User Tag List

Sayfa 5/46 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
870 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: 1.7 DTI Kullanıcıları Dayanışma ve Destek Hattı

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    PROSTOCK GARAGE

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    direksiyon kutusu - beyınler - mazot müşürü (350tl).. debriyaj triger.. lastikler ..maf sensör orjınal mı bunlara bakarsın.. kaporta ve motor durumu haricinde

yoshimura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler Opcom cihazı arıyorum nerden bulabilirim Aliexpresten spariş etmiştim ama gelmedi, Türkiye içindeki satıcılardan kimi aradıysam ya teli kapalı yada açmıyor. Cruise kontrol kolu aldım 2 aydır aktif edemiyorum bu yüzden
    DTi

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sword Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    direksiyon kutusu - beyınler - mazot müşürü (350tl).. debriyaj triger.. lastikler ..maf sensör orjınal mı bunlara bakarsın.. kaporta ve motor durumu haricinde
    ilandaki aracla ilgili bilginiz var mı ?
    PROSTOCK GARAGE

deryaank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araçla ilgili benim bir bilgim yok. Ama opelden özellikle de corsadan anlayan birine baktırmanız işinize yarar , gereksiz masraftan kurtarır sizi. Ama diri duruyor. @aroglu , @raja52v

İlgi ve tavsiyeniz için teşekkürler . bu aralar havalar yağmurlu , kapalı alanım da yok . Bi kaç gün bekleyip önce su alma muhabbetine sonra da beyin olayına elektrikten anlayan bir arkadaşın desteğiyle girişeceğim.
    Dün bütün farları orjinale döndürdüm , gösterge ampullerini yeniledim , marş kömürlerinin değiştirttim. Bir şey farkettim hayvansı temizlik hastalığımdan arka camı silerken rezistansı bozdum sanırım küçücük metal bir parça boşta dolanıyor. Tamiri mümkün müdür ?
    Ocak sonunda muayenem var. İstanbulda olup son susturucu ödünç vermek isteyen varsa cok mutlu olurum.
    Konu deryaank tarafından (18-01-2017 Saat 10:42 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazım hatası
    Dizelde çok vibrasyon var abi

raja52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı deryaank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araçla ilgili benim bir bilgim yok. Ama opelden özellikle de corsadan anlayan birine baktırmanız işinize yarar , gereksiz masraftan kurtarır sizi. Ama diri duruyor. @aroglu , @raja52v

İlgi ve tavsiyeniz için teşekkürler . bu aralar havalar yağmurlu , kapalı alanım da yok . Bi kaç gün bekleyip önce su alma muhabbetine sonra da beyin olayına elektrikten anlayan bir arkadaşın desteğiyle girişeceğim.
    Dün bütün farları orjinale döndürdüm , gösterge ampullerini yeniledim , marş kömürlerinin değiştirttim. Bir şey farkettim hayvansı temizlik hastalığımdan arka camı silerken rezistansı bozdum sanırım küçücük metal bir parça boşta dolanıyor. Tamiri mümkün müdür ?
    Ocak sonunda muayenem var. İstanbulda olup son susturucu ödünç vermek isteyen varsa cok mutlu olurum.
    Rezistans tamiri mümkün. camdaki iletkende hasar varsa loctite marka tamir kiti satılıyor, iletken bir boya. Elektrik tesisatında bir hasar varsa kopukluk vs o da elinden geliyorsa kendin çözebilirsin ya da elektrikçi hemen halleder çok karışık bir sistemi yok.

Son susturucu için malesef Ankara'dayım yardımcı olamayacağım ama facebook gruplarına üyeysen yazabilirsin elinde olan yardımcı oluyor.

raja52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracı tanımıyorum ama dıştan diri duruyor, servis bakımlı olması benim için artı.

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilandaki aracla ilgili bilginiz var mı ?
    yok tanımıyorum ama o rakama ıyı cıkması lazım sahıbı dogru soyluyorsa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yoshimura Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler Opcom cihazı arıyorum nerden bulabilirim Aliexpresten spariş etmiştim ama gelmedi, Türkiye içindeki satıcılardan kimi aradıysam ya teli kapalı yada açmıyor. Cruise kontrol kolu aldım 2 aydır aktif edemiyorum bu yüzden
    ankarada kanlı kontes korku evi diye bir yer var bu kişi çinden böyle şeyleri getirip satıyor ben ordan almıştım . varsa tanıdığınız bildiğiniz biri ankarada kızılay karanfil sokaktaydı . eğer bulamazsanız gidiş geliş kargolar size ait olmak şartıyla ödünç verebilirim
    nickime kadar..

RedCan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yoshimura Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hız sabitleme kolunu ne kadar aldınız ?

FT106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracım soğukta gaz yemiyor. 1500-2000 rpm de patırdıyor. sabit gidemiyorsun. gaza basmakta ısrarcı olursan gazlıyor. ısınınca hiç bir problem yok. sorunu nerede aramalıyım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FT106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracım soğukta gaz yemiyor. 1500-2000 rpm de patırdıyor. sabit gidemiyorsun. gaza basmakta ısrarcı olursan gazlıyor. ısınınca hiç bir problem yok. sorunu nerede aramalıyım.
    arıza yakıyor mu abi araç ? wg iptal mi
    nickime kadar..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    wg iptal arıza sürekli yanıyor. ama sorun çıkaracak şeyler çıkmıyor. klima ile ilgili şeyler çıkıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    wg iptal arıza sürekli yanıyor. ama sorun çıkaracak şeyler çıkmıyor. klima ile ilgili şeyler çıkıyor.
    wg iptali basınç görmediği sürece arıza yakmaz . ama 1.7 lerde klima , hava akış, gaz pedalı birbirine bağlı . wg iptali anlık yığılma yapıyor . deneme maksatlı wg 'i tekrar takıp deneyebılırsın , klima basınç müşüründen arıza veriyor mu klimada ?
    nickime kadar..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aroglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wg iptali basınç görmediği sürece arıza yakmaz . ama 1.7 lerde klima , hava akış, gaz pedalı birbirine bağlı . wg iptali anlık yığılma yapıyor . deneme maksatlı wg 'i tekrar takıp deneyebılırsın , klima basınç müşüründen arıza veriyor mu klimada ?
    aynen klima banıç müşürü arızası var. wg yi devreye sökünce sıkıntı devam ediyor. araç hiç yürümüyor.

Chn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bozuk yazılım, duzgun bir yazılım yukletin altlar kısık probleminiz buyuk ihtimal ortadan kalkar. Aynı problem bende yazılımla duzeldi
    Konu Chn53 tarafından (18-01-2017 Saat 22:20 ) değiştirilmiştir.
    Z3 Roadster
    Golf Mk5 GTI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kornanın oldugu yerde metal borunun üstünde ufak bir müşüre soket geliyor söküp bir deneyin bence . klima basınç müşürü hava akısı etkiledıği için olabilir sıkıntınız . çok alakasız olabilir ama kontrolde fayda var krank devir sensörüde yapar bunu.

Alıntı Chn53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bozuk yazılım, duzgun bir yazılım yukletin altlar kısık probleminiz buyuk ihtimal ortadan kalkar. Aynı problem bende yazılımla duzeldi
    ısınınca geçiyorsa yazılım değildir bence .
    nickime kadar..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cumartesi setup yapılacak. dediklerinizi deneyeceğim. yazlılımdan değil. 2 farklı markanın yazılımı ve stock yazılımla denendi sonuç aynı

yoshimura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aroglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ankarada kanlı kontes korku evi diye bir yer var bu kişi çinden böyle şeyleri getirip satıyor ben ordan almıştım . varsa tanıdığınız bildiğiniz biri ankarada kızılay karanfil sokaktaydı . eğer bulamazsanız gidiş geliş kargolar size ait olmak şartıyla ödünç verebilirim
    Cok sagolasin ama bende bir opcoma sahip olmak istiyorum o nedenlensatin almaliyim bu arada bahsettigin yer eglence mekani bir yanlisin olmasin
    DTi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler