User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: İnceleme: Sonax CocpitPlrger Matt Effect

mirafiori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İnceleme: Sonax CocpitPlrger Matt Effect

Mat sevenler için çok güzel bir ürün, temizleme ve koruma özelliğinin olması çok güzel, 1 haftalık süreçte toz performansını beğendiğim, klimadan ziyade cam açık gitmeyi tercih eden biri olarak başarılı Videoda öncesi sonrası matt ürün olduğu için anlaşılması çok güç, detaycı adamın aracıda en fazla bu kadar kirli oluyor Bu arada ürünün kokusunu çok beğendim

Youtube kanalım: www.youtube.com/@ardaguven

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selam benim aracın göğüsünde beyazlama var silince siyah rengini alıyor kuruyunca eski kireçli gibi bir renk alıyor. İç plastik ve deri aksama parlatıcı sürmem acaba benden önce sürdükleri için bu hale gelmiş olabilirmi? Bu ürün temizleme ve eski haline döndermeye yardımcı olurmu? Bende mat seviyorum
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam benim aracın göğüsünde beyazlama var silince siyah rengini alıyor kuruyunca eski kireçli gibi bir renk alıyor. İç plastik ve deri aksama parlatıcı sürmem acaba benden önce sürdükleri için bu hale gelmiş olabilirmi? Bu ürün temizleme ve eski haline döndermeye yardımcı olurmu? Bende mat seviyorum
    Merhaba, Görmeden yorumlamak çok doğru olmaz ama varsayımlar ile yorum yaparsam. Kir tarzı yapıda bir beyazlama ise, apc ile temizlenip, eski haline getirilebilir, bu tarz bir ürünle koruma yapılabilir. Bu ürünün temizleme özelliği mevcut fakat ağır kirlerde zayıf kalabilir, deneme yanılma ile bakılabilir. Kir gibi bir durum değilse, geçmişte kullanılan ürünlerin verdiği bir hasar ise düzeltmek zor gibi. Dediğim gibi görüp yorumlamak daha sağlıklı olur. Varsa fotoğraf eklerseniz güzel olur. @imprezaWRC Hakan abide yorumlasın farklı önerileri olabilir..

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    forumdaki tavsiye üzerine almıştım ve gayet memnunum, beze sıkıp toz alma amacı ile hafif kirlerde ise fırçaya sıkıp kullanıyorum.
    toz tutmama konusunda çok başarılı, hatta geçenlerde eskiden kalmış af stpritz vardı onunla yaptım 2-3 günde torpido üstü fena toz topladı normalde sonax ile bu kadar olmazdı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumdaki tavsiye üzerine almıştım ve gayet memnunum, beze sıkıp toz alma amacı ile hafif kirlerde ise fırçaya sıkıp kullanıyorum.
    toz tutmama konusunda çok başarılı, hatta geçenlerde eskiden kalmış af stpritz vardı onunla yaptım 2-3 günde torpido üstü fena toz topladı normalde sonax ile bu kadar olmazdı
    Ürünü bende beğendim, bugün 10. gün hafif tozlanmalar var, oda normal çünkü şehir içi genellikle klimadan ziyade cam açık gidiyorum, onun etkisi yüksek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncelleme

Şehir içi klimadan ziyade cam açık gezen biriyim ve 10 gün sonraki durum;

Sonax CocpitPfleger Matt Efect 10 gün sonraki durumu - YouTube

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler