User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: AutoBrite Direct BriteGel Jant Temizleyicisi (Eski Versiyon) Incelemesi

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

AutoBrite Direct BriteGel Jant Temizleyicisi (Eski Versiyon) Incelemesi

Efem, malumunuz 2020'den beri virüsten kurtulamayınca, bende pandemi öncesinde aldıklarımı daha yeni temizlemeye başladım. Bunlardan biri de Autobrite Direct markasının Britegel adlı jant temizleyicisiydi. Geçen gün sen gel bakayım buraya seni ben bugün kullanayım dedim.
    Adamların kendi sayfasına baktığınızda ürün için, kullanıma hazır, asidik değil, jel tipi ve pH dengeli demişler, Videoyu izlemek istemeyenler için şöyle bir özet geçeyim, ürünün fırçasız temizlik özelliği gayet iyi zira ürün pH dengeli değil
    Ürünü lastiklerde ve davlumbazda kullanabiliyorsunuz. Kokusu var ile yok arasında ve rahatsız edici değil. Ama beğenilecek bir tarafı da yok. Ürünün demirtozu temizleme özelliği yok.

Bu ürünün yeni versiyonunu da birkaç ay önce satın almıştım. Onu da pek yakında kullanacağım ve onun için de ayrıca video hazırlayacağım

İzlemek isteyenler için şöyle uzun bir videoyu aşağıya bırakıyorum. (Video sonunda temassız davlumbaz temizliği videosu da var )
    AutoBrite Direct Brite Gel Jant Temizleyicisi (Eski Versiyon) - YouTube

mirafiori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakan abi eline sağlık, ürünü başarılı buldum, keşke ticari yalanda olmasaymış...
    Youtube kanalım: www.youtube.com/@ardaguven

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı mirafiori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan abi eline sağlık, ürünü başarılı buldum, keşke ticari yalanda olmasaymış...
    Non acidic yazıp bıraksalarmış iyi olurmuş ama pH balanced demeleri olmadı. Neyse, ürün ile tek eksi yan bu zaten. Bu şartlarda fiyatı halen uygun ve birkaç alanda kullanılabilir olması ürünü kullanışlı kılıyor

mirafiori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Non acidic yazıp bıraksalarmış iyi olurmuş ama pH balanced demeleri olmadı. Neyse, ürün ile tek eksi yan bu zaten. Bu şartlarda fiyatı halen uygun ve birkaç alanda kullanılabilir olması ürünü kullanışlı kılıyor
    Ph balance demekte çok ucu açık kime göre neye göre Ona göre dengeli bize göre değil demekki Hakan abi A101 e senin favori markan Plenty'nin jant temizleyicisi gelmiş, 9.95 tlye ben onu test edeyim bir ara, sprey başlık ihtiyacım var onu gidermiş olurum
    Konu mirafiori tarafından (31-03-2022 Saat 08:12 ) değiştirilmiştir.
    Youtube kanalım: www.youtube.com/@ardaguven

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı mirafiori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ph balance demekte çok ucu açık kime göre neye göre Ona göre dengeli bize göre değil demekki Hakan abi A101 e senin favori markan Plenty'nin jant temizleyicisi gelmiş, 9.95 tlye ben onu test edeyim bir ara, sprey başlık ihtiyacım var onu gidermiş olurum
    Sağa doğru dengeli ürün

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler