User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: 1.6 TDI Siemens Enjektör tamiri ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Paradox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Servise gidip yazılımı güncelletmemi mi öneriyorsunuz yani ? ancak yükleteceğim bu yazılım büyük ihtimalle son zamanlarda tüm Vag araçlarına yükledikleri performans düşürücü emisyon yazılımı olmasın ? onu yüklemeyin diye orada derdimi anlatamam

Bu yazılım yükleme işlemini sadece yetkili servisler mi yapıyor peki ? Emisyon güncellemesi içermeyen son yazılımı nerden ve nasıl yükletebilirim araç skoda octavia 1.6 tdi ...
    2014 tdi octavia sahibi olarak dün 90.000 bakımına yetkili servise gittim ve sanzıman için gelen güncellemeyi yüklettim. zaten aracın dosyasını açar açmaz görüyorlar güncelleme gerektiğini. ne değiştiğini sorduğumda enjektörler bazı durumlarda gereksiz yüksek basınçta çalışıyordu falan filan bu da uzun vadede şanzımana yük bindiriyordu gibisinden bir açıklama yaptılar. sözün özü yetkili servise giderseniz bir ücret ödemeden garanti dahilinde yaptırabilirsiniz. işlem numarası isterseniz akşam eve geçtiğimde yazarım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fdoganb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2014 tdi octavia sahibi olarak dün 90.000 bakımına yetkili servise gittim ve sanzıman için gelen güncellemeyi yüklettim. zaten aracın dosyasını açar açmaz görüyorlar güncelleme gerektiğini. ne değiştiğini sorduğumda enjektörler bazı durumlarda gereksiz yüksek basınçta çalışıyordu falan filan bu da uzun vadede şanzımana yük bindiriyordu gibisinden bir açıklama yaptılar. sözün özü yetkili servise giderseniz bir ücret ödemeden garanti dahilinde yaptırabilirsiniz. işlem numarası isterseniz akşam eve geçtiğimde yazarım.
    2014 'ün enjektörleri farklı , 2012 lerin farklı ... bu şakırdama problemi ve sabahsız dengesiz çalışma 2012 ye kadar olan tüm modellerde var jettalarda golflerde octavialarda ... yazılımla düzelmez , şakırdama gitse bile yakıt tüketimi düşmez , söktürüp yaptırmaktan başka çare yok

JJmusti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benım 2011 leon 1.6 tdi aracım var son guncellemeden sonra şakırdama gıttı yakıt ıcın bısey dıyemıyorum yaz oldugu ıcın zaten dusuk.arac 63 bın km de

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncel diyelim sanırım benim de tamire ihtiyacım olacak. Bu işi iyi yapan birileri varmı Tekirdağ-İstanbul bölgesin de ?
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncel diyelim sanırım benim de tamire ihtiyacım olacak. Bu işi iyi yapan birileri varmı Tekirdağ-İstanbul bölgesin de ?
    Görüşelim Murat
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

CVK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görüşelim Murat
    Ben de bir PM rica edebilir miyim

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizde aracı pc ye bağlattık. 1. Enjektörde sorun gösteriyor tamir olması gerekiyor dedi usta dedik tek olanı gönderelim yok dedi 4 tanesi gidecek.

4000-5000 bulur dedi. Abartı geldi bize para almak için yaptığını düşünüyoruz. Yok mu şöyle düzgün usta tavsiyeniz vw için
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler