Efem yine ben ve yine burada satılmayan bir ürün ve yine Soft99. Bu soft99'da kullanmadık çok az ürün kaldı, buranın marka elçisi yapsalar şaşırmayacağım Üstüne para verseler sponsor olsalar herhalde bu kadar ürününü kullanmazdım.

Malumunuz ben mendil tipi ürünleri seviyorum çünkü hem pratikler, hem zamandan tasarruf etmemi sağlıyorlar hem de ekstradan bez kullanmamış oluyorum. Zaten en çokta mikrofiber bez kirletmeme kısmını seviyorum.

Efem bu ürünü, Subaru'daki zayıflamış koruma üzerine uyguladım ve benim bile tahmin etmediğim güzel bir boncuklanma ile karşılaştım. Parlaklığa katkısı az oldu, yüzey çok az kaygan hale geldi. BSD'den hallice bir yüzey oluştu. Ürünü, trimlerde de kullandım ama trimleri istediğim gibi parlak hale getirmedi, ayrıca jantlara da sürdüm, bakalım jantlardaki etkisi ne kadar sürecek.

Ürünü boyada ve boyasız trimlerde kullanabiliyorsunuz, camalra ve aynalara sürmeyin demişler. Bende açıkçası camlara ve aynalra sürmedim. Zaten camlar için başka bir ürün ile temizlik yapmam gerekiyor, açıkçası sürmemek işime geldi

O zaman gelsin video
Soft99 Fukupika Strong Wipe - Cilalı Mendiller - YouTube