User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
88 sonuçtan 77 ile 88 arası

Konu: Acil opel corsa 1.7 dti hakkın :)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende yeni 1.7 dizel aldım, İstanbul' da emme manifoldunu temizletebileceğim bir usta varmıdır? Bir de aracım 3000 deviri geçmiyor ve fazla yakıyor, yokuş yukarı zorlandımı harareti 90' ın üzerilerine çıkarıyor, gösterdiğim bir usta akışmetre arızası olduğunu söyledi, bunu layıkıyla yapabilecek dilinden anlayan bizi fazla yolmayacak usta varmıdır?
    Bostancı sanayide asil otomotiv faruk usta var, her konuda yardımcı olur dti hakkında çook fazla bilgili 3000 deviri geçmeme muhabbeti korumada olduğu için muhtemelen selenoid valflerin soketi çıkmış olabilir veya bozuk olabilir, akışmetre çöp olmuş olabilir..
    ...

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkay_aydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bostancı sanayide asil otomotiv faruk usta var, her konuda yardımcı olur dti hakkında çook fazla bilgili 3000 deviri geçmeme muhabbeti korumada olduğu için muhtemelen selenoid valflerin soketi çıkmış olabilir veya bozuk olabilir, akışmetre çöp olmuş olabilir..
    Aslında geçiyor ama boş çeviriyor hiç bir artısı yok arabaya diyebilirim. Numarası varmıdır sizde? Rica etsem alabilirmiyim?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    05373574844 - Faruk usta , numarayı benden aldığınızı söylerseniz yardımcı olur
    ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    05373574844 - Faruk usta , numarayı benden aldığınızı söylerseniz yardımcı olur
    Tamamdır çok teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önerilen ustayı aradım bayrama kadar çok yoğun olduğunu söyledi, eğer akışmetrede ise sorun başka bir araçtan akışmetreyi sök değiştir ve dene dedi sonrasında sorun düzelirse akışmetre alıp kendin bile değişebilirsin dedi. Fakat dün eniştemle baktık ve akışmetrenin filtreye giden kablosunu söküp denedik fakat sonuç yine aynı, araç 3700 deviri s*ksen geçmiyor, sorun neyden kaynaklı olabilir? Çok masraf açarmı?

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önerilen ustayı aradım bayrama kadar çok yoğun olduğunu söyledi, eğer akışmetrede ise sorun başka bir araçtan akışmetreyi sök değiştir ve dene dedi sonrasında sorun düzelirse akışmetre alıp kendin bile değişebilirsin dedi. Fakat dün eniştemle baktık ve akışmetrenin filtreye giden kablosunu söküp denedik fakat sonuç yine aynı, araç 3700 deviri s*ksen geçmiyor, sorun neyden kaynaklı olabilir? Çok masraf açarmı?
    bold yazıyla ılgılıdır

LnchCntrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3700 rpm de takılı kalan araç için söylüyorum, eksantirik devir sensörüne mutlaka baktırın .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracı bu akşam Faruk Usta' ya bırakacağım, arızalarını artık Faruk Usta' dan öğreneceğiz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracın sıkıntısı EGR arızası veriyordu beyin otomatikmen elektiriği kesiyormuş, Faruk Usta geçici çözümle düzeltmiş ama araç beyinciye gidecek. Ümraniye' de meşhur bir beyinci vardı ismini unuttum geçen gittim ona ama artık 1.7 dizele bakmadığını söyledi başka beyinci tanıdığı olan varmı? Aracın beyni daha önce hiç açılmamış. Bu arada hazır bakım yapılıyorken emme büyütme ve temizleme işleminide yaptırdım.

berkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    topkapı ticaret merkezinde opel beyin tamircisi mecit usta var.nete yazdığında telefonu adresi çıkıyor.berkaylada bi görüş onların yan dükkanında.işinde iyi olduğunu duydum.
    34 BAK 117 - cıvıc vti

34 BB119 uno s -- 34 RED 87 cıvıc vti -- 34 UL 5510 corsa 1.7 dti -- 34 ZJ 7086 focus 1.6 tdci -- 34 FP 6830 corsa 1.7 dti --
    34 HK 4550 - cıvıc vtec2

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Anıl DALGA naptın çözebildin mi sorunları ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    topkapı ticaret merkezinde opel beyin tamircisi mecit usta var.nete yazdığında telefonu adresi çıkıyor.berkaylada bi görüş onların yan dükkanında.işinde iyi olduğunu duydum.
    Teşekkür ederim, tamirine en az 300 TL fiyat çekerler diye düşünüyorum. Araba arada arıza lambasını yakıyor ve yaktımı araç elektiriği kestiği için 3000 deviri geçmiyor ve bırakmıyor arabayı. Kazalı bir arabadan çıkma tamir görmüş Paşaoğlu yazılımlı beyin var, 450 TL bırakıyor. Alınırmı sizce? Sorunsuz kullanıyormuş ve setup' ı gerçekten iyiymiş. 600 TL' ye yazılımı attırmış.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)