User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 20 ile 27 arası

Konu: Clio 3 bir beş leş 65 lik e intercooler montajı

CRUEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ÖZCAN GÜLSEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bendede 1.4 tdci var bende taktırdım intercooler fakat ne sensör var ne başka bişey sadece boru var. Takılı olmaması bir sıkıntı çıkartır mı ?
    Keşke c2 1.4 hdi intercooler taksaydınız 2.8 Litre , hem lag olayıda oluşmazdı.
    Turbodan emmeye kdr herhangi bi sensor olmasina gerek yok.
    Bu arada 1.4hdi da cooler yok. c3 lerdeki 1.6hdi dan bahsediyorsnz sanirm.

ÖZCAN GÜLSEN
    Misafir

Bahsettiğim intercooler c2 ve c3 1.4 hdi için yazıyor . 1.6 hdi çıkışı ve boytu farklı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakıt durumu nedir düştü mü ekonomi yapabildin mi

bektas_talay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    65 liğe yazılım yaptıkdan sonra turbo kırma çok görülüyordu yada yazılım yapmasanızda kırılıyor
    bu soğutma ile giren iat bayağı düşecektir gözüme takıldı boruları potsuz güzel bükmüşler ama onları bi pastan koruyan boya veya würth çinko ile kaplamanızı tavsiye ederim

güle güle kullanın yararlı bir uygulama olmuş gaz tepkimesi ne durumda ? lag olayı ne oldu tahminimce turbonun dolma süresi biraz uzamıştır

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı xpoison Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakıt durumu nedir düştü mü ekonomi yapabildin mi
    aynı gibi ama kışın kötü zaten geç ısınıyodu coolerdan sonra dahada geç ısınmaya başladı

Alıntı bektas_talay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    65 liğe yazılım yaptıkdan sonra turbo kırma çok görülüyordu yada yazılım yapmasanızda kırılıyor
    bu soğutma ile giren iat bayağı düşecektir gözüme takıldı boruları potsuz güzel bükmüşler ama onları bi pastan koruyan boya veya würth çinko ile kaplamanızı tavsiye ederim

güle güle kullanın yararlı bir uygulama olmuş gaz tepkimesi ne durumda ? lag olayı ne oldu tahminimce turbonun dolma süresi biraz uzamıştır
    arkadaşlar arasında 65 liklere birbeşleş diyoruz zaten çok vasıfsız bi motor güç alırım diye tahmin ediyodum azda olsa ama pek bişey olmadı gibi belkide hissedicek kadar olmamıştır ondan ziyade yazılım vardı motor koruma amaçlı yaptım

Boruları bostancı sanayide süreyya usta yaptı boyayla uğraşılırmı blmiorm ama aleminyum bant aldım onla sarmayı düşünüyorum bi ara coolerdan emmeye giden boruyu baştan yaptırabilirim biyerde çok inceliyor

sağol teşekkür ederim valla uzun zmn oldugu için emn olamıyorum ama biraz gecikme var gibi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi fotoğraflar silinmiş eski konu m-alum bende yapmayı düşünüyorum fotoğraflar duruyorsa tekrar yükleyebilir misin ? orjinal turbo üzerinde etkisi nasıl oldu ? olumlu olumsuz yönleri performans-yakıt değişimleri ?
    Konu samet59 tarafından (13-04-2017 Saat 00:56 ) değiştirilmiştir.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı samet59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi fotoğraflar silinmiş eski konu ***** bende yapmayı düşünüyorum fotoğraflar duruyorsa tekrar yükleyebilir misin ? orjinal turbo üzerinde etkisi nasıl oldu ? olumlu olumsuz yönleri performans-yakıt değişimleri ?
    fotolar yok ki kardeşim eski pc de kaldı onunda güç kaynağını kesip evde anfiye bağladığım için açamıyorum senin araba dinamik değilmiydi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fotolar yok ki kardeşim eski pc de kaldı onunda güç kaynağını kesip evde anfiye bağladığım için açamıyorum senin araba dinamik değilmiydi
    araba expresion abi intercooler olmayan model

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)