User Tag List

Sayfa 78/116 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon
2192 sonuçtan 1.464 ile 1.482 arası

Konu: VAG 1.6 TDI (Genel Konu )

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    normal kromun metre bazındaki fiyatını göz önüne alırsak. sadece dp 1000 tl tutar flanşlarıyla beraber şu gün.
    Yani 2000 lira neden diyorlar o zaman kazık mı normal mi orayı anlamadım
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Takacagı varex x force değilse çok fazla. Adana yapımlar 350 lira Murat ne takacağını bilmek lazım ona gore yorum yaparız x force varex se fiyat uygun...

Dp ye 500 den fazla şahsen vermem, 1metre boru alt tarafı abartmayın bu kadar . Böyle yapa yapa arabalara parça alamaz olduk.....

Antalyada cok güzel ustalıgı olan bi eksoz cu var ismini yazmiyim o bile 650 ye yapıyodu yaz sonunda en son, hadi simdi 750 istesin.

Not: Şahsi fikrimdir..

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani 2000 lira neden diyorlar o zaman kazık mı normal mi orayı anlamadım
    Normal adı bilinen bir yerde verilen fiyatlar warex dahil zaten kur öncesi 1500 tl civarı idi tanıdık işi şekli hem de

Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takacagı varex x force değilse çok fazla. Adana yapımlar 350 lira Murat ne takacağını bilmek lazım ona gore yorum yaparız x force varex se fiyat uygun...

Dp ye 500 den fazla şahsen vermem, 1metre boru alt tarafı abartmayın bu kadar . Böyle yapa yapa arabalara parça alamaz olduk.....

Antalyada cok güzel ustalıgı olan bi eksoz cu var ismini yazmiyim o bile 650 ye yapıyodu yaz sonunda en son, hadi simdi 750 istesin.

Not: Şahsi fikrimdir..
    x force varex zaten site ne zaman güncellendi bilmem ama jdmworks de 1700 TL yazıyor kendi başına. 300 TL ye de kimse DP + borulama yapmaz.

Piyan'dan fiyat alsana bir

Bana şunu 1000TL ye yapıcak egzozcu önerisi alayım madem o kadar uygun insanlar tanıyorsunuz, varex de içermiyor hem.

Konu levent tarafından (21-10-2018 Saat 18:15 ) değiştirilmiştir.
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Normal adı bilinen bir yerde verilen fiyatlar warex dahil zaten kur öncesi 1500 tl civarı idi tanıdık işi şekli hem de

x force varex zaten site ne zaman güncellendi bilmem ama jdmworks de 1700 TL yazıyor kendi başına. 300 TL ye de kimse DP + borulama yapmaz.

Piyan'dan fiyat alsana bir

Bana şunu 1000TL ye yapıcak egzozcu önerisi alayım madem o kadar uygun insanlar tanıyorsunuz, varex de içermiyor hem.

Fotodaki sistem ne alaka konumuz dp değil mi ? murat gorünce yazsın bahsi geçen varex x force falan değildir, adana yapımı 350 liralık varex tir gidip baksak . Sence kalan 1650 lira dp ve boru icin normal mi ? İnsanlar bir ay çalışıyo o paraya.

El işçiliğinin değeri ölçülmez derler ama abartmayada gerek yok. Ümit abinin işçiliğinide iyi bilirim fiyatlarınıda 2014 te komple eksoz yaptırmıştım gtı için. Varex in elektrik tesisatını beraber bağladık hatta yardım ettim kobla geçiricek yer bulamamıştı akü arkada m.alum.. bu işlere yabancı birisi değilim .

Kötü niyetli yazmıyorum bilmiyorum nasıl algılıyosun ama burdaki insanların cebinden gereksiz para çıkmasın diye yazıyorum sende dahil.

Gerçekten böyle bi sisteme ihtiyacın varsa mach1 e beraber gidelim ortak tanıdık var onunla, indirim yaptırırız illaki .

Para kolay kazanılmıyo hakkını verelim fazlası cebimizde kalsın.

Eski sanayide son iptaline 250 istedi eksozcunun birisi aynı boruyla aynı işi mach1 100 liraya yaptı saolsun 1 hafta önce

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Fotodaki sistem ne alaka konumuz dp değil mi ? murat gorünce yazsın bahsi geçen varex x force falan değildir, adana yapımı 350 liralık varex tir gidip baksak . Sence kalan 1650 lira dp ve boru icin normal mi ? İnsanlar bir ay çalışıyo o paraya.

El işçiliğinin değeri ölçülmez derler ama abartmayada gerek yok. Ümit abinin işçiliğinide iyi bilirim fiyatlarınıda 2014 te komple eksoz yaptırmıştım gtı için. Varex in elektrik tesisatını beraber bağladık hatta yardım ettim kobla geçiricek yer bulamamıştı akü arkada m.alum.. bu işlere yabancı birisi değilim .

Kötü niyetli yazmıyorum bilmiyorum nasıl algılıyosun ama burdaki insanların cebinden gereksiz para çıkmasın diye yazıyorum sende dahil.

Gerçekten böyle bi sisteme ihtiyacın varsa mach1 e beraber gidelim ortak tanıdık var onunla, indirim yaptırırız illaki .

Eski sanayide son iptaline 250 istedi eksozcunun birisi aynı boruyla aynı işi mach1 100 liraya yaptı saolsun 1 hafta önce
    benim istediğim sistem fotodaki tam olarak ama yapacak babayiğit lazım, zaten hali hazırda Y şeklinde son krom olarak yine.. antalyada yaşamıyorum ben artık malesef

adı çok geçmeyen fakat işçiliği güzel insanların fiyatı normal. emil, vs gibi egzozcuların fiyatlar bu civarda benim de demek istediğim o. yoksa bence varex + podsuz krom + dp max ederi 1200-1500 tl.. hem fikirim yani o konuda senle ama 2000 tl denilince verdiğin cevaplarla üslubun birazcık sert geldi bana açıkçası

ben de örnek veriyim o zaman 1,5 sene önce polo'nun son iptaline ortalama 250 tl fiyat alırken 40 tl ye yaptırdım borulama kaynak vs dahil ben de işte aslında aynı şeyi farklı şekilde söylüyoruz ancak şuan fiyatlar her sektörde olduğu gibi fahiş..
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eren G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kece diplerinde yag izi olan arkadaslar zifiri karanlikta araba calisirken motor koruma kapagini cikartin ve enjektorlerin diplerine flasla bakin, boylelikle gorebileceksiniz tam nereden nasil kacirdigini. Ben degistirdigimde sifiri 700-800tl arasiydi gecen yaz.
    3 ay önce servis 1800 tl dedi indirimli fiyatıymış. Bende enjektör haricinde kapağın etrafından da kaçırmaya başladı kronik galiba külbütör kapağı sorunu. Mecbur değiştireceğiz artık

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı malkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 ay önce servis 1800 tl dedi indirimli fiyatıymış. Bende enjektör haricinde kapağın etrafından da kaçırmaya başladı kronik galiba külbütör kapağı sorunu. Mecbur değiştireceğiz artık
    Ankaradaki büyük vw parçacılarından bulabilirsiniz daha uyguna, ben ustamla gidip direkt sıfır sandık motordan kendim söktüm kendi kapagımı tüm civata somun v.s dahildi ve sıfır orjinal parça olmuş oldu direkt.

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eren G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankaradaki büyük vw parçacılarından bulabilirsiniz daha uyguna, ben ustamla gidip direkt sıfır sandık motordan kendim söktüm kendi kapagımı tüm civata somun v.s dahildi ve sıfır orjinal parça olmuş oldu direkt.
    Anladım hocam. Peki külbütör kapağı takılırken enjektörler sökülüp takıldığı için adaptasyon yapıldı mı ya da gerek var mı?

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

benim istediğim sistem fotodaki tam olarak ama yapacak babayiğit lazım, zaten hali hazırda Y şeklinde son krom olarak yine.. antalyada yaşamıyorum ben artık malesef

adı çok geçmeyen fakat işçiliği güzel insanların fiyatı normal. emil, vs gibi egzozcuların fiyatlar bu civarda benim de demek istediğim o. yoksa bence varex + podsuz krom + dp max ederi 1200-1500 tl.. hem fikirim yani o konuda senle ama 2000 tl denilince verdiğin cevaplarla üslubun birazcık sert geldi bana açıkçası

ben de örnek veriyim o zaman 1,5 sene önce polo'nun son iptaline ortalama 250 tl fiyat alırken 40 tl ye yaptırdım borulama kaynak vs dahil ben de işte aslında aynı şeyi farklı şekilde söylüyoruz ancak şuan fiyatlar her sektörde olduğu gibi fahiş..
    Sonuç olarak arkadaşlar mach1 kimdir egsozcumu yada tavsiye edeceğiniz birileri varmı bu işi uyguna yapacak ?
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

emreogut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar aracım sabah ilk çalıştırmadan irtibaren 3-5 dk sarsıntılı çalışıyor.
    sanki dpf dejenerasyon yapıyor gibi bir titreme var araba kasılıyor resmen ama dejenerasyon yok..
    sizce neden olabilir ? araç 1.6tdi clh motor octavia

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emreogut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aracım sabah ilk çalıştırmadan irtibaren 3-5 dk sarsıntılı çalışıyor.
    sanki dpf dejenerasyon yapıyor gibi bir titreme var araba kasılıyor resmen ama dejenerasyon yok..
    sizce neden olabilir ? araç 1.6tdi clh motor octavia
    Bir çok sebebi olabilir, dpf,yağ,hava filtresi,mazot filtresi,elektriksel bir problem.
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

S.Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracım 2010 golf 1.6tdi 105 hp
    motor yağı sıcaklığı dur kalk trafikte 110 - 115 derecelere kadar çıkıyor, sıkıştırınca 122dereceyi gördüğüm oldu, bakımları yeni yapıldı, castrol dpf'li yağ kullanıldı.
    aynı aracı kullanan arkadaşlarda da durum aynı mıdır? yoksa bende mi bir sıkıntı var?

ustaya yağ soğutucusunda kaçak olabilir diyorum, motor suyunda sıkıntı yok, değişmesine gerek yok diyor.

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S.Özcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracım 2010 golf 1.6tdi 105 hp
    motor yağı sıcaklığı dur kalk trafikte 110 - 115 derecelere kadar çıkıyor, sıkıştırınca 122dereceyi gördüğüm oldu, bakımları yeni yapıldı, castrol dpf'li yağ kullanıldı.
    aynı aracı kullanan arkadaşlarda da durum aynı mıdır? yoksa bende mi bir sıkıntı var?

ustaya yağ soğutucusunda kaçak olabilir diyorum, motor suyunda sıkıntı yok, değişmesine gerek yok diyor.
    sıcaklık değerleri normal fakat lique molly toptech 4200 öneririm bir tık daha yağ ısı değerleri iyileşiyor.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

emreogut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir çok sebebi olabilir, dpf,yağ,hava filtresi,mazot filtresi,elektriksel bir problem.
    elektriksel olarak nasıl bir problem olabilir mesela.. filtreler ve yağ kısmından değil eminim.

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaptırmadım ben ustam gerek yok demişti.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    polo 6r 1.6 tdi aracımızın disk balata değişimi geliyor. orjinalden daha büyük 15 janta sığacak şekilde daha büyük disk ve balata tavsiyeniz varmıdır? araç yazılım eksoz ic 1549 turbo var,frenler güven vermiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emreogut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elektriksel olarak nasıl bir problem olabilir mesela.. filtreler ve yağ kısmından değil eminim.
    Amerikan park ,gti far ara aparatı vs gibi modüller akım dengesizliği yaratabiliyor, ya da bir kablo tesisatı vs birbirine bağlanarak kaynakla devam ediyorsa vs gibi.. şeyler saçmalatabiliyor,

Alıntı burak10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    polo 6r 1.6 tdi aracımızın disk balata değişimi geliyor. orjinalden daha büyük 15 janta sığacak şekilde daha büyük disk ve balata tavsiyeniz varmıdır? araç yazılım eksoz ic 1549 turbo var,frenler güven vermiyor
    15 jantla devam edeceksen, 288 mm koyabilirsin, cav motor polo gti fren setup ı olabilir.
    Maddi sorun yoksa aftermarket bir sürü parça var, brembo,fredo,ebc vs.

slowmotion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerikan park ,gti far ara aparatı vs gibi modüller akım dengesizliği yaratabiliyor, ya da bir kablo tesisatı vs birbirine bağlanarak kaynakla devam ediyorsa vs gibi.. şeyler saçmalatabiliyor,

15 jantla devam edeceksen, 288 mm koyabilirsin, cav motor polo gti fren setup ı olabilir.
    Maddi sorun yoksa aftermarket bir sürü parça var, brembo,fredo,ebc vs.
    Cav polo gti disk balata fren kaliperi yeterlimidir? Ekstra islem yapmaya gerek varmı?
    AmcaPolo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı slowmotion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cav polo gti disk balata fren kaliperi yeterlimidir? Ekstra islem yapmaya gerek varmı?
    Taşıyıcı da gerekli.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)