User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Polo 6r 1.6 TDI Yazılım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Red face Polo 6r 1.6 TDI Yazılım

Herkese merhaba Bugün itibariyle yazılım işini halletmiş bulunuyoruz her aşamayı detaylı olarak anlatacağım belki işine yarayan birileri olur..

Öncelikle emeklerinden ve her sorumu cevapladığından dolayı Megachips Koray Akyol a teşekkürler.

İsleme Beyini sökerek başladık şifresini kırdık bu noktada dikkat ve titizlik çok önemli bu iş 30 dk kadar sürdü tekrar montaj yaptık ve obd cihazıyla baglandik.

Ben günlük kullandığım için soft bir yazılım yaptık yaklaşık 140 civarı güç elde ettik 320nm tork ile yapılan işlemler dpf yi ve Egr yi kapattık daha sonra downpipe için egzozcu ya gittik sağolsun çok emek verdi bizide uzmedi cokda güzel bir iş çıkardı şuan gayet memnunum ilerleyen günlerde bakacağız.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba. Güzel günlerde kullanın.
    Biraz daha ayrıntı vererek ilk izlenim-ortalama maaliyet- yapılacaklar veya yapılması iyi olabilir dediğiniz hususlar hakkında bilgi verir misiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Thumbs up

Alıntı tr_select Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Güzel günlerde kullanın.
    Biraz daha ayrıntı vererek ilk izlenim-ortalama maaliyet- yapılacaklar veya yapılması iyi olabilir dediğiniz hususlar hakkında bilgi verir misiniz.
    teşekkürler yaklaşık 1 haftadır yazılım ile kullanıyorum şuana kadar çok keyifli oldu benim için verdiği hissiyat çok güzel

maliyet 800 tl yazılım için verdim downpipe da yine yazılım yaptığım yerden temin ettim 450 tl olur dediler , daha sonra egzozcuya gittik megachipsin tanıdık varmış dükkanın ismi tek egzoz şaşmazda downpipe montajı son susturucu iptali ve egzoz başlığı taktı bunun içinde 300 tl ödedim

memnun olmadığım tek konu var egzoz fazla ses yapıyor daha küçük çift çıkışlı egzoz ile değiştireceğim difüzör montajından sonra aynı yere mi gitsem koç egzoza mı gitsem onu düşünüyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler