User Tag List

Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
136 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Akaryakıt markası seçimi(DİZEL)

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben hep opet'ten alıyorum , biraz gürültülü çalışıyor araba ama menzili opet kadar uzun gideni tecrübe etmedim ben daha. Shell'den ne zaman aldıysam performans bir tık yüksek , menzil farkedilir derecede düşük oldu. bp ve totalide denedim ama opet kadar uzun menzil vermedi onlarda...
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Burak K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sadece Shell'den alıyorum. Opet falan Allah korusun görür görmez sövüyorum.
    Alıntı ygtkrmdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kabarırsa

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mirafiori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrı konu açmak istemedim sorun yakıtla alakalı olunca...
    Araç Fiat linea 2015 model şirket aracı sıfırdan beri ben kullanıyorum. Shell taşıt tanıma sistemi var. Her yakıt aldığımda tamamen dolduruyorum depoyu fakat yakıt göstergesi dibe kadar dayanmıyor, bazen çeyrek deponun yarısı kadar geride kalıyor ibre. Pompa attıktan sonra ekleme yaptırıyorum. Tamamen dolduruyorum. Yüzde 90 durum böyle. İstasyona göre değişiyor ibrenin durumu bazı istasyonlarda dibe dayanıyor. Ne ile alakalıdır sizce şamadıramıdır? Pompa basıncı ile mi alakalıdır ? Ciddi bir sorun mu değil ama uyuz oluyorum niye böyle diye
    Genel konuya değirsem uzun süredir taşıt tanımadan dolayı Shell'den aldığım için farklı markaları ile karşılaştırma yapamayacağım ama genel memnun olduğum bir marka.
    Dolum yapan istasyon ile alakalı. İstasyon tank ve pompa filtreleri ne kadar sık değişirse yani ne kadar temiz olursa yakıtı o denli hızlı basabilir. Hızlı basılan dizelde deponda köpürme yaptırır ve tabanca erken atar.

Aklıma gelen bu. Ben genelde yakıt alırken pompa sayacına bir göz atarım. Hem pompanın sıfırdan başladığından emin olmak için hemde sayaç hızına bakmak için. Baktım ki yavaş 20 lirada alımı keserim. Yıllarca istasyon yazarkasalarına baktım. Bakımsızlık en masumu.

edit: Şamandıra da olabilir tabi Peugeotta kadran testi var. Fiatta var mı araştır istersen

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sürekli bp den alan biriyim eski aracımda da bu aracımda da memnundum. araç punto 1.3 dizel şuanki. dedimki bir de totalı deneyelim. depoyu fulledim 1 -2 gün sonra araç ilk çalıştıktan sonra otoparkın yokuşunu zor çıkmaya başladı gaz yemiyor soğukken. ısınındıktan sonra sorun olmuyor. sadece soğuk iken ilk çalıştırmada yaptı. 500 m gittim ufak bir yokuş geld. stop edip çalıştırdım gene aynısını yaptı. sonra yolda giderken sorun yok. ne enterasan durumdur anlamadım yarım depo bitti gidip yine bp alıcam denicem arabayı. totalden aldıktan sonra oldu lanet olsun

aposport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sürekli bp den alan biriyim eski aracımda da bu aracımda da memnundum. araç punto 1.3 dizel şuanki. dedimki bir de totalı deneyelim. depoyu fulledim 1 -2 gün sonra araç ilk çalıştıktan sonra otoparkın yokuşunu zor çıkmaya başladı gaz yemiyor soğukken. ısınındıktan sonra sorun olmuyor. sadece soğuk iken ilk çalıştırmada yaptı. 500 m gittim ufak bir yokuş geld. stop edip çalıştırdım gene aynısını yaptı. sonra yolda giderken sorun yok. ne enterasan durumdur anlamadım yarım depo bitti gidip yine bp alıcam denicem arabayı. totalden aldıktan sonra oldu lanet olsun
    Total el değiştirdikten sonra maalesef bitti.

Shell vpower dizel e döndüm ben. Onu da her yerden almamaya çalışıyorum çünkü Shell istasyonlarının hepsi de aynı kalitede değil. Ankara Konya yolu hacıbaba nın yanındaki Shell den fullemiştim. İstanbul a dönerken cankurtarana varmadan depo yarıya indi. Shell e sikayet ettim. El değiştirmiş şimdi istasyon. Shell Türkiye işletiyormuş. Son gidişimde yine aynı yerden fulledim. Bu sefer normal yaktı.

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Total'den ne zaman mazot aldıysam sorun yaşadım. Uzak durun total'den. Opet - Shell - Po dışında akaryakıt almayın. Mazotta ucuza kaçacağım diye enjektör pompa yiyenlerle dolu sanayi.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dizelde shellden başkası yalan.

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aposport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Total el değiştirdikten sonra maalesef bitti.

Shell vpower dizel e döndüm ben. Onu da her yerden almamaya çalışıyorum çünkü Shell istasyonlarının hepsi de aynı kalitede değil. Ankara Konya yolu hacıbaba nın yanındaki Shell den fullemiştim. İstanbul a dönerken cankurtarana varmadan depo yarıya indi. Shell e sikayet ettim. El değiştirmiş şimdi istasyon. Shell Türkiye işletiyormuş. Son gidişimde yine aynı yerden fulledim. Bu sefer normal yaktı.
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Total'den ne zaman mazot aldıysam sorun yaşadım. Uzak durun total'den. Opet - Shell - Po dışında akaryakıt almayın. Mazotta ucuza kaçacağım diye enjektör pompa yiyenlerle dolu sanayi.
    Total kesinlikle beş para etmez. Arkadaş 1.4 hdi aracına totalden yakıt aldı. Full deponun çeyreği bittikten sonra çekiş kaybı yaşadı ara ara. Şimdi motor arıza lambası yanıyor. Depoyu bitirip düzgün bir yakıt alacak.

BKM Express Total Mobil Ödeme kampanyasından 75TL al 50TL öde yaptı 3 kere, "Ben yapmam. Shell gibisi yok" dediğimde salak muamelesi yapmıştı.

Shell. Günümüz şartlarında en iyi yakıt Shell arkadaşlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendi aracımda 3 yıldır yüzde 90 lık bi oranla totalden yakıt alıyordum hiç sıkıntı yaşamadım. ama son 1-2 aydır devamlı lukoilden alıyorum. şehir içinde olan istasyonlarından. indirim kartımda var hiç bir sorun yaşamadım. aracı 3 yıldır kullandığım için farklılıkları tabi hissediyorum. sesi totalden kesinlikle daha az, menzil totalden uzun . indirimle arada oluşan farkla alakası yok bariz fark var. gidişi çok güzel onda da sıkıntı yok. shell menzili hepsinden kısaydı shellde kullandım. hatta bi kere istanbul ordu arası istanbuldan yola çıktığımda shell nitro ile fulledim istanbul merterde kendi istasyonundan. çamlıca gişelerden sonra araç öksürür gibi kesilmeler yaptı tövbe ettim. velhasıl lukoilden memnunum evimede çok yakın . tavsiye ederim. normal euro dizelinide kullandım lukoilin bi sıkıntı yaşatmadı bana. aracım bu arada 200 k oldu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı orka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendi aracımda 3 yıldır yüzde 90 lık bi oranla totalden yakıt alıyordum hiç sıkıntı yaşamadım. ama son 1-2 aydır devamlı lukoilden alıyorum. şehir içinde olan istasyonlarından. indirim kartımda var hiç bir sorun yaşamadım. aracı 3 yıldır kullandığım için farklılıkları tabi hissediyorum. sesi totalden kesinlikle daha az, menzil totalden uzun . indirimle arada oluşan farkla alakası yok bariz fark var. gidişi çok güzel onda da sıkıntı yok. shell menzili hepsinden kısaydı shellde kullandım. hatta bi kere istanbul ordu arası istanbuldan yola çıktığımda shell nitro ile fulledim istanbul merterde kendi istasyonundan. çamlıca gişelerden sonra araç öksürür gibi kesilmeler yaptı tövbe ettim. velhasıl lukoilden memnunum evimede çok yakın . tavsiye ederim. normal euro dizelinide kullandım lukoilin bi sıkıntı yaşatmadı bana. aracım bu arada 200 k oldu
    Lukoil- Akpet severlere gelsin Reklamı da mazotu gibi maşallah

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    totaldan sıkıntı yaşayan bir ben değilmişim demek. adamlara şikayet ileticem o bile doğru düzgün çalışmıyor. demirören petrolmüşşşş. şimdi würth atıp bp ile fulleyeceğim inş hemen düzelir.
    bu arada total ucuz değil normal fiyat. bir ara memnuniyeti olan bir firma idi bundan dolayı denemek istemiştim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lukoil- Akpet severlere gelsin Reklamı da mazotu gibi maşallah

valla çalıştıgım kurumda videolar ve resimler engelli olduğu için izleyemedim . anlatın videoyu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı orka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla çalıştıgım kurumda videolar ve resimler engelli olduğu için izleyemedim . anlatın videoyu
    anlatılacak gibi değil. Seyretmen lazım.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anlatılacak gibi değil. Seyretmen lazım.
    Link varsa gönderebilirmisin abi? Bende de açılmadı. Merak ettim doğrusu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tmm gördüm halay tv nin reklamı bigün shellden de reklam alırlar merak etmeyin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Link varsa gönderebilirmisin abi? Bende de açılmadı. Merak ettim doğrusu

Kazandıran Kart Flash Kart - YouTube

ottoman32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    opette dizel de iyi değil bence.. bi ara ankara afyon arasından almıştım düşünün 1.3 multijet enejoktorler gitti mazottan olmuş.. elimde fiş vardı kamera kaydı ve servis faturasıyla dayandım ödediler
    Alıntı oxygen Nickli Üyeden Alıntı;
    "yanındaki avukat demiyor mu göte mukayyet ol 200 erkek okuyor konuyu, ortalama 14 cm den 28 mt yapar diye?"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben lukoilden alıyorum gs indirim kartı ve haftasonları %5 indirim var. bi sıkıntısını görmedim 45 lt lukoil euro dizel ile sehir içi 780 km gitti birdahaki sefere opette fulleyip kac km yaptıgına bakacagım.

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şirket kartıyla Po alıyorum kendi aracıma opetten alıyorum. Yakıt mevzusunu bilmem ama tuvaletleri için gidiyorum.
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)