User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: yazılımlı crdi yardım.

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben olsam ne yapardım?

Şahsi fikrim sorun mekanik ama gene de;

O yazılımcıya dosyayı iade edip paramı gelir alırdım. Arkama bakmadan kaçardım.

Akabininde, diğer yazılımcıya gidip 10k km'dir sıkıntısız kullanılan dosyayı direk arabaya yükletirim. Sonuçta araçlarda hyrid cooler büyümesi gibi işler yok. Kopyala yapıştır geç.

Yeni dosyalı halini 10k km'dir sıkıntısız kullanılan aracın elm'si ile test ederim. Olduysa Ok. Olmadıysa;

Servisten bir şekilde yakıt sistemi ile teknik dataları alırım. Rölantideki basınç, sistemde olması gereken max. basınç vs. gibi. Bu parametreleri kontrol ederim. Bu kontrolü de elm değil de mümkünse servis cihazı ile yaparım. Her enjektörün değerlerine tek tek bakarım. Ok ise parametre kontrolüne rampa üzerindeki sensör, pompa regulator şeklinde geriye doğru giderim.

Pompa regulator değiştirmişsiniz ok ama mümkünse sağlam arabanınkini denerim. Enjektöre yoğunlaşın derim.

2012 Focus dizel rölantide titreme vs dertlerini neler yaptık çözemedik. Enjektörler ok görünüyordu, ona rağmen temizlendi ayarlandı yok. En son çıkma 1 takım enjektör takıldı ve araba kendine geldi. Tezgahta ok olupta araç üstünde %100 perf. çalışmayabiliyorlar.
    Konu EREN34 tarafından (02-02-2018 Saat 07:29 ) değiştirilmiştir.

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben olsam ne yapardım?

Şahsi fikrim sorun mekanik ama gene de;

O yazılımcıya dosyayı iade edip paramı gelir alırdım. Arkama bakmadan kaçardım.

Akabininde, diğer yazılımcıya gidip 10k km'dir sıkıntısız kullanılan dosyayı direk arabaya yükletirim. Sonuçta araçlarda hyrid cooler büyümesi gibi işler yok. Kopyala yapıştır geç.

Yeni dosyalı halini 10k km'dir sıkıntısız kullanılan aracın elm'si ile test ederim. Olduysa Ok. Olmadıysa;

Servisten bir şekilde yakıt sistemi ile teknik dataları alırım. Rölantideki basınç, sistemde olması gereken max. basınç vs. gibi. Bu parametreleri kontrol ederim. Bu kontrolü de elm değil de mümkünse servis cihazı ile yaparım. Her enjektörün değerlerine tek tek bakarım. Ok ise parametre kontrolüne rampa üzerindeki sensör, pompa regulator şeklinde geriye doğru giderim.

Pompa regulator değiştirmişsiniz ok ama mümkünse sağlam arabanınkini denerim. Enjektöre yoğunlaşın derim.

2012 Focus dizel rölantide titreme vs dertlerini neler yaptık çözemedik. Enjektörler ok görünüyordu, ona rağmen temizlendi ayarlandı yok. En son çıkma 1 takım enjektör takıldı ve araba kendine geldi. Tezgahta ok olupta araç üstünde %100 perf. çalışmayabiliyorlar.
    eren araç benim değilki.arkadaşa elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum.

buluşabilirsek beraber bir gazlıcaz,elm den aldığımız verileri karşılaştırıcaz.

yürürü bariz değişmiş,yakıtta düştü.şimdilik bir sıkıntısı yokmuş.

oss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maf map değiştirdiniz mi rölanti bozukluğuna bunlarda sebebiyet verir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler