Başlığı mecbur inzgilizce karakter ile yazdım, yoksa okunmaz hale geliyor

Bir kaç ay önce ürünün fiyatında %50 indirim vardı, Duster'ı da henüz satmamıştım ve ürünü Duster'daki çiziklerde denemek istedim. Daha önce Arexons'un her renk için uygun bir rötüş kalemi vardı ondan çok memnun kalmıştım. Bu üründen de o yüzden çok ümitliydim.

Maalesef Duster'ın jant rengi ile birebir uyum sağlamadı biraz ton farkı oldu. Yani tek sıkıntı bu oldu ama çok hızlı çalışan ve çabuk kuruyan bir ürün. Bir kalem ile 4 janttaki kusurlara uygulama yaptım. Biraz uygulama yapayım sonra diğer jantlara uygularım derseniz verim alma şansınız epey azalır. Çünkü kalem ucundaki boyalar kuruyor. Haliyle hızlı davranmanız lazım. Tek seferde uygulama yapıp kalemi bitirmenizi tavsiye ederim.

Bu ürünün toplamda 3 renk seçeneği var. Siyah renk bundan daha iyi sonuç verebilir ama denemedim. Şu an zaten fiyatları çok arttı. Anca indirim olursa satın alır deneme yaparım.

İzlemek isteyenler için sessiz sinema tadındaki video aşağıda. (etrafta çok ses vardı bende sesi kapattım, belki sonra müzik eklerim )

Arexons Jant Rotuş Kalemi - YouTube