladığım tavsiye etmiyor illede boya dersen boyuyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tavsiyeler için teşekkürler, Ataşehir'de ki Vedat Usta'dan bahsediyorsaniz bir arkadasimda söyledi fakat oto boyasi ile deri koltuk boyuyorlar diye altını çizdi, detay konusunda bilgisi olan varsa, yazarsa sevinirim ama oto boyasi deri döşemeyi kıssa vadede bitirir diye düşünüyorum.... Su bazlı deri boyası ile bu işi yapan yer deri klinik diye öğrendim bakalım yakın zamanda olmadı oraya gidecegim

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anadolu yakasi degil ama; parça değişimini İstanbul'da yaptırırsanız, boyama için Bursa Öztaş Oto'yu öneririm.

Boyama işini distibütörlüğünü Deri Klinik'in yaptığı su bazlı Colourlock ürünleriyle yapıyor. Önceden randevuyla giderseniz 1 günde yapıp teslim eder. Fiyat olarak Nisan 2019'da iki ön koltuğa 400+400 TL vermiştim.

Ben dediğim şekilde Art Car'da lokal deri değişimi yaptırarak, boyama için kendilerine gitmiştim. Çıkan sonuç fazlasıyla tatmin etti. Yaklaşık 1.5 senedir herhangi bir deformasyon olmaksızın, deri bakım ürünleriyle temizleyip, nemlendirerek kullanıyorum.

İnstagram adresleri: Oztaş Oto Restorasyon (@oztasotorestorasyon) • Instagram photos and videos

Ben aynı gün teslim edilsin diye deri değişimini buradan yapıp gitmiştim. Hatta erkenden bitsin diye onden koltuk kafaligini kargoyla gönderdim ki, rengi onden hazirlasinlar. Yoksa kendileri de lokal değişim hizmeti veriyorlar diye biliyorum, ama dedigim gibi uzasin istemedim.

Lokal değişim içinde, renk farketmeksizin benzer desen ve kalitede herhangi bir derinin yeterli olacağına inanıyorum. Zaten üzerine boya yapılacak.

Foruma foto yuklemeye usendim, ozelden tel atarsaniz whatsapptan benim koltuklarin oncesi ve sonrasini gonderebilirim
    Konu MBuğra tarafından (14-12-2020 Saat 19:06 ) değiştirilmiştir.
    "Korkmadık, savaştık"

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mükerrer mesaj..
    "Korkmadık, savaştık"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kartal Heroic detaling'e ulaşırsanız bakım ve boya konusunda yardımcı olacaktır Bora Ergun 0 532 726 42 96
    EserYnd

ERK_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jr.EseR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kartal Heroic detaling'e ulaşırsanız bakım ve boya konusunda yardımcı olacaktır Bora Ergun 0 532 726 42 96
    Aynısını yazacaktım.
    Mutlaka Bora ile görüşün.

Kendisi zaten Deriklinik'in de ilk olarak tavsiye edeceği isimdir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler