User Tag List

Sayfa 25/31 İlkİlk ... 152324252627 ... SonSon
582 sonuçtan 457 ile 475 arası

Konu: Parlatici/Temizleyici/Bileşim/Sır:Paylaşım , Sorular ..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayda 1 yıkamanız ile ürünün etkisinin bu kadar azalması bana çok olası gelmiyor. Ya şampuan bu ürün ile uyumsuz ve ürünün özelliklerini perdeliyor ya da başka bir ince durum var ondan kaynaklanıyordur.
    Gyeon Wet Coat'da bu tarz bir ürün ben o üründe hiçbir zaman vaad ettikleri 3 ay etkiyi yakalayamadım ama bu kadarda kısa sürede ürün özelliklerini kaybetmemişti.
    Auto Finesse'de bu ürün ile uyumlu olan şampuan vardır belki Görkem size bir sample gönderir ve öyle deneme yaparsınız.
    Açıkçası bende merak ettim ürünü, elimde ürün olmasa alıp deneyesim geldi.
    Araç sıfırdı alalı 5-6 ay oldu, işte sıfır araç teslimi için sürülen pasta mı cila mı ne ise artık o vardı üzerinde(ekstra birşey yaptırmadım, prosedür gereği sıfır araçları teslim ederken yaptıkları birşey), zymöl ile yıkayıp aqua coat kullandım, 5-6 ay içinde 2 kere uyguladım zaten toplasanız 5-6 kere aracı yıkadım. Bilemiyorum belki bende birşey var. Ama nedense ben ürünün dışını yeşil diye hatırlıyorum, fotoğraftakiler neden mavi..

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı golgeoyunu03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç sıfırdı alalı 5-6 ay oldu, işte sıfır araç teslimi için sürülen pasta mı cila mı ne ise artık o vardı üzerinde(ekstra birşey yaptırmadım, prosedür gereği sıfır araçları teslim ederken yaptıkları birşey), zymöl ile yıkayıp aqua coat kullandım, 5-6 ay içinde 2 kere uyguladım zaten toplasanız 5-6 kere aracı yıkadım. Bilemiyorum belki bende birşey var. Ama nedense ben ürünün dışını yeşil diye hatırlıyorum, fotoğraftakiler neden mavi..
    Aracınızı aldığınız zaman kil, demir tozu temizleyici, silikon ve/veya mum temizleyici uygulamadıysanız o halde Aqua Coat yüzeye tam olarak tutunamıyor olabilir. Belkide asıl problem bu olabilir.

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese merhaba,

Aqua Coat'u yaklaşık 6aydır tüketip, son kullanıcılar ile buluşturuyoruz. Genelde ürün 1aydan fazla süre kalıcılığını sürdürüyor ve etkisini yitiriyor. Destekleyici bir ürün uygulanırsa ömrü keza uzuyor. Cilalı şampuan hem de Zymöl gibi bir ürünün besleyici olacağını düşünüyorum ancak belki de perdeleyici bir yönünü kullanıyor olabilir. Bu ürünü keza uygularken herkese çift kat üstüste uygulama öneriyorum. Böylelikle sheeting ve beading özellikle çok daha başarılı hale geliyor.

Aracınıza Hakan'ın da önerdiği gibi bir zemin temizliği yaptığınız takdirde performansını maks seviyede tutacağından eminim. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bana ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Görkem

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı grkm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

Aqua Coat'u yaklaşık 6aydır tüketip, son kullanıcılar ile buluşturuyoruz. Genelde ürün 1aydan fazla süre kalıcılığını sürdürüyor ve etkisini yitiriyor. Destekleyici bir ürün uygulanırsa ömrü keza uzuyor. Cilalı şampuan hem de Zymöl gibi bir ürünün besleyici olacağını düşünüyorum ancak belki de perdeleyici bir yönünü kullanıyor olabilir. Bu ürünü keza uygularken herkese çift kat üstüste uygulama öneriyorum. Böylelikle sheeting ve beading özellikle çok daha başarılı hale geliyor.

Aracınıza Hakan'ın da önerdiği gibi bir zemin temizliği yaptığınız takdirde performansını maks seviyede tutacağından eminim. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bana ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Görkem
    Cevabınız için teşekkür ederim, bana gönderilen aqua coat'un şişesi yeşil, ancak fotoğraftakiler mavi? acaba bendeki başka bir ürün mü? yoksa şişesini mi yenilediler

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cila yanığı derken ? Fotoğraf paylaşabilir misiniz ?

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı golgeoyunu03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevabınız için teşekkür ederim, bana gönderilen aqua coat'un şişesi yeşil, ancak fotoğraftakiler mavi? acaba bendeki başka bir ürün mü? yoksa şişesini mi yenilediler
    Ürünün orjinal hali yeşille açık mavi arası, photolarda mavi çıkmasının sebebi ışıkla alakalı

34btr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

shop ihtimali?

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 34btr1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

shop ihtimali?
    Olabilir elbette ama siyah araç, doğru açı ve güzel ışık yakalamışken çok zor değil

profesyonelliğini fotoğrafta konuşturmuş

Bende yıkama sonrası parlaklık manasında benzeri bi durumla karşılaşmıştım, benim açı kötü sadece

- Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    chemical guys orange degreaser aldım geçen gün kapı aralarını vs temizlemek için, temizliği yaptıktan sonra kapı menteşelerini en iyi ne ile yağlayabilirim ?

Bir de lastikleri falan da bu ürün ile temizleyenler var, fren diskine falan gelse sıkıntı yaratır mı ? Yoksa diski bile temizleyebilir miyim bu ürün ile ?
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

YunuscanVg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok pahalı olmayan ama fiyat performansta iyi olan cila ve şampuan önerebilecek varmı?

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    CG Cherry Wet Wax; Islak bi görünüm katıyor. Nxt yerine tercih ettiğim bi cila.
    Üzerine de Kenotek Showroom Shine atıp kullanıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı YunuscanVg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok pahalı olmayan ama fiyat performansta iyi olan cila ve şampuan önerebilecek varmı?
    Çok ucuz bir ürün kalmadı sanırsam.

Fiyatı ve performansı iyi olan şu ürün var. 3 ay koruma vaad ediyor ama en kötü 1,5-2 ay koruma elde edersiniz.
    Soft99 Fukupika Spray Advance 400ml - n11.com

Şampuan olarak yine soft99 öneririm. (linktekinin beyaz ve siyah renkli araçlar için olanı da var ama sadece sügnere dökerek kullanabiliyorsunuz. Endişe etmeyin, süngere döekrek kullanınca 2-3 yıkamada bitmiyor. )
    Soft99 Premium Wax In Shampoo-Gumuş Araclar İcin Cilalı Şampuan 750ml. : DIŞ BAKIM URUNLERİ : www.boyassi.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok ucuz bir ürün kalmadı sanırsam.

Fiyatı ve performansı iyi olan şu ürün var. 3 ay koruma vaad ediyor ama en kötü 1,5-2 ay koruma elde edersiniz.
    Soft99 Fukupika Spray Advance 400ml - n11.com

Şampuan olarak yine soft99 öneririm. (linktekinin beyaz ve siyah renkli araçlar için olanı da var ama sadece sügnere dökerek kullanabiliyorsunuz. Endişe etmeyin, süngere döekrek kullanınca 2-3 yıkamada bitmiyor. )
    Soft99 Premium Wax In Shampoo-Gumuş Araclar İcin Cilalı Şampuan 750ml. : DIŞ BAKIM URUNLERİ : www.boyassi.com
    abi şampuan kafama yattı hemde 750 ml ama benım arabanın rengi kum gri o gümüşü alsam problem olurmu acaba

cilada sanırım sprey cilalardan o ben öyle istemiyorum biraz araştırdım şu ürünü buldum youtube daki videolarda başarılı baya ne diyosun buna
    Auto Finesse Elle Uygulanan Cizik Giderici Koruyucu Cila - Tripple 250ml : DIŞ BAKIM URUNLERİ : Cila & Wax Boya Koruma : www.boyassi.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    abi şampuan kafama yattı hemde 750 ml ama benım arabanın rengi kum gri o gümüşü alsam problem olurmu acaba

cilada sanırım sprey cilalardan o ben öyle istemiyorum biraz araştırdım şu ürünü buldum youtube daki videolarda başarılı baya ne diyosun buna
    Auto Finesse Elle Uygulanan Cizik Giderici Koruyucu Cila - Tripple 250ml : DIŞ BAKIM URUNLERİ : Cila & Wax Boya Koruma : www.boyassi.com
    Gri renkler için olanını alırsan gümüş renktede kullanabilirsin sıkıntı olmaz. Tripple fena ürün değil ama ömrü kısa çünkü içeriğinde 3 ürün var. Gerçi tripple üzerine soft99 şampuan kullanırsan birbirlerini destekleme durumu söz konusu olabilir. Soft99 şampuan öncesinde başka bir şampuan kullanıp tripple uygulaması yap. Sonraki yıkamalarda soft99 şampuan kullanırsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gri renkler için olanını alırsan gümüş renktede kullanabilirsin sıkıntı olmaz. Tripple fena ürün değil ama ömrü kısa çünkü içeriğinde 3 ürün var. Gerçi tripple üzerine soft99 şampuan kullanırsan birbirlerini destekleme durumu söz konusu olabilir. Soft99 şampuan öncesinde başka bir şampuan kullanıp tripple uygulaması yap. Sonraki yıkamalarda soft99 şampuan kullanırsın.
    Abi şuan sonax ın cilalı şampuanın kullanıyorum birde sonax in cilası var çizik giderici cila yazıyordu aldım kullanıyorum ama kayganlık hissi 4-5 güne kayboluyo,bu tripple ı ne kadar zamanda bir uygulamam lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Abi şuan sonax ın cilalı şampuanın kullanıyorum birde sonax in cilası var çizik giderici cila yazıyordu aldım kullanıyorum ama kayganlık hissi 4-5 güne kayboluyo,bu tripple ı ne kadar zamanda bir uygulamam lazım
    Tavsiyem, sürekli çizik giderici içeren ürünleri kullanmaman. Tripple'da az da olsa aşındırıcı var. Tripple'ın da etkisi çok aman aman değil, 4-5 günde değil ama 1 ayda değil. Arada derede bir yerde etkisi gidiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tavsiyem, sürekli çizik giderici içeren ürünleri kullanmaman. Tripple'da az da olsa aşındırıcı var. Tripple'ın da etkisi çok aman aman değil, 4-5 günde değil ama 1 ayda değil. Arada derede bir yerde etkisi gidiyor.
    Sonax Cizik Giderici Guclu Cila 250ML 316200 Fiyatı
    ürün bu abi arabayı alınca bi heves aldım. Ben o soft99 şampuan ile tripple alıyım o zaman tripple ayda 1 kullanırım, zaten makinem yok el ile uyguluyorum zevkli oluyor vakit geçiyor

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    direksiyon temizliği için önereceğiniz bir yöntem var mıdır arkadaşlar ? Genel kaba pisliğini alsa yeterli olur benim için.

gokayy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TacSystem Quartz Max Seramik Cure kullanan, fikri olan var mıdır ?
    1998 106 XR "sold"

2007 207 GT "sold"

2015 F20 LCi 1.20i

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)