User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Motip Rubber and Plastic Conditioner Incelemesi

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Motip Rubber and Plastic Conditioner Incelemesi

Geçenlerde hatırlarsanız bilin bakalım bu ürün hangi ürün diye video ekleyerek sormuştum Bilen çıkmamıştı Efem mal bu, Motip Rubber and Plastic Conditioner. Aerosol tipi bir ürün, içeriğinde silikon var. Hacmi 600ml ve valfleri 360 derece çalışabildiği gibi ürünün raf ömrü de 10 yıl. (oha ne 10 yıl mı?) 10 yıla kim öle kim kala derler ya. Bu kalıyor işte.

Silikon sevmeyenler için maalesef kötü haber ama silikon ve aerosol ürün sevenler için tabiki iyi haber. Ürünün kullanımı çok kolay, kuru ve temiz yüzeye ürünü sıkıyorsunuz, biraz bekleyip kuru ve temiz bir bez ile siliyorsunuz. Sonra bir su testi yapıyorsunuz aha o da ne, fazla bakarsanız hipnoz olabilirsiniz

İçeriğinde kesin kıyamet kadar kimyasal vardır ama kokusu berbat değil ve baskın da değil. Bir iyi haber de, gaz çıkışı arexons'daki gibi değil yani ortam toza, dumana bürünmüyor.
    Ömrü ne kadar bilemiyorum ama çok bir ömrü olacağını sanmıyorum. Olsun olsun 1 ay dayanır gibime geliyor. Firma bu konuda bir süre vermemiş. Ama fiyatı uygun olduğu için şahsen ben alır kullanırım. Çünkü uygulama çok pratik, eller kirlenmiyor, sünger tüketimi yok, hepi topu bir beze ihtiyacınız var.

Ürünü ilk etapta Subaru üzerindeki plastik parçalarda kullandım. Açıkçası bol bulamaç sıkmama rağmen şişede 1 uygulama daha çıkaracak ürün var. Ha diyeceksiniz amma ürün harcamışsın, vallahi Subaru'da boyasız plastik parça çok ve elimde bol.

Ürüne ait videoları aşağıya bırakıyorum
    Motip Rubber and Plastic Conditioner - 1 - YouTube

Motip Rubber & Plastic Conditioner -2 - YouTube

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizimkinde de böyle yüzey çok, bakacağım bu ürüne de
    Gerçi lastik için olan Gyeon vardı onu da sürüyordum ama uzundur hiç sürmedim. Onu bitirdikten sonra alayım bari

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizimkinde de böyle yüzey çok, bakacağım bu ürüne de
    Gerçi lastik için olan Gyeon vardı onu da sürüyordum ama uzundur hiç sürmedim. Onu bitirdikten sonra alayım bari
    Gyeon'u trimlerde hiç denemedim. Ama sorun olacağını sanmıyorum. Motip uygulaması pratik ürün ama ömrü kısa maalesef.
    18 günde hiç hareket etmeyen otomobilin aynasındaki hidrofobik etki azalmış. Demek ki etkisi en fazla 1 ay sürüyor.
    Ayda 1 uygulayacaksan ve elin benim gibi bol değilse bir şişe ile 3-4 uygulama çıkarırsın. Ben şişeyi yarıladım. Duster'a da uygulama yapıp ürün ile vedalaşacağım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler