User Tag List

Sayfa 17/46 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
870 sonuçtan 305 ile 323 arası

Konu: 1.7 DTI Kullanıcıları Dayanışma ve Destek Hattı

deryaank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler hangi setup ı yapsam kafam çok karışık , öyle roll den roll e gezen adam değilim , sağlıklı stabil ve arıza ışıksız gezmek istiyorum . Sadece yazılım gerekli iptaller ve düz boru mu ? Yoksa hybrit mi ? Büyük turboya girmeyi hiç düşünmüyorum . Günlük kullanımda beni zorlar diye
    Dizelde çok vibrasyon var abi

berkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence öncelikle yazılım yaptır devam et.turbonda sıkıntı çıkarsa hybrite geçersin
    34 BAK 117 - cıvıc vti

34 BB119 uno s -- 34 RED 87 cıvıc vti -- 34 UL 5510 corsa 1.7 dti -- 34 ZJ 7086 focus 1.6 tdci -- 34 FP 6830 corsa 1.7 dti --
    34 HK 4550 - cıvıc vtec2

Chn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Klima radyatorunu iptal etmeden ve tamponun dışına cıkmayacak bir cooler onerisi var mı?

Linea cooleri klima radyatorunu iptal edince tamponun icinde kaliyor, fakat baska bir cooler var mi klimayida iptal etmeyecegim
    Z3 Roadster
    Golf Mk5 GTI

MuzafferKirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar 1.7 Aracıma motor yaptırdım, araçta emme,hybrid,yazılım,egr iptal,kat iptal .
    Araca dün marş bastık araç aşırı şekilde gri mavi duman atıyor ve çok tuhaf çalışıyor usta yarın cihaza bağlicam dedi, sizce sıkıntı ne olabilir bana senteye alamamış gibi geldi, hani gri duman anlarımda mavi duman pek hayra alamet bişey değil acaba reklefesini mi yapamadılar motorun ? Başına gelen yada önerisi olan var mı ?
    Slammed Society Corci !

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son 2 sene içinde 6-7 tane araba kullanma fırsatım oldu, çok büyük zarar etmeme rağmen sattığıma tek pişman olduğum araç corsadır. Hele suan 1.5 dci var ki tam çin işkencesi... Kullandığım dönemlerde çok para harcadığım için kızdığım oluyordu, ama her kuruşunu hissettiriyor size. Corsa da en büyük sıkıntı işi bilmeyen insanların eline kalması... Yoksa çok uğraştırır... Onun dışında babalar gibi doğuştan forged motor bana mısın demez. Şuan 5 yaşındaki aracımdan da daha iyiydi malzeme olarak. Kamyonet damgası yediği için biraz algıda seçicilik yapılıyor gibi geliyor bana.

Bu arada egzoz konusunda, corsam olduğu dönemde turbodan itibaren 60lık düz + custom sonum vardı çok çok memnundum. Sadece o halde emme polish kat egr iptal yazılımsız olarak dynoda 81hp vermişti daha sonra yazılımda 119hp aldık. Sonra da big setupa geçtim zaten...
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

fthm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı huncherry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam,ben de corsamı yeni aldım.Standart bakımları,detaylı temizliği,ses izolasyonumuzu yaptık derken bir gün evden çıkarken yağı kontrol edeyim dedim;araç 24 saattir düz zeminde hiç çalışmadan durmuş olmasına rağmen motor yağı max çizgisinin 1 buçuk cm kadar üstündeydi. hemen ustamıza gittik yağı normal seviyeye çektik, 20 km kadar yol yaptım tekrar max çizgisinin üzerine çıkmıştı,buna da şükür dedik Allahtan yağa su karışmamış dedik söktük enjektörleri bosch servisine gönderdik,gelen enjektörler bugün takıldı 60 km yol yaptım tekrar yağ seviye ölçümü yapıldı şuan için sorun yok. hikaye buradan sonra başlıyor; aracı teslim aldıktan sonra yağ lambası belirsiz aralıklarla yanıp sönmeye başladı,araç vitesteyken lamba hiç yanmıyor fakat boşa alındığında göz kırpıyor. tabi hemen ustamızın yanına döndük;yağ müşürüne mazot kaçıp bozulmuş olabileceğini söyledi,hemen müşürü aldık fakat yoğunluktan dolayı takılamadı. daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mıdır? var ise yardımlarınız rica ederim. teşekkürler.
    Viteste ya da boşta olması değilde takip et bakim araç ısındıktan sonra lamba göz kırpmaya başladıysa direk çözümü söyleyim sana yağ filtresini sök.kapakla beraber çıkacaktır ve filtreyi geçirdiğin züpçüğü kontrol et ayaklarında kırık vardır.ne alaka diceksin bende demiştim

huncherry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Viteste ya da boşta olması değilde takip et bakim araç ısındıktan sonra lamba göz kırpmaya başladıysa direk çözümü söyleyim sana yağ filtresini sök.kapakla beraber çıkacaktır ve filtreyi geçirdiğin züpçüğü kontrol et ayaklarında kırık vardır.ne alaka diceksin bende demiştim
    abi zaten dediğin gibi oldu bir önceki sayfada yazmıştım,artık nasıl sıktılarsa o züpçüğü kırmışlar

dup43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım. Dün tamami ile söküp sıfırdan yapmak için bi corsa aldım, öncelikle yürüyen ve jant işinden başlamak istedim acaba aranızda hiç 195 45 16 lastik ve jant kullanan varmı??? Araca coilower takmayı düşünüyorum acaba coilower kullanan varmı??? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba,

Maslak sanayide debriyaj sök tak işlemi yaptıracabilceğim uygun fiyatlı bir usta var mıdır tanıdığı olan?
    Söktürüp bronza geçicem debriyajcıda volant baskı felan ayarlattırıp getircem usta sadece sök tak yapcak.

wonderkid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar selam. Follow me home özelliği yaptıran varmı araca ?
    Civic SiR

hkkcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wonderkid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam. Follow me home özelliği yaptıran varmı araca ?
    1.7lerde mevcut olan bir özellik opcom ile açabilirsiniz
    Hakkı Can Eryüzlü...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eibach 3.5 cm kullanan varmı dti için ? Sekme ötme vurma vs yorum rica edebilirmiyim ?
    Civic SiR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eibach 3.5 cm kullanan varmı dti için ? Sekme ötme vurma vs yorum rica edebilirmiyim ?
    Eibach kullanıyorum aracım izolasyondan dolayı daha ağır normale göre haliyle daha fazla düştü ona rağmen hiçbir sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı korki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eibach kullanıyorum aracım izolasyondan dolayı daha ağır normale göre haliyle daha fazla düştü ona rağmen hiçbir sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim
    izolasyonu nerde yaptirdiniz?
    Experience is what you get when you don't get what you want.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ben aracı bu şekilde aldım üstüne de alcantra yapılmış hali ile kapılarda arka koltuk yanlarında mevcut tavanda var mı bilmiyorum. Araç kapılarındaki tokluk hissi fazla , aracımda düz boru mevcut genellikle uzun yol yapıyordum iç mekanda ciddi ses farkı var bariz daha düşük
    Konu korki tarafından (08-04-2017 Saat 14:36 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Konu korki tarafından (08-04-2017 Saat 14:41 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı korki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracımı aldığım eski sahibi kesik yay kullanmış aşırı zıplama ve çukurlarda ses var , bu sorunlarımı eibach ile çözebildiniz mi ?
    Civic SiR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracımı aldığım eski sahibi kesik yay kullanmış aşırı zıplama ve çukurlarda ses var , bu sorunlarımı eibach ile çözebildiniz mi ?
    Daha once aracta press vardi aracin su anki yuksekliginden sadece 2parmak daha dusuk duruyordu ama bende de ayni sikintilar vardi eibachlarda boyle bir sikinti yok 195 40 16 lastik olcusunde bile 175 65 14 lerle de hemen hemen orjinaline yakin konfor sunuyor

RedCan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @korki fotolar görünmüyor hocam. Kapılar ve arkalara yalıtım yapınca motor sesi artıyormuş sanırım. Var mı öyle bir şey ?

Bir de arkadaşlar hangi yağı kullanıyorsunuz ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler