User Tag List

Sayfa 20/21 İlkİlk ... 1018192021 SonSon
386 sonuçtan 362 ile 380 arası

Konu: Chevrolet Cruze 2.0 Dizel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dieselpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vergisinden bahsedilmiş olumsuz olarak kaç lira vergisi var bu aracın ?
    1.8 cc ödüyoruz mtv yüzde 5 muhabbetinden 2018 de zaten 7 11 yaştan 1 alti dilime düşüyor 1400 gbi yillik

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı izmirli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.0 tdi big turbo oluyo oluyor kardes varmi baska merak ettigin..
    Var turbo nedir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alaca74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.8 cc ödüyoruz mtv yüzde 5 muhabbetinden 2018 de zaten 7 11 yaştan 1 alti dilime düşüyor 1400 gbi yillik
    Yıllık 1400tl vergi öyle çok ta uçuk bir rakam değil bence. Hibrit turbo deneyen oldu mu ki bu araçta?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı korki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllık 1400tl vergi öyle çok ta uçuk bir rakam değil bence. Hibrit turbo deneyen oldu mu ki bu araçta?
    Kesinlike cok değil 3 yil oldu alali ödediğim mtv yillik 1300 1400 küsur(kasko degeri ve mtv yüzde 5 muhabbetinden zaten o yüzden aldim iyilki almışım)yeni mtv yüzde 25 oranı ilede 2018 tahmini 1600 küsur olucak yeni sisteme göre zaten 70 bn değeri üstü 1.6 araçlar 15530 tl olduğunu düşünürsek bencede makul.Aracin performansi gerçekten iyi sadece yazilimla 200 hp leri görüyor ne big turbo ne intercoller hiçbir uğraş masraf olmadan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlike cok değil 3 yil oldu alali ödediğim mtv yillik 1300 1400 küsur(kasko degeri ve mtv yüzde 5 muhabbetinden zaten o yüzden aldim iyilki almışım)yeni mtv yüzde 25 oranı ilede 2018 tahmini 1600 küsur olucak yeni sisteme göre zaten 70 bn değeri üstü 1.6 araçlar 15530 tl olduğunu düşünürsek bencede makul.Aracin performansi gerçekten iyi sadece yazilimla 200 hp leri görüyor ne big turbo ne intercoller hiçbir uğraş masraf olmadan.
    1550 tl yazacaktim 😇😡

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abiler bir ufak hort otomatik dizel cruze alma arifesindeyim nedir ne değildir yürürü nasıldır kronik sıkıntısı var mı acaba ufak bir yardım alabilirmiyim
    Samara 2109

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yıldırımbyzt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abiler bir ufak hort otomatik dizel cruze alma arifesindeyim nedir ne değildir yürürü nasıldır kronik sıkıntısı var mı acaba ufak bir yardım alabilirmiyim
    Emme manifolt ve turbo hava kaçaklarından kaynakli limp mode code 84 çok sık karsilasilan bir durum tavsiyem alacağınız araci uzun soluklu rampada yüksek hizlarda 160 180 duz yol tosppeed yapin sorun cikmazsa kaçak yok demektir.Otomatik vites ise her markada olduğu gibi şans işi uzunce fena üzüyor face 2.0 d cruze sayfasi var oradan daha cok bilgi bulabilirsin.

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emme manifolt ve turbo hava kaçaklarından kaynakli limp mode code 84 çok sık karsilasilan bir durum tavsiyem alacağınız araci uzun soluklu rampada yüksek hizlarda 160 180 duz yol tosppeed yapin sorun cikmazsa kaçak yok demektir.Otomatik vites ise her markada olduğu gibi şans işi uzunce fena üzüyor face 2.0 d cruze sayfasi var oradan daha cok bilgi bulabilirsin.
    Abi bir ufak sorum olacak top speed falan denemedim ama 3000 devir sonrası araçta bir zırıltı gibi birşey vardı metal sesi belli şekilde sebebi hakkında bir bilginiz var mı
    Samara 2109

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yıldırımbyzt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bir ufak sorum olacak top speed falan denemedim ama 3000 devir sonrası araçta bir zırıltı gibi birşey vardı metal sesi belli şekilde sebebi hakkında bir bilginiz var mı
    Yani sesin nerden geleceğini suan bilmek zor ama emme manifolt içinde klape gibi kapakciklar var zamanla kalpe yi taşıyan yataklarda defarmasyon oluşuyor ve ses yapabiliyor.

CVK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani sesin nerden geleceğini suan bilmek zor ama emme manifolt içinde klape gibi kapakciklar var zamanla kalpe yi taşıyan yataklarda defarmasyon oluşuyor ve ses yapabiliyor.
    Swirl flap ise o, Allahın belası şeyden vazgeçemediler ya. Her motorda aynı sorun.

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok mu 2.0 cruzesi olan 80-240 basalım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok mu 2.0 cruzesi olan 80-240 basalım.
    Araciniz ne biomiyorum.80 240 kmh lik yolu bulmak istanbulda zor ancak gece yarisi yolu boş kovalamak gerek ne yalan söyleyeyim o iş de benim hiç işime gelmiyor tanidik 1 arkadasin israri üzerine sadece 1 kez gece ciktim araci 1.6 tdi 1549 big turbo intercooler teneke jant dpf egr iptal dynosu 200 hp cruze sadece yazilim dpf egr off 200 jp civari ama 1500 kg civari 80 200 yapabildik yol musait değildi bu speclerde golf 3 boy geçti yada şöyle bilgi vereyim cruze stock 0 200 27 sn civari yazilim ile suan bnm 22 sn bu bilgi yeter diye düşünüyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CVK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Swirl flap ise o, Allahın belası şeyden vazgeçemediler ya. Her motorda aynı sorun.
    Sorma dostum tam baş belasi 😬😬

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araciniz ne biomiyorum.80 240 kmh lik yolu bulmak istanbulda zor ancak gece yarisi yolu boş kovalamak gerek ne yalan söyleyeyim o iş de benim hiç işime gelmiyor tanidik 1 arkadasin israri üzerine sadece 1 kez gece ciktim araci 1.6 tdi 1549 big turbo intercooler teneke jant dpf egr iptal dynosu 200 hp cruze sadece yazilim dpf egr off 200 jp civari ama 1500 kg civari 80 200 yapabildik yol musait değildi bu speclerde golf 3 boy geçti yada şöyle bilgi vereyim cruze stock 0 200 27 sn civari yazilim ile suan bnm 22 sn bu bilgi yeter diye düşünüyorum
    Düzeltme 100 200 kmh 27 sn üstteki msj da 0 200 yazmışım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CVK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet swirl flap (cruze ve opel de değişken deplasmanlı cift yollu manifolt diye de geçiyor.)tecrübe etmeyen arkadaşlar bilmediği için daha anlaşılır yazmaya çalıştım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3. köprü maşallah baya hızlıymış , polo gtin içinden geçiyorsunuz o zaman siz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3. köprü maşallah baya hızlıymış , polo gtin içinden geçiyorsunuz o zaman siz.
    3.köprü evet öyle diyorlar daha doğrusu (çocukları birakip dışarı gece cikamiyorum)bir mesajımda 100 200 kmh 22 sn yerine 0 200 yazdım yanlışlıkla polo gti çok hafifler sanmam cruze eksi yani ciddi ağır bir araç yada şöyle bir örnek vereyim kuzen deki srocco 160 hp ile kafa kafaya yuruyordum ama artik oda yazlimli yanına bile zor yaklaşıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3.köprü evet öyle diyorlar daha doğrusu (çocukları birakip dışarı gece cikamiyorum)bir mesajımda 100 200 kmh 22 sn yerine 0 200 yazdım yanlışlıkla polo gti çok hafifler sanmam cruze eksi yani ciddi ağır bir araç yada şöyle bir örnek vereyim kuzen deki srocco 160 hp ile kafa kafaya yuruyordum ama artik oda yazlimli yanına bile zor yaklaşıyorum
    yazilimli 22 sec ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazilimli 22 sec ?
    Evet yazilimli 100 200 kmh 22 sn civari stock 27 sn gibi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)