User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 20 ile 29 arası

Konu: water-methanol injection

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaçlik nozzle istiyorsun herhangi bir tornacı da yaptırabilirsin çok zahmetli bir iş değil.
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

emre2blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aklinizda bir tasarim var mi? 1mm delik yeter mi? Yada tel erezyonda falan 0.5mm falan mi acmaliyiz? Peki checkvalf pozisyonu icin ne diyorsunuz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aklinizda bir tasarim var mi? 1mm delik yeter mi? Yada tel erezyonda falan 0.5mm falan mi acmaliyiz? Peki checkvalf pozisyonu icin ne diyorsunuz?

yavuz364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ramcho® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaçlik nozzle istiyorsun herhangi bir tornacı da yaptırabilirsin çok zahmetli bir iş değil.
    O iş hiç öyle basit değil daha önce denediniz mi bilmiyorum ama meth kitin işe yarar birşey olması için gerekli nozzle çok özel bir parçadır..

Alıntı emre2blue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim daha önce ürettiğimiz kitlerde delik çapları 0.3mm civarlarında oluyordu ama doğrudan delik açma ile o iş olmaz. O parçaların içinde suyu pruvize edecek özel şekilli parçalar var.. Hiç uğraşmadan AEM den yada Bosinno kemal ertek den almanızı tavsiye ederim..
    Quattro...Torukcars ARGE & Kulvar.info.tr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Günaydın. Kemal beylen irtibata geçtim, bugün içinde telefonla da konuşacağım. 4 Port olduğu için küçük birşeyler tavsiye etti. Toplamda 300HP civarı için olacak Set. Önemli olan sonradan takılabilen bir uç yerine tamamı yekpare bir parçaya nozzle özelliği verebilmek. Emme manifoldu içinde vidalanan birşey kesinlikle istemiyorum. Eğer paslanmaz çelik olupta kaynatabilsem güzel olur ama. 0.3mm nozzle deliği açıp onun malzemesine kaynak gelirse vay halimize

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yavuz364 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O iş hiç öyle basit değil daha önce denediniz mi bilmiyorum ama meth kitin işe yarar birşey olması için gerekli nozzle çok özel bir parçadır..

Bizim daha önce ürettiğimiz kitlerde delik çapları 0.3mm civarlarında oluyordu ama doğrudan delik açma ile o iş olmaz. O parçaların içinde suyu pruvize edecek özel şekilli parçalar var.. Hiç uğraşmadan AEM den yada Bosinno kemal ertek den almanızı tavsiye ederim..
    400+ hp aracta torna da yaptırdığımız ucu kullanıyoruz herhangi bir sıkıntı yaşamiyoruz su anda. aem nozzle 2 numarayı 3 numara ya buyuterek taktık.
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben birde ağırlıklı ethanol kullanacağım. Becerebilirsem %50 üstüne çıkmak istiyorum. oranda. Peki check valve pozisyonu için birşey demediniz?

PS: Fast Acting Valve konusunda bilgisi olan var mı? - AquaMist kullanıyor ya..

yavuz364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ramcho® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    400+ hp aracta torna da yaptırdığımız ucu kullanıyoruz herhangi bir sıkıntı yaşamiyoruz su anda. aem nozzle 2 numarayı 3 numara ya buyuterek taktık.
    Abi orjinal nozzle ı tornada büyütebilirsin ona lafım yok. Ama direk tornada ucunda delik olan parça ile olmuyor demek istedim..
    Quattro...Torukcars ARGE & Kulvar.info.tr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yavuz364 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi orjinal nozzle ı tornada büyütebilirsin ona lafım yok. Ama direk tornada ucunda delik olan parça ile olmuyor demek istedim..
    orjinal nozzle ın aynısını yaptırdık anlamında yazdım 3 numaradan numune kullanarak yaptırdık. anlatım hatası yapmışım kusura bakma. meth kit i meth filtresi ile birlikte kullandığın surece nozzle tıkanma ihtimali olmaz.

tayreep_john - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    horttt... benzinli dizel fark ediyormu methanol kit benzinliden çıkan kiti dizele uyguluyabilirmiyiz ??
    SM PERFORMANCE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)