User Tag List

Sayfa 237 Toplam 237 Sayfadan BirinciBirinci ... 137187227235236237
Toplam 4487 adet sonuctan sayfa basi 4,485 ile 4,487 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vag 1.9 tdı

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı marikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç Nevşehir'deymiş. Biraz hırpalanmış gibi.
    Sahibi ile görüşürsen ve araca baktırmaya razı ise haber edersen Nevşehir'de ustama baktırabilirim araca. İlan sahibi de tanıdık çıkabilir belki Onur Altan Petrol'un bir zamanlar işlerini yapmıştık. Nevşehir'de olsaydım bende bakardım.
    Bu petrol sanayide zaten. Ustamın dükkanını söyleyim göstersin. Ben telefon açar bilgi alırım ustamdan.
    Valla ne yalan söyleyeyim baktıklarını arasında da butceme göre en temizi bu gibime geldi tek parça boya, dertsiz tasasız beyaz renk olmasi, iç akşamları falan temiz, üzerinde orjinal teyp ve dijital klima olması, sanırım dosemelerininde yeni elden geçirilmiş olması, triptonik dizel olmasi bunlar gözüme artı olarak yansıyan tarafları oldu.
    eksi yönleri ise km nin yüksek olması, farlara mercek uygulamasının kötü bir görüntü oluşturması, fotodan bir kaç yerinde görünen ufak tefek göçükler, sonradan boyanan arka camurluktaki rengin bariz kendini belli etmesi, agir bakımlarının 250 bin km de yapıldığını gösteren herhangi bir faturanın bulunmaması.

Aracı bence yıpranmış gösteren etken sanki farlarindaki kararmalardan dolayı gibime geldi ama tabi gerçekte araç nasıl duruyor bir bakmak gerek. Araba temiz çıkarsa vede Benim butceme biraz daha yaklaşsa almayı düşünürüm. 28 den aşşagi vermiycegini söylemişti bana belki ileride fikir değiştirip fiyatı aşşagi çekerse almayı düşünürüm.
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı marikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç Nevşehir'deymiş. Biraz hırpalanmış gibi.
    Sahibi ile görüşürsen ve araca baktırmaya razı ise haber edersen Nevşehir'de ustama baktırabilirim araca. İlan sahibi de tanıdık çıkabilir belki Onur Altan Petrol'un bir zamanlar işlerini yapmıştık. Nevşehir'de olsaydım bende bakardım.
    Bu petrol sanayide zaten. Ustamın dükkanını söyleyim göstersin. Ben telefon açar bilgi alırım ustamdan.
    Bu arada tekrardan teşekkür ederim kardeşim yapmış olduğun ve yapacağın yardımlar için.
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı irfanakbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada tekrardan teşekkür ederim kardeşim yapmış olduğun ve yapacağın yardımlar için.
    Rica ederim hocam.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)