User Tag List

Sayfa 116/116 İlkİlk ... 1666106114115116
2192 sonuçtan 2.186 ile 2.192 arası

Konu: VAG 1.6 TDI (Genel Konu )

mehmet4345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar, GTD1449 turbolu 1.6tdi dcx aracım var. İki önemli arızayı çözemedim yardım edebilecek varsa şimdiden çok teşekkür ederim.
    1-P0299 düşük basınç arızası alıyorum, ne yaptıysak çözemedim. ( N75 değişti, wg tekrar ayarlandı ) Araba yüksek hızlarda çok iyi ne zaman yavaşlasam kızdırma bujisi ikazı verip korumaya geçiyor. 2-Sıkıştırdığım zaman hararet 90 dereceyi geçiyor ( devirdaim, termostat ve soğutma suyu değişti ) halen çözülemedi
    Merhaba hocam benzer sıkıntıyı 1549 lu polomda yaşıyorum. Piyasadaki n75 lerin %80 i arızalı diyorlar. Vakum pompası siparişi verdim. Kontrol ederek tekrar deneyeceğim. Sonuca göre yazarım hocam.
    ACM Polo 1.6 Tdi

murat182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selam dostlar, E36 316i nin 10 litre gaz yaktığı güzergahta soft yazılım ve egzozlu Polo ne kadar mazot yakar ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı murat182 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam dostlar, E36 316i nin 10 litre gaz yaktığı güzergahta soft yazılım ve egzozlu Polo ne kadar mazot yakar ?
    Güzergah'ın nasıl olduğu önemli. Trafik mi, trafiksiz akan yol mu? Ortalama hız ne kadar? gibi bir çok sorunun cevabından sonra söylenebilir ancak. En iyi ihtimalle soft yazılım egzozlu polo 4.5 litre yakar. Az trafiğe kalırsanız 5.5 civarı max yakar.
    2011 Opel Astra H 1.3 Cdti - SOLD
    2012 Polo 1.6 TDI - SOLD
    2011 Polo 1.4 - SOLD

murat182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OnurG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzergah'ın nasıl olduğu önemli. Trafik mi, trafiksiz akan yol mu? Ortalama hız ne kadar? gibi bir çok sorunun cevabından sonra söylenebilir ancak. En iyi ihtimalle soft yazılım egzozlu polo 4.5 litre yakar. Az trafiğe kalırsanız 5.5 civarı max yakar.
    Hocam trafik yok ama 0 dan 500 rakıma çıkıyorum ilçe yolu, 22 km yol yarım saat sürüyor yani ortalama hızım 44.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu motorda pek çok farklı yağ denedim. En iyi verimi shellin 5w30 yağlarında gördüm. Hem fiyatı ucuz hemde motoru iyi çalıştırıyor. Vw onaylı olmasına gerek yok. Partiküllü herhangi bir shell 5w30 uyar.

DenizKaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba arkadaşlar, 2015 B8 1.6tdi dcx motor bir passatım var,
    Yaşadığım sıkıntı şu, 1-2 dakika araba sıcakken arabayı biraz zorlarsam, araba birden hiç gitmemeye başlıyor (devirlenmiyor turbo yok gibi).
    10 dakika durdurup devam edersem araba yine canlanıyor.
    Başına gelen oldu mu ?
    yaptığım araştırmalar mazot filtre kutusunu işaret ediyor.

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar, GTD1449 turbolu 1.6tdi dcx aracım var. İki önemli arızayı çözemedim yardım edebilecek varsa şimdiden çok teşekkür ederim.
    1-P0299 düşük basınç arızası alıyorum, ne yaptıysak çözemedim. ( N75 değişti, wg tekrar ayarlandı ) Araba yüksek hızlarda çok iyi ne zaman yavaşlasam kızdırma bujisi ikazı verip korumaya geçiyor. 2-Sıkıştırdığım zaman hararet 90 dereceyi geçiyor ( devirdaim, termostat ve soğutma suyu değişti ) halen çözülemedi
    sorun çözüldümü ? hararet 90 dereceyi geçerken canlı data izleme şansı oldumu vag com ya da odis ile ?
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)