Vonixx markasını parlatanadamlar getiriyor ve satıyor. Bende bu Brezilya'lı markayı merak edip birkaç ürün satın aldım. İlk uygulamayı da Spell adlı ürün ile yaptım.
Spell, silika bazlı, UVA ve UVB koruma özelliği olan bir cila ya da piyasa ağzı ile koruma ürünü. Uygulaması çok pratik, ıslak ve temiz yüzeye ürünü sıkıp ardından basınçlı su tutuyorsunuz hepsi bu. Ürün sadece ıslak yüzeye uygulanabiliyor. Ha yok ben illa kuru zemine sıkıp silerim diyenler de olacaktır, ben mesuliyet kabul etmem, o sizin riskiniz, ben karışmam. Sonra leke kalır vay bu lekeler çıkmıyor demeyin.
Şişenin hacmi 500ml ve sprey başlık perde şeklinde yani geniş bir atım yapmıyor o nedenle de çok sık aralıklar ile fısfıslamanız lazım. Ve panel panel uygulama yapmanızda fayda var. Zira hemen aktifleşiyor.

Uygulama sonrası yüzey kaygan hale geliyor ama bunu anca test ederseniz anlıyorsunuz zira elinizi gezdirdiğinizde öyle aşırı kaygan bir yüzey oluşmuyor. Parlaklık, koruma süresi ve hidrofobi orta seviyelerde. Ki bütün bunları da şişe üzerine yazmışlar. Öyle asarız keseriz dememişler.
Zaten, ne dedilerse o sonuç çıkıyor.

Pratik bir ürün, fiyatı uygun olduğu sürece alınabilir ama benim gözümde fiyatı biraz yüksek. Zira, aynı işi daha iyi yapan TW'yi daha uygun fiyata satın almıştım.

İzlemek isteyenler için video aşağıda. Videonun sonunda bir uygulama daha var. Sonuç tabiki aynı. Sadece pekiştirmek adına kısa bir video daha eklemiş oldum.

Takdir sizin, izlerseniz sevinirim, izlemezseniz de canınız sağolsun, Zaten herşeyi yazdım.

Vonixx Spell - YouTube