User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
46 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Polytop Hızlı cila- Aradığınız hızlı cila bu olabilir!

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı mirafiori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan abi 2 yerede gittim. Kerebiç tatlısı için yorumum; olmasa aramam Tantunici memet ustada biftek kendi sütlü ekmeklerinde olan versiyonu yedim, şuana kadar yediklerim tantuni değilmiş dedim
    2 yerden birindede virüsü kaptık maalesef, maske mesafe kimsenin umrunda değil...
    Ben 10 yıldan fazladır şerbetli tatlı yemiyorum. Kerebiç öyle bir şey değil ama dediğin de haklısın olsa da olmasa da dert değil. Maksat genel kültür, olur da yarışmaya katılırsın falan soru denk gelir şak diye cevabı yapıştırırsın.

Bu arada geçmiş olsun. Bizim şoförün annesi Ocak ayı başından Şubat'ın ilk gününe kadar hastanede entübeydi, maalesef kaybettik. Kadıncağızın hiç hastalığı vs'si yokmuş. Turp gibiymiş. Eve torunlar gidip geliyormuş, muhtemelen ya onlardan ya da pek dikkat etmeyen yetişkinler taşıdı ve bulaştırdı. Kadıncağız zira pek evden de dışarı çıkmıyormuş, evde bakıma muhtaç birisi ile ilgileniyormuş. Ve tepi topu 2 tane sinovac olmuş, bir daha da aşı maşı olmamış. Doktorun da ciğerleri görüp ilk gün eve göndermesinden de kaynaklı bir sıkıntı var tabi ama ... Ertesi gün tekrar hastaneye gidiyorlar, semptomlar artıyor, önce yoğun bakıma alındı sonra entübe edildi. Bir ara iyiye gidiyor dediler ama sonra kötü haber geldi. Ciğerler jele dönmüş ve vefat etti.

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar,

Bu ürünü gördüm de internette, bir sorum olacaktı. Hızlı cila olarak soft99 luxury gloss var ama yakında o biter gibi Bu üründen almak istiyorum. herhalde bi yıkamada 500 ml su + 10 ml cila harcasam bana baya baya gider. Sorum ise; bu ürün açıldıktan sonra bir süresi var mı yani konsantre halini kastediyorum (ana şişede kalan).
    bir de dediğm ürüne göre parlatması vs farklı mıdır ? üsttekinden çok memnunum ama sadece 500ml şişesi 200 tl ye yakın. bu ürünü alırsam ömür boyu götürür
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

mirafiori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Bu ürünü gördüm de internette, bir sorum olacaktı. Hızlı cila olarak soft99 luxury gloss var ama yakında o biter gibi Bu üründen almak istiyorum. herhalde bi yıkamada 500 ml su + 10 ml cila harcasam bana baya baya gider. Sorum ise; bu ürün açıldıktan sonra bir süresi var mı yani konsantre halini kastediyorum (ana şişede kalan).
    bir de dediğm ürüne göre parlatması vs farklı mıdır ? üsttekinden çok memnunum ama sadece 500ml şişesi 200 tl ye yakın. bu ürünü alırsam ömür boyu götürür
    Merhabalar,
    Soft99 kullanmadım, yorum yapamaycağım bu konuda fakat, Sonax ve Turtle wax Seramik katkılı ürünlerine göre dayanım konusunda biraz geride, bu ürünlerde direkt kullanım.
    Parlaklık bana göre yeterli seviyede dayanım 2.5 3 hafta, açıkta duruyor aracım, kapalı otoparkta duran araçta süre uzayacaktır. Bu ürünlerden katı wax sıvı wax vb. ürünlerdem beklediğimiz performansı beklememek gerek, destekleyici ürünlerdir. Ürünü 1/50 100 oranında seyrelttiğimizde 50 100 litre ürün elde edebiliyoruz ve Soft99dan 50 tl daha pahalı. Son kullanım konusunda bilgim yok fakat 1 yıldır ana şişedeki ürünüme birşey olmadı, seyrelttiğimiz ürün 2 3 günde tüketmemiz gerekli yoksa özellği azalıyor. Ayrıca söyle bir bilgi vereyim, ilgili ürün 1 yıldır düzenli kullanıyorum, en son demirtozu temizlğinizi 1 yıl önce polisaj öncesi yapmıştım, geçtiğimiz günlerde demirtozu sökücü uyguladım ve demirtozu çıkmadı araçtan, bu konuda bir kalkan oluşturduğunu tespit etmiş olduk. Avruğa yakasına yolunuz düşerse numune verebilirim
    Ürünün dökümanları aşağıdaki linkte mevcut fakat Almanca belki orda son kullanım tarihi ile alakalı bilgi vardır
    POLYTOP Hybridkonservierer Maximus 200 L online kaufen
    Konu mirafiori tarafından (26-06-2022 Saat 10:34 ) değiştirilmiştir.
    Youtube kanalım: www.youtube.com/@ardaguven

