User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
32 sonuçtan 20 ile 32 arası

Konu: Renault Megane Coupe ''Black''

Swift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu ürünlerin toplamı (aleti ıvırı zıvırı) ne kadar tutar yaklasık olarak?

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yuhannes fena parlamıs arac sanki yeniden boyandı
    www.vava.cars

OmeR-FE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Harika Olmuş..
    Merdo'm Seni Unutmayacağız...

lrfan
    Misafir
    Makinayla, Meguiars veya Menzerna polish ile gayet güzel olur...

esoydan
    Misafir
    ilk fotoğraftaki şampuanlı su püskürtmeyi nereden bulabiliriz ? bu yada buna benzer aynı amaçla kullanılanı ?... bilgisi olan var mı ?

lrfan
    Misafir
    Alıntı esoydan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk fotoğraftaki şampuanlı su püskürtmeyi nereden bulabiliriz ? bu yada buna benzer aynı amaçla kullanılanı ?... bilgisi olan var mı ?
    O üründen kullandım, istediğim gibi köpük yapmadı, PMC adlı onilne mağazadan almıştım 8 Sterlin'e...

Link

Sonra bunu aldım

Link

esoydan
    Misafir
    Merhaba İrfan hocam, (bu ilk konuşmamız ama hocam diyorum samimiyetine güvenerek, diğer arkadaşların hitap şekli gibi, yanlış anlama abi) Ben foruma yeni üyeyim, yaklaşık 1 ay kadar önce çok istediğim aracıma kavuştum. Sana özenip, aracımı kendim yıkayarak bu işi hobim haline getirmek istiyorum. Bu iş için senin hazırladığın teçhizatın çok güzel. Bende yavaş yavaş bu kapsamlı ürünlere sahip olma peşindeyim Bu konuda bana yardımlarını esirgemeyeceğinin de bilincindeyim sanırım Şuan elimde mevcut olan ürünlerim; yıkama şampuanı, mikrofiber yıkama eldiveni, mikrofiber kurulama bezi, QDetailer.. İlk olarak almak istediğim ürün ise "Foam Lance" bu ürünü nasıl temin edebilirim ? Siparişi nereden verebilirim ? Sipariş verdiğimde paket içeriği nedir ? İlk aldığınız kit başarılı olmadığını söylediğiniz için ikinci kullandığınız kitten istiyorum bende. "Foam Lance" ı kullanmak için tazzikli yıkama makinasına ihtiyaç yok sanırım değil mi?... Yardımların lütfen...

lrfan
    Misafir
    Merhaba, elbette elimden gelen yardımı yaparım, zevkle, aracını güle güle kullan...

Üstteki mesajımda ilk linkteki ürün için basınçlı makineye gerek yok, doğrudan bahçe hortumuna bağlı ama ahım şahım köpük yok onda. Aynı marka şampuanı 2. linkteki foam lance'te denedim, sonuç mükemmel.

Onun için basınçlı yıkama makinesi şart, sonrasında hemen aşağıdaki linkten satın aldım ürünü. 120 TL'ye geliyor ama evladiyelik bir ürün, 3-4 ayda amorti eder oto yıkama parası vermeyince.

http://www.cleanyourcar.co.uk/washin.../prod_371.html

Makinenin markasına göre ona uygun ucu da seçmen lazım...

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lrfan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, elbette elimden gelen yardımı yaparım, zevkle, aracını güle güle kullan...

Üstteki mesajımda ilk linkteki ürün için basınçlı makineye gerek yok, doğrudan bahçe hortumuna bağlı ama ahım şahım köpük yok onda. Aynı marka şampuanı 2. linkteki foam lance'te denedim, sonuç mükemmel.

Onun için basınçlı yıkama makinesi şart, sonrasında hemen aşağıdaki linkten satın aldım ürünü. 120 TL'ye geliyor ama evladiyelik bir ürün, 3-4 ayda amorti eder oto yıkama parası vermeyince.

özel mesajdan olaşamadım ama diğer forumdaki işlemleri de görünce tecrübenizden faydalanmak adına sormak istedim.
    aynen ilk sayfadaki durumda , yıkama çiziğinden rengi görünmeyen siyah bi aracım var.Bunun gibi bi işlemi dışarda nerde yaptırmamı tavsiye edersiniz?Tahmini nekadara malolur?

zıpzıp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iyiymiş
    JoYTeaM

berkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne kadar fark var arada öle ya.süpermiş gerçekten

esoydan
    Misafir
    Alıntı lrfan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

teşekkür ederim hocam, kendimce bir değerlendirme yapıp kararımı vericem, saygılar...

lrfan
    Misafir
    Alıntı Ahmet Saraçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yıkama çiziğinden rengi görünmeyen siyah bi aracım var.Bunun gibi bi işlemi dışarda nerde yaptırmamı tavsiye edersiniz?Tahmini nekadara malolur?
    Bu ay içinde Bahçeliverler Meguiars'ta (E-5 üstü Gold Bilgisayarın tam arka sokağında) bir buluşma yapmıştık, fotoları var bu forumda. Gayet temiz, derli toplu bir yer, tavsiye ederim. Boya düzeltme-koruma yapılmış bazı arabaları da görmüş olduk. Fiyatını bilmem ama güzel işçilik herşeyden önemli.

Güzel bir uygulama yapıldıktan sonra aracı daha özenli yıkar/yıkatırsanız çiziklerin oluşumu azalır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)