Videoyu yaz sonu-sonbahar başında çekmiştim. Uzun süredir yayınlayıp yayınlamamakta kararsız kalmıştım. Çünkü video çekimi sonrası Subaru'yu servise götürmüştüm ve ön balataların ve disklerin değişmesi gerektiği ortaya çıkmıştı. Ancak, diskin gümrükten çekilebilmesi için 1 ay gerekiyordu. Bende uzun yola çıkmam gerektiğinden ve güvenlik nedeniyle de Subaru yerine Duster'ı kullanmak durumunda kalmıştım. Arada bir akü sağlığı için Subaru'yu çalıştırdım ama bu esnalarda sadece ürünün gözle kontrol ettim ve video çekmedim.
Amma velakin, video size birçok bilgiyi verecektir diye düşünerek yayınlama kararı aldım

Ürünün tam adı Stac Plastic Lucida Gomme Spray Line. Sprey tipi lastik parlatıcı ancak üzerindeki tercümede lastik temizleyici yazıyor.
Avantajlar
-Ürün kolay ve hızlı uygulanabiliyor. Kuruduktan sonra silmeye gerek yok.
-Çamurları, kirleri güzel maskeliyor.
-Davlumbazlarda da kullanılabiliyor.

Dezavantajlar
-Ürünün hiçbir hidrofobik hatta hidrofilik özelliği yok.
-Dayanımı az.
-Yağışlı hava ve çamura karşı alerjisi var. Hemen ne var ne yok üzerine çekiveriyor
-Ürünü kullandıktan sonra sprey başlıkta kalıntı olabiliyor veya başka bir problem oluyor ki, ürünü düzgün uygulamanıza rağmen bazen lastik yanağında boncuk boncuk terleme yapar gibi olumsuz durum oluyor ve ürün eşit yayılamıyor.

Videoda ürünün 1 haftalık sürecini de görebilirsiniz. İyi seyirler
Stac Plastic Lucida Gomme/Lastik Parlatıcı - YouTube