User Tag List

Sayfa 247/300 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297 ... SonSon
5682 sonuçtan 4.675 ile 4.693 arası

Konu: Car care ürünleri hakkındaki her türlü soru buraya...

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bimlerde 5 tanesi 14 tl ye satilan bezler var ultra yumusak. Ilk anda biraz emmiyor gibi ama biraz nemlendi mi cok iyi aliyor suyu. Yillarca pahali bezler kullandim atmaya kiyamadim. Bunlarla biraz sertlesince at gitsin gozunun yaşına bakma bu arada bana bu tavsiyeyi veren @eran dir
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi bi kurulama havlusuyla o derttende kurtulun bence hem ekstra uğraşmamış olursunuz

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler ben mamood a yakun bir tavsiye istiyorum sanırım anlaşılmadı. Soğuktan dolayı su artık buharlaşmıyor ve eldeki bezlerimiz iyide olsa şuan aracı durulamak için birkaç defa sıkmamız. Yada sıkça bezi değiştirmemiz gerekiyor. Bana su çekiciliği çok yüksek bez lazım
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    14tl risk edilebilir bi miktar
    Bence bi deneyin
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar havaların ciddi soğumaya başlaması ile birlikte yıkama kısmında problemler ile karşılaşmaya başladık. Öncelikle yıkadığımız arabaların suyunun kuruma problemi doğmaya başladı. Normal butik yıkamada sorun değil çünkü zamanla işimiz yok. Ancak günlük expres yıkamalarımızda adamlar aynı aracaı 2 bezle ve 3 tur geçmeye başladılar. Bunun için bana fp oranı iyi bir kurulama bezi önerebilirmisiniz
    Abi mümkün değil. Ben belki piyasadaki en iyi deri bezi kullanıyorumdur o derece iddialıyım ( ) ama soğuk havada kesinlikle tek sefer silmede bendeki bez dahi iz bırakıyor. Dediğin gibi çok sık sıkmak gerekiyor yada başka bi bezle hafif bi kurulama daha yapmak lazım üzerinde.

Edit: İz bırakıyordan kastım suyun büyük ve ana kısmını emiyor ama o ince ince küçük noktalar halinde kalıyor. o yüzden bezi çok iyi sıktıktan sonra ikinci turu atmak gerekiyor.
    Konu Sezgin tarafından (16-11-2018 Saat 08:09 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herşeye çözüm bulan ey forum ahalisi buyrun buradan devam edin

Yahu yıkamaya bak, Auto Finesse bez falan kullanıyoruz. Bize güzel bir kurulama bezi tavsiyesi lütfen. Yalnız yineliyorum. Bu haftaya kadar normal bezlerimizde (bu arada normalden kastım biz normaldede, dikişsiz bol koyun tüylü kurulamalar kullanıyoruz) en ufak sorun yoktu. Şimdi suyu emme problemi ve bezin çabuk eski performansına dönme sorunu yaşıyoruz
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yahu yıkamaya bak, Auto Finesse bez falan kullanıyoruz. Bize güzel bir kurulama bezi tavsiyesi lütfen. Yalnız yineliyorum. Bu haftaya kadar normal bezlerimizde (bu arada normalden kastım biz normaldede, dikişsiz bol koyun tüylü kurulamalar kullanıyoruz) en ufak sorun yoktu. Şimdi suyu emme problemi ve bezin çabuk eski performansına dönme sorunu yaşıyoruz
    parex mikrofiber el pedini denediniz mi? belki faydalı olabilir ...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bezlerin performansı geri yakalamak için bir gece ılık suya bezin üstünü geçecek şekilde geçecek şekilde doldurup bir çay bardağı beyaz temizlik sirkesi koyup ertesi gün granüllü sabunla makina da düşük devir düşük sıcaklıkta yıkarsanız hatta bu yıkamada da yarım çay bardağı beyaz sirke sıvı haznesine koyup yıkarsanız, eski performanslarını yakalayacaklardır. Bu tarz su emiciliği yüksek bezler için kullanılan bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Kuruturkende doğrudan güneşe veya kalorifere bırakmadan doğal kurulamaya bırakırsanız sıkmadan. En uygun yöntem olacaktır. Makinadan çıktıktan sonra bir kaç defa sert şekilde çırpabilirsiniz.

Şuan TR fiyatlarıyla en uygun yine aqua deluxe görünüyor. Onun harici yurt dışı temin imkanınız varsa da Klin Korea kurulama havlularına bakabilirsiniz. Hem çok kaliteli hem fiyatları daha makul diğer ürünlere göre.

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar havaların ciddi soğumaya başlaması ile birlikte yıkama kısmında problemler ile karşılaşmaya başladık. Öncelikle yıkadığımız arabaların suyunun kuruma problemi doğmaya başladı. Normal butik yıkamada sorun değil çünkü zamanla işimiz yok. Ancak günlük expres yıkamalarımızda adamlar aynı aracaı 2 bezle ve 3 tur geçmeye başladılar. Bunun için bana fp oranı iyi bir kurulama bezi önerebilirmisiniz
    abi expres dediğin standart yıkama yani seri yıkama ise fp olarak güderiye devam etmek en iyisi. diğer türlü uber blue tarzı kaliteli kurulama havluları seri kullanımda çabuk yıpranır ve fiyat olarak 80-90tl den aşşağı değildir.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Beyler ben mamood a yakun bir tavsiye istiyorum sanırım anlaşılmadı. Soğuktan dolayı su artık buharlaşmıyor ve eldeki bezlerimiz iyide olsa şuan aracı durulamak için birkaç defa sıkmamız. Yada sıkça bezi değiştirmemiz gerekiyor. Bana su çekiciliği çok yüksek bez lazım
    https://www.kimyasaladamlar.com/soft...ca,PR-139.html

Bu bez ıslandıkça ağırlaşmıyor ama bir otomobilde kullandıktan sonra kurutman hayrına olur.

Gyeon Soft Dryer'da bazen kullanıyorum ama çok hızlı suyu çekiyor ve su yüzünden çok çabuk ağırlaşıyor. İçinde biriken suyu tahliye ederken kol kası yapma ihtimalin var. Havludan suyu tahliye edebielceğin merdanelerden varsa sorun olmaz, yoksa elle sıkarak suyu atmaya kalkışırsan vay haline

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.kimyasaladamlar.com/soft...ca,PR-139.html

Bu bez ıslandıkça ağırlaşmıyor ama bir otomobilde kullandıktan sonra kurutman hayrına olur.

Gyeon Soft Dryer'da bazen kullanıyorum ama çok hızlı suyu çekiyor ve su yüzünden çok çabuk ağırlaşıyor. İçinde biriken suyu tahliye ederken kol kası yapma ihtimalin var. Havludan suyu tahliye edebielceğin merdanelerden varsa sorun olmaz, yoksa elle sıkarak suyu atmaya kalkışırsan vay haline
    Yok artık 3 bez 2 de valet pro fırça 65 tl Ben burayı neden daha önce şeşfetmedim yahu sağol bro

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yok artık 3 bez 2 de valet pro fırça 65 tl Ben burayı neden daha önce şeşfetmedim yahu sağol bro
    Sormuyorsun ki birader, sorarsan yol gösteririz

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güderi bez için önerebileceğiniz varmı? Araç kurulamada kullanmak için

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güderi bez için önerebileceğiniz varmı? Araç kurulamada kullanmak için
    Eğer İstanbulda isen Tahtakale' de temizlik malzemeleri satan bir yerden güderi bez aldım aşırı memnunum. Bir hafta suda beklettim şu an mükemmel su emiyor.
    Yerin ismini falan hatırlamıyorum ama eğer gidecek olursan tarif ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer İstanbulda isen Tahtakale' de temizlik malzemeleri satan bir yerden güderi bez aldım aşırı memnunum. Bir hafta suda beklettim şu an mükemmel su emiyor.
    Evet, İstanbul'dayım. Teşekkür ederim, oraya pek yolum düşmüyor ama müsait olduğumda uğramaya çalışırım, yer bilgisi için pm atacağım size

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ali adresi yazabilir misin sana zahmet. Ben geçenlerde aldım gayet başarılı ama tedarik ettiğim yer daha fazla getiremiyor. En azından bir yedekte senin aldığın yerden alayım.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, İstanbul'dayım. Teşekkür ederim, oraya pek yolum düşmüyor ama müsait olduğumda uğramaya çalışırım, yer bilgisi için pm atacağım size
    Adres net olarak bilemiyorum ama yakın zamanda gitme durumum var benimde gidersem adresini alacağım

Alıntı Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali adresi yazabilir misin sana zahmet. Ben geçenlerde aldım gayet başarılı ama tedarik ettiğim yer daha fazla getiremiyor. En azından bir yedekte senin aldığın yerden alayım.
    Net adres olarak inanın bilmiyorum, tahtakale' de gezerken tesadüfen bulup almıştım. Denemek için aldım bende ve gerçekten çok güzel sonuç aldım. Adamın dediğine göre etraftaki yıkamacıların bir çoğu bundan alıyormuş ve fiyatları uygun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adres net olarak bilemiyorum ama yakın zamanda gitme durumum var benimde gidersem adresini alacağım

Net adres olarak inanın bilmiyorum, tahtakale' de gezerken tesadüfen bulup almıştım. Denemek için aldım bende ve gerçekten çok güzel sonuç aldım. Adamın dediğine göre etraftaki yıkamacıların bir çoğu bundan alıyormuş ve fiyatları uygun.
    Tamamdır, bi kartviziti gibi birşey varsa alıpta buradan yüklersen sevinirim teşekkürler,
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koltuklar ve kapı döşemeleri için deri bakım ürünü ne önerebilirsiniz ?
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)