User Tag List

Sayfa 224/300 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274 ... SonSon
5682 sonuçtan 4.238 ile 4.256 arası

Konu: Car care ürünleri hakkındaki her türlü soru buraya...

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iztuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    (1.5 senelik mesajınızı alıntılıyorum kusura bakmayın)
    1-Meguiars Nxt Car Wash (mor) şampuan ile yola başladık ama kir çıkarmada çok memnun değilim. Siz CG'nin iki şampuanından birincil olarak hangisini tavsiye edersiniz?

2-Şampuan sonrası Meguiars UQD ile işlemi bitiriyorum. CG şampuan ile başlayıp Meguiars UQD ile bitirirsek kimyasal uyumluluk/etkileşim açısından performans kaybı yaşanır mı? Bizi üzmeyen arkadaşlardır umarım.

3- 223 sayfayı ve detailing bölümündeki cila ile ilgili belli başlı makaleleri okuduğumda sizin CG satışı yaptığınızı okudum. Bu şampuanlar için buradan veya pm yoluyla bilgi alabilirsem sevinirim.

4-Lastik parlatmada süre olarak ekstrem performans veren (iki - üç hafta/ bir - iki ay) arkadaş var mıdır? Varsa kendisiyle tanışmak isterim. Teşekkürler.
    Beklentilerinizi karşılamak üzere sizi Adam's Polishes ile tanıştırmak isterim

Öncelikle firmayı tanıyın .. http://adamspolishes.com/

Sırasıyla ;
    1- http://www.detailbox.com.tr/gallon-378-lt-85 ( galon ürünler seçtiğiniz için .. )
    2- Genelde firmalar ürünlerini birbirini tamamlamaları için dizayn ederler fakat elinizdeki mevcut ürün kimyasal olarak şampuanı veya başka bir ürünü bozacak nitelikte değil. Bittiği zaman daha iyi alternatiflerini mutlaka önerebiliriz.
    3- Hakan başkan bir dönem bu işle ilgilendi ancak marka şu anda başkaları tarafından Türkiye'ye getiriliyor.
    4- Ve sahne Adam's Polishes Tire Shine'da.
    http://www.detailbox.com.tr/lastik-p...tire-shine-376

Önerilerimin memnuniyetsizlik oluşturması durumunda size istediğiniz ürünle değişimi sağlayacağımın da garantisi veririm.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracın dıştaki trim parçaları için önerebileceğiniz bi ürün varmıdır ?

iztuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sitenizi takip ediyorum zaten, detailing ürünleriyle ilgili word dosyama site linkinizi de kaydetmiştim, ürün gamı olarak beklentimi karşılıyor. İlk heyecan Meguiars'tan Sonax'a, Turtle Wax'a kadar birçok ürün aldım ama bu sayfaları baştan sona kadar okuyunca Adam's(özellikle fiber bezi), CG(şampuan- buble gum oto parfüm), Collinite, Poorboy's, Soft99 gibi markaların katı cilalarını listeye ekledim. Uygulama yapacağım aile araçlarımızın renk, yaş vs. durumlarına göre glaze-wax/sealant alımı için bilgilerinize ilerleyen haftalarda başvuracağım. Yeni şampuan almadan önce Meguiars'ı bitirmem lazım

Lastik parlaklığıyla ilgili sitedeki mesaja ulaştım, Hakan arkadaşımızın mesajını alıntılıyorum:

Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bunları tavsiye ederim.

1 ay parlaklık veren Gyeon
    http://www.detail-box.com/Lastik-Par...0ml,PR-21.html

2 ay parlaklık veren Soft99
    http://www.detail-box.com/BlackBlack...ml,PR-189.html
    Linkler ölü, sizin sitenizin önceki uzantısı mı, sitenizle alakasız mı bilmiyorum ama bu ürünleri için ne söylersiniz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MURAT_HLX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceki konularda yazılmıştı, not almıştım:

1- Einszett Rubber Care

2-Rex plastik parlatıcı

3-sabunlu su yapıp ıcıne lımon suyu katıp karıstır pamukla sür...

Gearbox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MURAT_HLX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Uzun omurlu bisey isterseniz Gyeon Trim oneririm.

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iztuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitenizi takip ediyorum zaten, detailing ürünleriyle ilgili word dosyama site linkinizi de kaydetmiştim, ürün gamı olarak beklentimi karşılıyor. İlk heyecan Meguiars'tan Sonax'a, Turtle Wax'a kadar birçok ürün aldım ama bu sayfaları baştan sona kadar okuyunca Adam's(özellikle fiber bezi), CG(şampuan- buble gum oto parfüm), Collinite, Poorboy's, Soft99 gibi markaların katı cilalarını listeye ekledim. Uygulama yapacağım aile araçlarımızın renk, yaş vs. durumlarına göre glaze-wax/sealant alımı için bilgilerinize ilerleyen haftalarda başvuracağım. Yeni şampuan almadan önce Meguiars'ı bitirmem lazım

Lastik parlaklığıyla ilgili sitedeki mesaja ulaştım, Hakan arkadaşımızın mesajını alıntılıyorum:

Linkler ölü, sizin sitenizin önceki uzantısı mı, sitenizle alakasız mı bilmiyorum ama bu ürünleri için ne söylersiniz?
    Zevkle yardımcı olurum

Bu işin hem amatör tarafından hem profesyonel tarafına bakınca tek diyebileceğim şey şu :
    - Bir marka tüm ürün gamıyla en iyi olamaz veya zirveye oynayamaz. Ancak belirttiğiniz disiplinlerde Adam's dünyaca en popüler olmuş markaların başında gelmekteydi. Nano şampuanlar korumaları desteklediği gibi hidrofobi de sağlar nitelikte ancak hala kir temizleme ve güvenli yıkama için en uygun ürünler olduğunu söylemek yanlış olur.

Hakan'ın belirttiği ürünler ise Nano bazlı teknolojiye sahip son yılların ürünleri fakat ;
    iki üründe istediğiniz Endurance parlaklığına erişemezler. Avantajları yaklaşık 1 ay boyunca sadece koyu kalırlar, kirden daha az etkilenirler, uygulamaları biraz zahmetlidir ( gyeon IR ısıtıcı ister, kürleşemezse boşa ürün kaybı olur. Soft99 elleri falan boyadığına dair yorumlar var. ) Linkler domain değişikliği sırasında ölmüşler .

Gyeon;
    Lastik Parlatıcı - Tire - 400ml

Soft99;
    Black-Black Hard Core Tire - 110ml

LightSide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gearbox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun omurlu bisey isterseniz Gyeon Trim oneririm.
    Gyeon trim uygulamasi hakkinda bilgisi olan bir arkadas uygulamasini anlatabilirmi, kullanma klavuzuna gore gittim fakat boyasiz tamponda uygulama sungerinin izleri kaldi, uruni fazla surdum desem degildi, nerde yanlis yaptim anlayamadim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hanıma otomatik vites araba bakıyorum, özellikle siyah istiyorum ki cilada uğraşlarımın sonucunu daha somut alabileyim. İzmir'de de anne-babanın arabalarına glaze-cila sözüm var. Şartlar olgunlaşırsa yaza doğru, sizle irtibata geçeceğim. İlginizden ötürü teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı LightSide Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gyeon trim uygulamasi hakkinda bilgisi olan bir arkadas uygulamasini anlatabilirmi, kullanma klavuzuna gore gittim fakat boyasiz tamponda uygulama sungerinin izleri kaldi, uruni fazla surdum desem degildi, nerde yanlis yaptim anlayamadim
    Bu tarz sert kaplama urunleri uygulamadan once yuzeyin Multicleanser tarzi urun ile(Gyeon Prep , İpa vb) kir , yag ve kalintilardan detaylica temizlenmesi gerekiyor. Daha sonrasinda durulanip/kurulanip temiz yuzeye uygulama pedi ile uygulama yapiniz. Bekleyip kurlesmesine izin vermeden temiz / kuru bir mf ile yuzeyi parlatmak / fazla kalintilari alarak uygulamayi gerceklestirebilirsiniz.

enes28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siyah araca kil ve polisajdan sonra ipayla silmek gerekir mi ? Sildiğimizde çizikler yeniden gözükür mü ? Üstüne Fusso wax atacağım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enes28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah araca kil ve polisajdan sonra ipayla silmek gerekir mi ? Sildiğimizde çizikler yeniden gözükür mü ? Üstüne Fusso wax atacağım.
    Yuzeydeki pasta yaglarini temizlemek ve waxin tutunmasini arttirmak icin İpa vb bir urunle silmek gerekir.

Yuzey tamamiyle cizikten arindiysa ve yagli pastalar kullanilmadiysa geri gelecegini dusunmuyorum.

kangomania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boyayi fusso ile korumaya aldik ama camlara hangi ürün kullanilmali? Yellow wax uyguladim şimdilik. Fusso da uygulamistim eskiden ama çatır cutur elektrik oluştu süngeri hareket ettirirken

peace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar, abiler pasta görüp beyazlaşmış dış siyah plastikleri hayata döndürmek için nasıl bir ürün tavsiye edersiniz? Var mıdır kurtuluş yolu
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzaylıların bizi görmesi için çizilen sıfırlar gayet gereksiz..
    https://www.instagram.com/topalworks/

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı peace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, abiler pasta görüp beyazlaşmış dış siyah plastikleri hayata döndürmek için nasıl bir ürün tavsiye edersiniz? Var mıdır kurtuluş yolu
    Silgi çıkartıyor. Kırtasiyeden silgi alıp dene

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı peace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mazot

mrtoncl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polisajdan sonra Koruma altına almak için , soft99 fusso veya gtechniq c2v3 mi önerirsiniz iki ürün arasındaki artı eksi nedir ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrtoncl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Polisajdan sonra Koruma altına almak için , soft99 fusso veya gtechniq c2v3 mi önerirsiniz iki ürün arasındaki artı eksi nedir ?
    İki urun arasindaki fark uygulama kolayligi ve dayanim olarak ayrilacaktir. Ben olsam Fusso uygulamasi yapip 2 ayda 1 kez C2v3 ile destek yapardim.

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhabalar. kendi dükkanmda polisaj işlemi yaparken scholl s3 kullanıyorm ama aşındırıcılığını iyi bulmuyorm özellikle alman araçlarında befar cutting ped ile çok çok zorluyor. meg 105 te denemek istemiyorm silikon içerikli olduğu için. aşındırma oranı yüksek olan önerebileceğiniz marka modeller olarak ney var acaba ?

enes28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cilalı araç için önerebileceğiniz fiyat performans şampuan önerileriniz nelerdir ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)