User Tag List

Sayfa 258/300 İlkİlk ... 158208248256257258259260268 ... SonSon
5682 sonuçtan 4.884 ile 4.902 arası

Konu: Car care ürünleri hakkındaki her türlü soru buraya...

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dynatech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wax dan süre olarak beklentiniz nedir bilmiyorum ancak Tr şartlarında hiçbir ürün vaat edilen süreyi maalesef sağlayamıyor. Yani 12 ay vs garanti eden ürünlerde boş. Tabi bu aracın bulunduğu koşullar, kullanım ve yıkamada kullanılan ürünlere göre kısalır yada uzar. Ben birçok marka kullandım, Nanolex kullanım olarak çok kolay geldi, uyguladıktan sonra bazı ürünleri silmek gerçekten dert oluyor. @imprezaWRC Hakan kullandımı bilmiyorum ancak otorite olarak onun yorumu size daha faydalı olur.

2 ürünü de kullandınız mı?
    Kullandım

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Dynatech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wax dan süre olarak beklentiniz nedir bilmiyorum ancak Tr şartlarında hiçbir ürün vaat edilen süreyi maalesef sağlayamıyor. Yani 12 ay vs garanti eden ürünlerde boş. Tabi bu aracın bulunduğu koşullar, kullanım ve yıkamada kullanılan ürünlere göre kısalır yada uzar. Ben birçok marka kullandım, Nanolex kullanım olarak çok kolay geldi, uyguladıktan sonra bazı ürünleri silmek gerçekten dert oluyor. @imprezaWRC Hakan kullandımı bilmiyorum ancak otorite olarak onun yorumu size daha faydalı olur.
    Estağfurulllah ne otoritesi, rica ederim
    Dün depoda temizlik yaptım; kullanıp sonra yüzüne bakmadığım ürünleri, iyidir diye 2 tane aldığım ama kullandıktan sonra beğenmediğim ürünlerin fazla olanlarını çöpe attım. Nanolex Hybrid'e gelirsek, henüz kullanmaya kıyamadım Öncesinde final finish, sifinish, wash coat ve benzeri sıvı ürünleri hızlı şekilde tüketmek niyetindeyim.
    Final Finish'in koruma etkisini de yeniden gözlemleyip paylaşmak niyetindeyim. O nedenle de fikrim, planlarım değişmez ise hybrid'i eylül gibi kullanmak niyetindeyim.
    Konu imprezaWRC tarafından (15-07-2019 Saat 16:11 ) değiştirilmiştir.

BlackMamba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İki adet sorum var yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum
    Ankara'da yaşıyorum ve buranın havası acayip tozlu gece arabayı yıkayıp bırakıyorum sabah indiğimde üzeri full toz oluyor ve canımı sıkıyor. bezle tozu alsam çizilecek, tozlu tozlu dursa araba parlamıyor çirkin duruyor. bu tozlanmayı önlemek veya en azından geciktirmek için yüzeye uygulayabileceğim bir ürün var mı ?
    İkincisi de şu, yoğun gazlamadan sonra arabanın arkası siyah oluyor dumandan dolayı ve yıkanmazsa yapışıyor bagaja çıkartmak çok çok zorlaşıyor bunun için de seramik vs yapılsa acaba daha zorlaşır mı yüzeye yapışması dumanın?
    BGC Online

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba benim bir sorum var füme renk fiesta arabam var arabayi uzun sure duzgun yikamadim 2 3 sene kadar 4 5 ayda bir yikandi desem yeridir. Tavanda kir lekeleri olustu yikamayla gecmiyor. Parmagimla islatip ovdugumda hafiften cikiyor resmen boyaya yapismis kirler. Kil denedim cikartamadim acikcasi cokta anlamam. Kendim ugrasmak istiyorum ne önerirsiniz.

S-works - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BlackMamba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara'da yaşıyorum ve buranın havası acayip tozlu gece arabayı yıkayıp bırakıyorum sabah indiğimde üzeri full toz oluyor ve canımı sıkıyor. bezle tozu alsam çizilecek, tozlu tozlu dursa araba parlamıyor çirkin duruyor. bu tozlanmayı önlemek veya en azından geciktirmek için yüzeye uygulayabileceğim bir ürün var mı ?
    İkincisi de şu, yoğun gazlamadan sonra arabanın arkası siyah oluyor dumandan dolayı ve yıkanmazsa yapışıyor bagaja çıkartmak çok çok zorlaşıyor bunun için de seramik vs yapılsa acaba daha zorlaşır mı yüzeye yapışması dumanın?
    Kaliteli bir seramik kaplama, mevcut sorunların azalmasını sağlar. Ancak tamamen engellemez.
    Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi

https://www.instagram.com/specialworkstr/

S-works - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı magicblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba benim bir sorum var füme renk fiesta arabam var arabayi uzun sure duzgun yikamadim 2 3 sene kadar 4 5 ayda bir yikandi desem yeridir. Tavanda kir lekeleri olustu yikamayla gecmiyor. Parmagimla islatip ovdugumda hafiften cikiyor resmen boyaya yapismis kirler. Kil denedim cikartamadim acikcasi cokta anlamam. Kendim ugrasmak istiyorum ne önerirsiniz.
    Kullanmış olduğunuz kil Soft ise zor çıkar. Araç hali hazırda çizikse Sert Kil ile deneyin. Valet Pro Mavi kil işinizi görecektir.
    Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi

https://www.instagram.com/specialworkstr/

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de bir türlü hızlı cila/wax ürünü tutturamadım. Aracı komple demir tozu, kil, pasta cila, boya koruma yaptırmayı düşünüyorum.
    Bunun üzerine, her yıkamadan sonra hızlı cila/wax kullanmak istiyorum (mevcut korumanın ömrünü arttırmak ve çizilmesini zorlaştırmak için)
    Hangi ürünü önerirsiniz?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Mert Safa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bir türlü hızlı cila/wax ürünü tutturamadım. Aracı komple demir tozu, kil, pasta cila, boya koruma yaptırmayı düşünüyorum.
    Bunun üzerine, her yıkamadan sonra hızlı cila/wax kullanmak istiyorum (mevcut korumanın ömrünü arttırmak ve çizilmesini zorlaştırmak için)
    Hangi ürünü önerirsiniz?
    Koch Chemie PW(ProjectorWax) Mükemmel bir ürün sık durula kurula şeklinde uygulanıyor ve inanılmaz bereketli 500 ml bölünmüş alıyorsunuz 1e100 falan sulandırılıyor.

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende siyah araba için yıkamadan sonra pratik bir hızlı cila arıyorum. Yıkamaları genelde @akko ile akaryakıt istasyonunda yapıyoruz. Koch chemie pw araştırdım memnun herkes ama işte duruladıktan sonra uygulayıp bidaha durulamak gerekiyormuş o düşündürücü. Turtle kullanıyordum fena değildi sanki
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende siyah araba için yıkamadan sonra pratik bir hızlı cila arıyorum. Yıkamaları genelde @akko ile akaryakıt istasyonunda yapıyoruz. Koch chemie pw araştırdım memnun herkes ama işte duruladıktan sonra uygulayıp bidaha durulamak gerekiyormuş o düşündürücü. Turtle kullanıyordum fena değildi sanki
    Bende istasyon yıkamacısıyım piyalepaşada yıkıyorum yolunuz düşerse bi pw borcum olsun

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mert Safa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende istasyon yıkamacısıyım piyalepaşada yıkıyorum yolunuz düşerse bi pw borcum olsun
    teşekkür ederiz. @Eray dediği gibi benzinlikte kendi imkanlarımızla yıkamaya çalışıyoruz. Sanırım dediğiniz ürünü alacağız
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cevizlibağ Petrol Ofisi bizim ortak noktamız hepimize yakın Denk gelirsek güzel olur tabiki hocam
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cevizlibağ Petrol Ofisi bizim ortak noktamız hepimize yakın Denk gelirsek güzel olur tabiki hocam
    Çok kalabalık oluyor duyumlarını aldığım için cesaret edemedim ben oraya denk gelirsek gerçekten güzel olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok kalabalık oluyor duyumlarını aldığım için cesaret edemedim ben oraya denk gelirsek gerçekten güzel olur.
    Çoğu zaman çok kalabalık gerçekten ama 5 otomobil 2 motosiklet peronu olduğundan sirkülasyon oluyor iş halloluyor yani Bir de biz genelde haftaiçi akşam filan geçiyoruz biraz daha sakin oluyor. Hem sadece araç yıkamayıp baya da muhabbet ettiğimizden çok sorun yaşamıyoruz
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cevizlibağ POda techturkeyden birilerinin olduğunu görmek ne güzel Birkaç arkadaş haftada 1-2 cevizlibağ POda buluşup detaylı temizlik esnasında sohbet eder, bazen de gazlamaya çıkarız.Eğer denk gelirsek hoş olur

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BlackMamba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Astonish diye bi hızlı sprey cila var. Bende aynı dertten muzdariptim, bir gün sonra 10 birim tozlanıyorsa bunun sayesinde 5 birime düştü. Ucuz ve işe yarar bi yöntem.

BlackMamba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Astonish diye bi hızlı sprey cila var. Bende aynı dertten muzdariptim, bir gün sonra 10 birim tozlanıyorsa bunun sayesinde 5 birime düştü. Ucuz ve işe yarar bi yöntem.
    Deneyeceğim teşekkürler
    BGC Online

silent furious - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak meguiars nxt cila ve soft99 un authentic cilasından kullanıyorum . Uzun süredir nxt kullanıyorum kalıcılığı uzun olmuyor , soft99 u bir kere denedim kalıcılığı daha uzun fakat en ufak su lekesini de altında korumaya alıyor yıkama sonrası nxt yapsam üzerine soft 99 u sürsem mantıklı bir hareket olur mu ? Nxt lekeleri alıyor .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı silent furious Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak meguiars nxt cila ve soft99 un authentic cilasından kullanıyorum . Uzun süredir nxt kullanıyorum kalıcılığı uzun olmuyor , soft99 u bir kere denedim kalıcılığı daha uzun fakat en ufak su lekesini de altında korumaya alıyor yıkama sonrası nxt yapsam üzerine soft 99 u sürsem mantıklı bir hareket olur mu ? Nxt lekeleri alıyor .
    Malesef çok mantıklı olmayacaktır Nxt üzerine soft99 tutunamaz. Ama ben su lekesini korumaya alıyor dediğinizi anlamadım. Kireç lekesinden mi bahsediyorsunuz ?

Nxt temizleyici olduğundan taze kireç lekerini çıkarıyor olabilir, soft99 üzerinde bence daha az temas ile kireci çıkarabileceğinizi tahmin ediyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)