User Tag List

Sayfa 16 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 6141516
Toplam 294 adet sonuctan sayfa basi 286 ile 294 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1.5 dci konusu

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracınız kaç kilo ?
    aracım 1395 kg
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

silent furious - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar merhaba dizel araçlara biraz uzağım gündelik kullanmalık az yakan bir araca ihtiyacım var bütçe itibari ile 2003-2007 model aralığı 1.5 dcı cliolara bakıyorum konuyu baştan sona okudum baktığım araçların genel olarak km’leri yüksek haliyle eski araçlar bu araçlarda şu km nin üzerindeki araçları tercih etme diyebileceğiniz bir km bandı var mı 200 bin km altında bir araç almak isterim ama genelde 220-230 ve üzeri km araçlar 300 e 500 e gidiyor birde güncel olarak şu anki mazot fiyatı ile şehir içi ne yakar ortalama ?

OnurG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı silent furious Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba dizel araçlara biraz uzağım gündelik kullanmalık az yakan bir araca ihtiyacım var bütçe itibari ile 2003-2007 model aralığı 1.5 dcı cliolara bakıyorum konuyu baştan sona okudum baktığım araçların genel olarak km’leri yüksek haliyle eski araçlar bu araçlarda şu km nin üzerindeki araçları tercih etme diyebileceğiniz bir km bandı var mı 200 bin km altında bir araç almak isterim ama genelde 220-230 ve üzeri km araçlar 300 e 500 e gidiyor birde güncel olarak şu anki mazot fiyatı ile şehir içi ne yakar ortalama ?
    Daha sonra kolaylıkla satman için 200bin km almanı tavsiye ederim abi. Ülkede bu duruma çok takılan alıcı var sonuçta. Bakımları düzenli yapılmış, enjektörleri düzgün bi araç sizi üzmeyecektir 200 bin üzerinde olsa dahi. Son zamlarla birlikte 40krş'un altında yakmayacağını düşünüyorum. 40-50 arası bir şey yakar şehiriçi ortalama 20km hızla birlikte. Bende 1.3 cdti astra var 150tlye şehiriçi 400km zar zor yapıyorum.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi abi 2 farklı motor var o kasada yani aynı motorda 65 ve 80 bg. Tahmin ediceğin gibi 65 lik daha zayıf ve yıpranma riski daha fazla iyi bakılmışsa bir sorun olmazda evveliyatını pek bilemeyiz 2.el alıcağımız araçta o yüzden 80 lik modellere yönelmeni tavsiye ederim. 1.si 80 lik versiyonlar intercooler var 65 likte yok 80 liklerin enjektörleride farklı yani daha güçlü. Alıcağın araç yağ yakmıyor ise enjektör ve turbosu sağlam ise alınabilir. Tahminim 5.5 litre civarı yakar ortalama 35 kuruşa çok rahat gezilir sağlıklı bir araç olur ise zaten 950 kg gibi bir ağırlığı var

Bütçe ne bilmiyorum ama

Renault / Clio / 1.5 dCi / Dynamique / 3.Sahibinden Cok Temiz Sunroof'lu Clio hb 1.5 dci Dynamique sahibinden.comda - 727700936

dinamik hemde sanruflu dikkat ederseniz ön tamponları farklıdır dinamiklerin. açıklamaya bakılırsa bakımlı gibi düşünülebilir

silent furious - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onurg , Oznsrl yorumlarınız için teşekkür ederim 80 HP intercooler lı olanlar sadece dinamik modellerde mi var sahibinden.com dan ona göre araştırayım ortalama iki aylık bir sürem var en geç Aralık’ta almış olmam gerekiyor bütçem 25 bin civarı aracın durumuna göre 30 a yaklaşabilirim çok fazla donanım aramıyorum aslında ABS klima hidrolik direksiyon olması yeterli benim için önemli olan temiz ve bakımlı bir araç olması alınca bakımını eksik etmem 5 sene binmeyi planlıyorum tabi birde mümkün mertebe düşük km ve az yakması aradığım nitelikler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onurg , Oznsrl yorumlarınız için teşekkür ederim 80 HP intercooler lı olanlar sadece dinamik modellerde mi var sahibinden.com dan ona göre araştırayım ortalama iki aylık bir sürem var en geç Aralık’ta almış olmam gerekiyor bütçem 25 bin civarı aracın durumuna göre 30 a yaklaşabilirim çok fazla donanım aramıyorum aslında ABS klima hidrolik direksiyon olması yeterli benim için önemli olan temiz ve bakımlı bir araç olması alınca bakımını eksik etmem 5 sene binmeyi planlıyorum tabi birde mümkün mertebe düşük km ve az yakması aradığım nitelikler.
    Sadece dinamiktemi var bilmiyorum onun belli bir kriteri yok yıllarca clio 3 kullandım en boş olup 80 likte vardı orta paket olan 65 de 80 de vardı ama dinamikde hepsi 80 olması lazım öyle hatırlıyorum.

PuT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece dinamiktemi var bilmiyorum onun belli bir kriteri yok yıllarca clio 3 kullandım en boş olup 80 likte vardı orta paket olan 65 de 80 de vardı ama dinamikde hepsi 80 olması lazım öyle hatırlıyorum.
    dinamik olupta 65bg olanda vardı diye biliyorum bu 65 80 olayı donanımla pek alakası yok.
    Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Hz.Ali

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    49 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2011 dacia loganım vardı 1.5dci 70hp di coolerı vardı.

sanki kafalarına göre serpiştirmişler malzemeyi.
    vengaR
    cebiR- ist.park 3:11,65
    süpeR8

https://www.youtube.com/watch?v=UJnFj5jriVE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PuT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dinamik olupta 65bg olanda vardı diye biliyorum bu 65 80 olayı donanımla pek alakası yok.
    clio 3 için konuştum 8 yıl boyunca hiç denk gelmedim

Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 dacia loganım vardı 1.5dci 70hp di coolerı vardı.

sanki kafalarına göre serpiştirmişler malzemeyi.
    70 ler euro 4 abi hepsinde cooler var euro 3 lerde biraz çalma var

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)