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar,
    Soft99 kullanmadım, yorum yapamaycağım bu konuda fakat, Sonax ve Turtle wax Seramik katkılı ürünlerine göre dayanım konusunda biraz geride, bu ürünlerde direkt kullanım.
    Parlaklık bana göre yeterli seviyede dayanım 2.5 3 hafta, açıkta duruyor aracım, kapalı otoparkta duran araçta süre uzayacaktır. Bu ürünlerden katı wax sıvı wax vb. ürünlerdem beklediğimiz performansı beklememek gerek, destekleyici ürünlerdir. Ürünü 1/50 100 oranında seyrelttiğimizde 50 100 litre ürün elde edebiliyoruz ve Soft99dan 50 tl daha pahalı. Son kullanım konusunda bilgim yok fakat 1 yıldır ana şişedeki ürünüme birşey olmadı, seyrelttiğimiz ürün 2 3 günde tüketmemiz gerekli yoksa özellği azalıyor. Ayrıca söyle bir bilgi vereyim, ilgili ürün 1 yıldır düzenli kullanıyorum, en son demirtozu temizlğinizi 1 yıl önce polisaj öncesi yapmıştım, geçtiğimiz günlerde demirtozu sökücü uyguladım ve demirtozu çıkmadı araçtan, bu konuda bir kalkan oluşturduğunu tespit etmiş olduk. Avruğa yakasına yolunuz düşerse numune verebilirim
    Ürünün dökümanları aşağıdaki linkte mevcut fakat Almanca belki orda son kullanım tarihi ile alakalı bilgi vardır
    POLYTOP Hybridkonservierer Maximus 200 L online kaufen
    çok sağol abi bilgilendirmen için. ya zaten dediğin gibi 2-3 haftada bir yenilesek bile dediğin gibi çok uzun süre kullanacağımdan bol bol bile sıkarım yani ben en iyisi hafta içi duruma göre alayım, dursun depomdan. tekrardan teşekkürler

34 GNN 111 #308 21'

sweap07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende bu urunu satin aldim urunu kullananlar nasil uygulama yapiyorsunuz ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sweap07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bu urunu satin aldim urunu kullananlar nasil uygulama yapiyorsunuz ?
    1:50-100 seyreltiyorsunuz, araç ıslakken fısfıslıyorsunuz, daha sonra aracı duruluyorsunuz..

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende aynı şekilde PW kullanıyorum. Gayet memnunum yoğun kullanımlarda toz kapma olayı fazla oluyor malesef.

Aracım 12 yaşında ve boyasız kısımlarda polisaj yapmak istemiyorum. Parlaklık ve derinlik için SOFT99 tavsiye eder misiniz?

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1:50-100 seyreltiyorsunuz, araç ıslakken fısfıslıyorsunuz, daha sonra aracı duruluyorsunuz..
    Duruluyor muyuz? Kurulamıyor muyuz ya sıktıktan sonra?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duruluyor muyuz? Kurulamıyor muyuz ya sıktıktan sonra?
    Dediğiniz şekilde de olur fakat, kurulama havlusu özelliğini yitirebilir zamanla. İlk sayfadaki videomu izlerseniz sonucu görebilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende aynı şekilde PW kullanıyorum. Gayet memnunum yoğun kullanımlarda toz kapma olayı fazla oluyor malesef.

Aracım 12 yaşında ve boyasız kısımlarda polisaj yapmak istemiyorum. Parlaklık ve derinlik için SOFT99 tavsiye eder misiniz?
    yamaclardetailing.com'da | Arac Bakım Ve Temizlik Urunleri bende bu ürün var, parlatması bence gayet iyi. pek ürün bilgim yok ama yabancı videolarda bir çok ürünle kıyaslıyolardı fiyatlarındaki hepsinden parlatma puanı daha yüksekti ama örnek veriyorum hidrofobikliği sonax bsd'den sözde daha düşük gözüküyordu. Hızlı cila yerine soft99'un wax'ları ile uğraşırım diyorsanız gözünüz kapalı alın diyor herkes yorumlarda zaten uzmanları yardımcı olur size

34 GNN 111 #308 21'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Polisaj neden yapmak istemiyorsunuz? @Alpii ye katılıyorım ilave olarak Soft99 Kiwami wax işinizi görecektir, parlaklık için, derinlik için polisaj ile kusursuz yüzey gerekliliği doğabilir.
    Hızlı cila kısmında Turtle wax Dry Shine, Sonax Ceramic spray işinizi görebilir fakat ben şiddetle Vonix hızlı cila tavsiye ederim.
    Konu mirafiori tarafından (02-07-2022 Saat 11:40 ) değiştirilmiştir.

sweap07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polyop hizli cilayi bu hafta alip kullanma sansim oldu, ürun gercekten iyi su tutmama performansindan cok memnun kaldim ayrıca arabayi kurulama esnasinda kolaylik sagliyor.
    Konu sweap07 tarafından (03-07-2022 Saat 09:58 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polisaj neden yapmak istemiyorsunuz? @Alpii ye katılıyorım ilave olarak Soft99 Kiwami wax işinizi görecektir, parlaklık için, derinlik için polisaj ile kusursuz yüzey gerekliliği doğabilir.
    Hızlı cila kısmında Turtle wax Dry Shine, Sonax Ceramic spray işinizi görebilir fakat ben şiddetle Vonix hızlı cila tavsiye ederim.
    Daha önce yapılan bilinçsiz uygulamalardan dolayı orjinal boya mikronu düşük seviyelerde malesef olası bir hata riskini alamıyorum. Soft99 deneyeceğim. Teşekkürler.

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ürünü, Turtle wax hybrid cila ile karşılaştırırsak sanırım bu ürün her anlamda daha mantıklı olacaktır, doğru mudur? çok başarılı duruyor videoda.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ürünü, Turtle wax hybrid cila ile karşılaştırırsak sanırım bu ürün her anlamda daha mantıklı olacaktır, doğru mudur? çok başarılı duruyor videoda.
    Tw boncuk yapısı bir tık daha iyi gibi daha canlı duruyor. Onunde videosu mevcut kanalda. 1:50 seyreltmede Polytopta hiç fena değil. Herşeyi bir kenara koydum, kesemizi düşündüğümüzde 1:50 seyreltirsek litresi 5 tl

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tw boncuk yapısı bir tık daha iyi gibi daha canlı duruyor. Onunde videosu mevcut kanalda. 1:50 seyreltmede Polytopta hiç fena değil. Herşeyi bir kenara koydum, kesemizi düşündüğümüzde 1:50 seyreltirsek litresi 5 tl
    Aradaki farka değecek şeyler yok bence de. Sonraki adım bu ürün sanırım. Eldekiler bitsin de bakarız teşekkürler.

Aliburakb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu seyreltme olayını ben tam anlayamadım ya 1:50 seyreltmek demek ne demek tam olarak ne kadar su ne kadar ürün ?
    İnstagram
    @aliburakbatmaz_
    @brkhobbygarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Aliburakb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu seyreltme olayını ben tam anlayamadım ya 1:50 seyreltmek demek ne demek tam olarak ne kadar su ne kadar ürün ?
    50 birim su 1 birim ürün anlamına gelir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Aliburakb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 litrelik şişede seyrelltiyoruz var sayıyorum, 20 ml ürün 980 ml su şeklinde...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler