User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: 1.3 cdti 70 hp soft yazılım hard yazılım

eticet06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

1.3 cdti 70 hp soft yazılım hard yazılım

merhaba arkadaşlar Volvo sevdamdan sonra dizelede el atayım dedim 1.3 ctdi çorsa d aldım van modeli sımdı bu hard soft yazılım olayı nedır yakıtı ne kadar etkiler.1.3 ctdi neler yapılsa performans artar araç stok şuanda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eticet06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar Volvo sevdamdan sonra dizelede el atayım dedim 1.3 ctdi çorsa d aldım van modeli sımdı bu hard soft yazılım olayı nedır yakıtı ne kadar etkiler.1.3 ctdi neler yapılsa performans artar araç stok şuanda
    Soft yazılım denen daha çok ekonomi ağırlıklı olur ve 20 hp civarı bir beygir artışı ile beraber kullanıma bağlı %10 %20 civarı yakıt ekonomisi sağlar.
    Hard yazılım ise bildiğim kadarı ile egzoz sistemide gerektiriyor standart egzozla olmuyor diye biliyorum bu yazılımda ise daha fazla beygir ve duman oluyor ama yakıt tasarufu olmuyor diye biliyorum olsada %5 filan olur heralde
    RaceWerks/CTS Turbo/Milltek/Forge

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.3 cdtilar şehir içi standart kullanımda biraz çileye dönüşüyo yazılımdan sonra cidden biraz daha keyifli hale geldi , benım yakıtda ortalama 1 litre düştü.
    Vmax Performance

eticet06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ARZ1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.3 cdtilar şehir içi standart kullanımda biraz çileye dönüşüyo yazılımdan sonra cidden biraz daha keyifli hale geldi , benım yakıtda ortalama 1 litre düştü.
    Peki sizin yaptirdiginiz yazilim softmu hardmi nr kadar guc alindi ve nerde yapildi yazilim onu ozelden pm atarsaniz sevinirim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)