User Tag List

Sayfa 57/116 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon
2192 sonuçtan 1.065 ile 1.083 arası

Konu: VAG 1.6 TDI (Genel Konu )

academian97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimse bilmiyor derken 1 yıl önce adamlar zaten açıkladı nasıl düzeltileceğini arkadaşın haberi olmamış herhalde,VW servislerinde bakıma götürdüğünüz zamanda onay verirseniz yazılım güncelleme,parça takma...vs işlerini hallediyorlar
    Açıklanmış olabilir ama değişime şimdi başlamışlar demek ki, onu haber veriyor arkadaş.
    Bu arada Adana'da golfüyle "X" yetkili servisinde sıkıntı çeken sen miydin, karıştırdım mı?

Not: evet senmişsin, sonuç nooldu diye soracaktım.
    Konu academian97 tarafından (10-01-2017 Saat 12:46 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme
    Passat TDI ile; BUDAPEŞTE-Viyana-Bratislava-Prag-Münih-Stuttgart-Frankfurt-Luxemburg-Paris-Saraybosna-Zagreb-Podgorica-Tiran-Belgrad-Sofya-Üsküp-Venedik-Milano-Cenova-Roma...

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı academian97 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açıklanmış olabilir ama değişime şimdi başlamışlar demek ki, onu haber veriyor
    Bu arada Adana'da golfüyle "X" yetkili servisinde sıkıntı çeken sen miydin, karıştırdım mı?

Not: evet senmişsin, sonuç nooldu diye soracaktım.
    Sonuc:Serviste calisan hemen hemen nerdeyse hepsinin tazminatini verip yollamislar en son baska sebeplerde birikimce,isin garibi benim takistigim adam bakima girdigim ozel serviste calismaya baslamis Baska hicbirsey olmadi elimizde patladi

academian97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuc:Serviste calisan hemen hemen nerdeyse hepsinin tazminatini verip yollamislar en son baska sebeplerde birikimce,isin garibi benim takistigim adam bakima girdigim ozel serviste calismaya baslamis Baska hicbirsey olmadi elimizde patladi
    Ben ne fantezi yapmıştım o herif için; arabayı yine servise götürecektim, aynı elemana; gel bi ses var beraber bi çıkalım bakalım 5 dk diyecektim, servisten 1 km ötede müsait bi yerde kankalar bekliyor olacaktı ellerinde haydarla, yanlarına arabayı çekip karşılama yaptıracaktım, videoyu izletecektim, inkar edip zararı karşılamayacağını söylerse ara sıcaklar, ana yemek falan derken kemalpaşa tatlısıyla bitirecektim olayı, sonuçta karakola şikayete bile gidemiyecek hale getirip herkes mutlu mesut evine dönecekti.
    Videoyu atmadın ki izleyelim şurdan...
    Servisin sana güzellik yapmaması videoyu yayınlama sebebi bence.
    Passat TDI ile; BUDAPEŞTE-Viyana-Bratislava-Prag-Münih-Stuttgart-Frankfurt-Luxemburg-Paris-Saraybosna-Zagreb-Podgorica-Tiran-Belgrad-Sofya-Üsküp-Venedik-Milano-Cenova-Roma...

playhard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün doğuşa bıraktım aracı akşam aradı aracınız da sıkıntı yok güvenliğe bırakıcam anahtarı ordan alabilirsiniz dedi.dedim bariz titreme var araçta nasıl olur neyse alıyım bi bakıym dedim çıktım gittim danışman daha çıkmamış anahtarı alıcam ağğ sizin ödemeniz varmış dedi ne ödemesi dedim işçilik arıza tespit.siz arızayı çözmeyi bırak arızayı tespit edememişsiniz bir de benden para istiyosunuz dedim almadan çıktım arabayı.telefonla şikayette bulundum bkalım nolcak daha çekiceğimiz var heralde bu vw den

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar merhaba,

2012 polo tdi aracim var, 103.000 de cok farkli bir problem var. Aracta coil var cok dip basik degil. Son zamanlarda alt viteslerde ve uzun yolda ust hizlarda araba kucuk bir esnese asagiya dogru bir ugultu sesi geliyor ve bir sey surtuyor gibi birde bu durum gaz bedalinda hisediliyor cok az sekilde. Ben motor yada sanzman kulagi diye dusjndum ama bu durumla krsilasan var mi

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kulaklara bak+ aks lalesine baktır. Arabayı biraz yükseltip dene pedaldaki titreşim geçiyorsa aks lalesidir %80 ihtimalle.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulaklara bak+ aks lalesine baktır. Arabayı biraz yükseltip dene pedaldaki titreşim geçiyorsa aks lalesidir %80 ihtimalle.
    öneri için teşekkür ederim. başka fikri olan varmı?

cannn22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar sizce 2014 model DSG max 50.000 km'de bir polo 1.6Tdi'ın ederi nedir. Hasar/boya/değişen yok.

Birde sormak istediğim diğer şey; 1.4Tdi'lar için yazılım geldiğinde 1.6'lar gibi verimli olabilir mi? 1.4Tdi polo ve 1.6Tdi polo arasında ne gibi farklar var? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı cannn22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizce 2014 model DSG max 50.000 km'de bir polo 1.6Tdi'ın ederi nedir. Hasar/boya/değişen yok.

Birde sormak istediğim diğer şey; 1.4Tdi'lar için yazılım geldiğinde 1.6'lar gibi verimli olabilir mi? 1.4Tdi polo ve 1.6Tdi polo arasında ne gibi farklar var? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Çıktı bile hayırlı olsun, fikrimi sorarsan da 1.6 tdi kadar verimli olacağını düşünmüyorum. Sadece yazılım ile yakın güç alınsa da (130 hp 1.4 - 135hp 1.6) sonraki aşamalarda hacim apayrı etken, balance shaft (3silindir *****) işi birazcık bozuyor bana kalırsa. Detaylı bilgiyi altta alıntı yaptığım Mertcan dan alabilirsin sanıyorum

Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Polo 1.4 tdi lara yazılım Çıktı gozunuz aydın
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

cannn22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @MeRtCaN dostum 1.4Tdi yazılım konusunda ayrıntılı fikir ve görüşlerini beklemekteyiz. Mesela 1.4Crdi olarak i20 bakmıştım ben en azından full+full sunroof felan fakar egr ya da dpf iptal olmuyor diye verim alınamıyordu araçtan.

Polo 1.4Tdi'da da durum böyle mi? Verim olarak nasıldır? Önü açık mıdır?

Birde arkadaşlar genel olarak 1.4Crdi sunroof vs full+full olan araç için düşünceniz nedir? Polo Vs i20 desem kalite, gidiş, yol tutuş, yakıt, fren kısaca her yönden düşündüğümüzde ne söylersiniz bu 2 araç içinde? Fikir ve düşüncelerinizi merak ettim

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cannn22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @<a href="http://www.techturkey.com/forum/member.php?u=50" target="_blank">MeRtCaN</a> dostum 1.4Tdi yazılım konusunda ayrıntılı fikir ve görüşlerini beklemekteyiz. Mesela 1.4Crdi olarak i20 bakmıştım ben en azından full+full sunroof felan fakar egr ya da dpf iptal olmuyor diye verim alınamıyordu araçtan.

Polo 1.4Tdi'da da durum böyle mi? Verim olarak nasıldır? Önü açık mıdır?

Birde arkadaşlar genel olarak 1.4Crdi sunroof vs full+full olan araç için düşünceniz nedir? Polo Vs i20 desem kalite, gidiş, yol tutuş, yakıt, fren kısaca her yönden düşündüğümüzde ne söylersiniz bu 2 araç içinde? Fikir ve düşüncelerinizi merak ettim

Volkswagen Polo 1.4 TDI 6C1 90 HP Delphi DCM 6.2 Remaps Professional Chiptuning - YouTube
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi dyno verisi var mıdır? 3 silindirli cr tdı alt devir makinesi stok haldeyken.Yazılım sonrası güç eğrisi nasıl oluyor bakmak isterim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dqn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi dyno verisi var mıdır? 3 silindirli cr tdı alt devir makinesi stok haldeyken.Yazılım sonrası güç eğrisi nasıl oluyor bakmak isterim.
    subat ayında yenı yerımıze gecıyoruz
    dyno da mart gıbı kurulmus olur dukkanımıza
    ozaman dyno ustunde verılerını test edıp eklıyebılırım

ama yol testınde aldıgımız log larda verılerde bır sıkıntı yok basınc degerlerı ıstenılen degerlerde

ottoman32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2013 1.6 tdı superb var bugün uzun bir aradan sonra depoyu fulledim her zaman aldığım yerden hatta aynı pompadan aldım ( shell'den ) fakat bugün araba çekişten düştü eskisi gibi gaz yemiyor malesef.. pompaya falan pislik mi kaçtı ki diye düşündüm içimden.. başka ne gibi bir sorun olabilir acaba?
    Alıntı oxygen Nickli Üyeden Alıntı;
    "yanındaki avukat demiyor mu göte mukayyet ol 200 erkek okuyor konuyu, ortalama 14 cm den 28 mt yapar diye?"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

110hp lık 1.6 tdi dcm 6.2 beyın olan golf testımız

oncesı ve sonrası olarak gayet basarılı bır sonuc aldık

3rk4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selam bi sorum olacak polo tdi orjinal turbo dp egzoz yazilim az dumanli sahibi 1.7 bastigini soyluyor gucu ne cikar bu aracin
    1.6tdi.
    Ecutech.

KMR2-GT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 3rk4n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam bi sorum olacak polo tdi orjinal turbo dp egzoz yazilim az dumanli sahibi 1.7 bastigini soyluyor gucu ne cikar bu aracin
    1.7 basamaıyorlar dıye bılıyorum lımıtı 1.6 dı galıba.ama o basıncı basıyorsa 160tan aşağı çıkmaz.

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mfk1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela enjektor un tanesi nr kadar?
    Enkektör sıfır fiyatı ciddi üzer.. Zaten servis vs yerde takım satarlar. Selenoidleri vs sorunludur muhtemelen, 300 400 e onarımı yapılır, adana da enjektör tamiri konusunda çok başarılı yerler var.

2.alternatif olarak da ümraniye oto2000'den çıkma ya da ikitelli cıkmacılarından bakınabilirsiniz.
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

Satış Bölümü Sorumlusu Yogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Soğukken gelen enjektör sesini çözen varmı?
    Fiyat vs bilgi verebilir misiniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)