User Tag List

Sayfa 16/21 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon
386 sonuçtan 286 ile 304 arası

Konu: Chevrolet Cruze 2.0 Dizel

LnchCntrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı speed_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru haklısın acaba ne kadar iyileşme oluyor merakediyorum. 200 bg dumansız olarak çok iyi olur bence. Süre alan varmıydı ? Stokla yazılım farkını görmek için.
    Ben hiç süre almadım , fakat 0-100 değil 50-150 gözlemlemek daha sağlıklı olur. Yeni nesil hacimli dizeller tork yönünden zengin olduğu için yazılım sonrası patinaj ile 0-100 süresi artabilir.

Alıntı aykutsafakyaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonda aynı soruyu sormuştum bana da +20 hp demişlerdi.Bende gerek yok demiştim zaten cooler durumu da ***** Babamla beraber kullandığım araç olduğu için vazgeçtim. Cruze benimde kafamın bi köşesinde kalan bi araç ama chevroletin avrupa pazarında çekilmesi bu arabalara hep bi korkuyla bakılmasına sebep oluyor. O fiyata göre iyi bi güç ama.
    Eğer hala düşünceniz varsa bilindik firmalardan birine gidip test edin, memnun kalacağınızı düşünüyorum.

izmirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar herkese kısaca cevap vereyim hemen hemen tüm yazılım isi yapanların çok büyük bir bölümü bol bol beygir dağıtıyo sadece lafta ama.. Ayni araca 3 farkli yerde yazilim yaptirdim tanidiklar vasitasiyla en iyi sonucu en az beygiri vericem diyen egeturbo arda dan aldım sanrm baska bisey söylemeye gerek yok. 1.6 tdi lere gelince vw degisik makinalar yaptigi icin pd motorlar gibi sadece yazilimlada guzel sonuclar alinabilir bisey diyemem ancak cruze icin konusmak gerekirse hakettigi fiyattan cok daha asagiya satiliyor herkesin 1 kere binmesini imkan olursa kullanmasini tavsiye ederim.
    Düğün yaptigim icin satmak zorunda kalmistim allah nasip ederse en kisa zamanda 1.7 corsa mı satıp büyük turbolu bi Cruze yapmayi planliyorum..

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vallaha dr.ecu yazmış işte 200bg oluyor diye başka firmadanda 195 civarı çıkar dediler. Motorun durumu bakımı çok etkili tabikide
    doğuştan araba manyağı

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın.
    Araştırdığım kadarıyla cruze'un motor kodu z20d1 ve kullanılan turboda Td04L olarak çıkıyor. TD04 öyle aman aman fındık bir turbo değil hatta subaru turbosu olarak biliyorum.
    Şimdi sizlere sorum;
    63'lük dp,orta şekerli hafif dumanlı yazılım ile bu araç kaç hp oluyor ? 230hp civarı olur mu ? (gerçekçi ölçen dynoda)
    Şuanda soft yazılımlı polom var.Gidişi üzmüyor. Polo ufak geldiği için cruze düşünüyorum sizce vergi ve yakıt farkına değer mi ? Yoksa hiç cruze'a bulaşma,polonun yazılımı hard yap devam et mi diyorsunuz ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu benden baska sahiplenen yok ben cevap vereyim yine... Su an kullandigim corsayla ayni klasmanda bi aracın var performans olarak kurcalandiginda polo kucuk oldugu icin daha avantajli ama fazla hard takilmicam buyuk turbo veya nos olaylarina girmicem diyosan cruze tam senlik yanliz sadece yazilimla 230 hp alamazsin hard yazilimla 210 hp almistim eski aracimda daha fazlasini denemedim . Tavsiyem mutlaka alman cunku tadi hala damadigimda...

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selamlar

hybrid turbo,intercooler,dp komple egzoz filtre ile 240hplere gelirsiniz

aşırı zevkli bir araç kulnan binen pişman olmaz motoru ağır oldugu içinde gayet oturaklı bir araç fiyatlarıda cazip

yukcell88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın.
    Araştırdığım kadarıyla cruze'un motor kodu z20d1 ve kullanılan turboda Td04L olarak çıkıyor. TD04 öyle aman aman fındık bir turbo değil hatta subaru turbosu olarak biliyorum.
    Şimdi sizlere sorum;
    63'lük dp,orta şekerli hafif dumanlı yazılım ile bu araç kaç hp oluyor ? 230hp civarı olur mu ? (gerçekçi ölçen dynoda)
    Şuanda soft yazılımlı polom var.Gidişi üzmüyor. Polo ufak geldiği için cruze düşünüyorum sizce vergi ve yakıt farkına değer mi ? Yoksa hiç cruze'a bulaşma,polonun yazılımı hard yap devam et mi diyorsunuz ?
    Cruze 2.0 cdti gerçekten güzel bir makine, yazılım ile güzel değerler de elde edilebiliyor. Fakat yılda devlete havadan 2000 TL'nin üzerinde vergi vermek de adama cidden koyuyor...

1 sene binip hevesimi alayım derseniz düşünün, fakat ben 3-5 sene binerim diyorsanız ucuz alışınızın bir avantajı yok.

Cruze alırsam 2.0 cdti olmalı, almayışımın tek sebebi de vergi buna emin olun. Yoksa dakika beklemem kapımın önüne bir tane sunrooflu otomatik LS Plus koymak konusunda...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı izmirli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu benden baska sahiplenen yok ben cevap vereyim yine... Su an kullandigim corsayla ayni klasmanda bi aracın var performans olarak kurcalandiginda polo kucuk oldugu icin daha avantajli ama fazla hard takilmicam buyuk turbo veya nos olaylarina girmicem diyosan cruze tam senlik yanliz sadece yazilimla 230 hp alamazsin hard yazilimla 210 hp almistim eski aracimda daha fazlasini denemedim . Tavsiyem mutlaka alman cunku tadi hala damadigimda...
    teşekkürler peki bu halde ortalama yakıt tüketimi neydi hatırlıyormusunuz ?
    Alıntı dragon07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar

hybrid turbo,intercooler,dp komple egzoz filtre ile 240hplere gelirsiniz

aşırı zevkli bir araç kulnan binen pişman olmaz motoru ağır oldugu içinde gayet oturaklı bir araç fiyatlarıda cazip

Fiyatının cazip olması,içinin geniş olması,daha oturaklı olması(poloya göre) model yılının yeni olması beni cezbediyor ama yakıtı,vergisi ve ağırlığı biraz düşünüdürüyor.
    piyasada çok fazla olmayışı, tasarımı ve donanımın poloya göre epey dolu olması hoşuma giden özellikleri.
    Benim polo 4 cam otomatik abs klima başka bişey yok.
    Alıntı yukcell88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cruze 2.0 cdti gerçekten güzel bir makine, yazılım ile güzel değerler de elde edilebiliyor. Fakat yılda devlete havadan 2000 TL'nin üzerinde vergi vermek de adama cidden koyuyor...

1 sene binip hevesimi alayım derseniz düşünün, fakat ben 3-5 sene binerim diyorsanız ucuz alışınızın bir avantajı yok.

Cruze alırsam 2.0 cdti olmalı, almayışımın tek sebebi de vergi buna emin olun. Yoksa dakika beklemem kapımın önüne bir tane sunrooflu otomatik LS Plus koymak konusunda...
    Vergisini alt dilime düşürtebiliyormuyuz bu aracın ?

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Ufuk Hesap aşağıdaki gibi. Sadece işaretli 2 modelin kasko değeri ödenen mtv den az.

Rakamlar da uğraşmaya değecek bir durum değil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tablo için çok teşekkür ederim 130lira için uğraşmaya değmez dediğiniz gibi.
    Yıllık haybeye 2000tl vermeye değecek bir araç mı şuan bunun kararını vermeye çalışıyorum. TR pazarından çekilmiş satış için kötü. Parça sorunu çekeceğimi düşünmüyorum ama satarken sorun yaşayabilirim. 1 senede satmasam bile elbet satılacak birgün.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 sene sonra vergisi düşüyor. O avantaj. Şimdi temmuz bandrolü ödenmiş bir araç alırsan aslında 1 sene yüksek vergi ödeyeceksin.

7 yaş üstü %50 azalıyor vergisi neredeyse. Benimde aklımda olan bir araç. 8 den aşağı düşmez sanırım yakıt olarak ta.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sene sonra vergisi düşüyor. O avantaj. Şimdi temmuz bandrolü ödenmiş bir araç alırsan aslında 1 sene yüksek vergi ödeyeceksin.

7 yaş üstü %50 azalıyor vergisi neredeyse. Benimde aklımda olan bir araç. 8 den aşağı düşmez sanırım yakıt olarak ta.
    Aslında kış için ocak bandrolü ödenmiş olarak almak geliyor benimde aklıma. Sadece temmuzu yüksek öderim diyorum.

lowfamilia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnsigniayadaki dizel 2.0 cdti motoru ile aynıysa eski bi insignia a20dt kullanıcısı olarak yaptıgım araştırmaları paylaşabilirim. A20dt gm motorlari motor ici 290 hp kadar sikintisiz yuruyo bilginize.
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0.5 ne arkadaş benim aspiratör okadar üflüyo ya sc yerine onu verirdim üfletirdin motora serdar
    Alıntı ibooo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malı arapfaikten alıyoruz mersine kadar göki kullanıyo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lowfamilia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsigniayadaki dizel 2.0 cdti motoru ile aynıysa eski bi insignia a20dt kullanıcısı olarak yaptıgım araştırmaları paylaşabilirim. A20dt gm motorlari motor ici 290 hp kadar sikintisiz yuruyo bilginize.
    Aynı olmadığını düşünüyorum. z20d1 motor kodu cruze'un. Opelde z kodlu dizel olarak z20dth var. İnsignia'da da var bu motor sanıırım(google araştırmasından anladağım kadarıyla). z20 hakkında bilgin var mı ?

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çoğu satılıklarda yazmış herkes bir alt dilimden ödüyorlarmış. Sor istersen.
    doğuştan araba manyağı

ResuscitateR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet bende fark ettim ilanlarda satanların o açıklamalarını..
    İlan no: 319704492
    İlan no: 277650258
    gibi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar daha eski bi dizel cruze cu olarak varsayimlarinizi cevaplayaym hybrid turbo ve intercooler buyutme harici envaye cesit yazilim denedm düz boru spor susturucu hard soft yazilim dengi araclarla karsilastirmalar... Hybrid ve intercooler la 250hp oluyodu fakat dügün yaptigim
    İcin satmak zorunda kaldm yapamadm. Hard yazilim magnaflow son susturucu once 61lik krom
    Düz boruyla 210hp aldm.. Yakit olarak cok kasarsan 5lt gibi normal kullanimda 6 lt top speed veya benzeri durumlarda 11 lt civari yakiyodu.. Vergisini 2014 yilinda bir alt dilimden yani 2200 civari biseyken 1560 liraya odedim.. Agirlik konusuna takilmayin insignianin hantalligiyla
    Alakasi yok gayet guzel bir performansi var stockken bile.. Parca sikintisi 2022 ye kadar olamaz zaten cunku tuketici mahkemesine verirsen direk kazanirsin yasal zorunluluklari..

eanday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polo 1.6 tdi ile cruze 2.0 d arasinda kaldim yazilimli polo ile yazilimli cruze karsilastirsak sonuc ne olur? Ara hizlanma / top speed
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

lowfamilia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eanday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Polo 1.6 tdi ile cruze 2.0 d arasinda kaldim yazilimli polo ile yazilimli cruze karsilastirsak sonuc ne olur? Ara hizlanma / top speed
    Polo havada diker
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0.5 ne arkadaş benim aspiratör okadar üflüyo ya sc yerine onu verirdim üfletirdin motora serdar
    Alıntı ibooo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malı arapfaikten alıyoruz mersine kadar göki kullanıyo

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)