User Tag List

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
82 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: A3 tdi yazılım

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir sıra face.gruplarında tdi daki gizli gücü bulduk ayaklarıyla atar gider yapıyorlardı.

ErayCerit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2CR adana ile görüştüğümde yazılım için (1.4 140 Leon FR ) bana da basınç açmadan stage 1 yazılım yapıyoruz vs. gibilerinden konuştu,oldu teşekkürler diyip ayrıldım oradan sadece yakıt verip hava vermeden nasıl bir yazılım yapacaktı acaba

Balistique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Farkli farkli araclarima powershop - pasaoglu - rsa - dr.ecu da yazılım yaptırmış birisi olarak fikrimi ve yaşadıklarımı anlatayım diğer arkadaşlara yol gösterir umarım.

Dr. da 2 aracıma yazılım yapıldı 125 lik golf ve 150 lik leon ikiside birbirinden beter oldu. Özgünde çok ilgilenmedi sonrasında ve servis bakımına gireceğim zaman güncelleme diye stok hale getirirken güncelleme bedelini yapıştırdı. Bu yazılım firmaları arasında en memnun olmadığım Dr.Ecu dur.

Powershop ta baycu 150 lik act golfume yazılım yaptı. Araba biraz basınc gorunce limp mode a gecıyordu. Abant yolunda sollama yaparken kamyon altına girmekten Allah korudu.

Rsa da hibrit turbo yaptırdım. Bahsi geçen 210 hp 300nm tork değerleri dynoda 165hp 255nm tork çıktı. Alt devirler benim için çok önemli demiştim uygulama öncesi şöyle iyi olur böyle iyi olur aynı kalır dendi ama malesef araba altlarda can çekişiyordu.

Paşaoğlu Bekir sağolsun herzaman ilgi alaka gösterir hakkını yiyemem. Yaptırdığım aracımdanda memnundum ama Genel olarak yoğun oluyolar zaman sıkıntısı yaşanıyor peyderpey. Paşaoğlu ile sıkıntım olmadı.

Gelelim 2CR deneyimime ; Şimdi bende burda yorum yapan bazı arkadaşlar gibi önyargılı bakmıştım ama gerek yaptıkları araçlar, gerek olumlu müşteri dönüşleri ve en önemlisi müşteri ile olan bilgi paylaşımı ve işlemlerin dyno üzerinde öncesi sonrası şekilde yapılıp hayali ihracata girişmemeleri bence en büyük artıları.

Rsa yazılımlı hibrit turbolu golf 7 dsg aracım Rsa yazılımında 1.4 bar da 165 hp 255nm verirken 2CR yazılımda 1.2 barda 180 hp 300 tork veriyor ve en önemlisi altı üstü devir bandı gayet düzgün ve olması gerektiği gibi.

Anlaşılan herşey sadece basınç açmakla olmuyor.

Bu işin teknik ve uygulanması yanında 2CR ekibi ( Ümit bey ve Buğrahan ) her konuda dinleyip bilgilendirerek uygulama yapıyor. 45dk da yazılımı oku-yaz hadi eyvallah değil. Benim aracımla 4-5 saat uğraşıldı. Yapılan herşey anlatılarak bilgi verildi. Esnaflık olarakta çok memnun kaldım ve düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Kimseyi kötülemek için yazmadım bunları ama sonuçta bunlar benim tecrübelerim. Birilerini bilmeden etmeden yargılamak çok akıllıca değil. Seversiniz sevmessiniz herkesin şahsi görüşüdür saygı duyarım.

Benim için bu veya bundan sonraki araçlarımda yazılım vs. işlerimde 2CR tek tercihimdir.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı izmirlicem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 aya kadar yazılım yaptırmayı düşünüyorum. Araç 2018 a3 dsg. 2 cr firması turbo basıncı açmadan 140-145 hp vaad ediyor. Diğer firmalar basınç açıyor sanırım. 1.6 Tdi grubunda yazılımlı kullananlar memnunlar mı? Zaten her dk gazlamıyorum arada ivmelenmesi iyileşse basınca biraz daha yürüse bana yeter. Birde aynı kullanımda yazılımsız ve yazılımlı yakıtlar ne durumda?
    Merhaba, aracınız sanırım 105 hp yada 110 hp olarak geçiyor.

Benim aracım Golf 6 Tdı Dr.Ecu yazılım var çok memnunum.

Bahsettiğiniz gibi sürekli benimde hızla işim yok bastığım da kendi çapında gidiyor ivmelenmesi güzel.

Tabi bilindik markalara yaptırmanızı tavsiye ederim Dr.Ecu&Team Paşaoğlu..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Madem herkes yazılım yaptığı firmaları yazmış.bende yazayım reklam amaçlı değil kesinlikle. Ben yaklaşık 10 senedir pschiptuning barbaros bayrak ta yaptırıyorum. Mahalleden arkadaşım ve forumda da mevcut arkadaşım sayesinde zamanında tanışmıştım. 5-6 tane araba yaptırdık hepsinden memnun kaldık. Ama genel olarak forumlarda falan ismi geçmiyor pek bilinmiyor mu yoksa reklamı mı yok bilemicem ama ben her zaman memnun kaldım Barbaros abimin ilgi alakası ve sorunsuzluğundan. O yüzden başka yerde macera aramadım hiç

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Balistique Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farkli farkli araclarima powershop - pasaoglu - rsa - dr.ecu da yazılım yaptırmış birisi olarak fikrimi ve yaşadıklarımı anlatayım diğer arkadaşlara yol gösterir umarım.

Dr. da 2 aracıma yazılım yapıldı 125 lik golf ve 150 lik leon ikiside birbirinden beter oldu. Özgünde çok ilgilenmedi sonrasında ve servis bakımına gireceğim zaman güncelleme diye stok hale getirirken güncelleme bedelini yapıştırdı. Bu yazılım firmaları arasında en memnun olmadığım Dr.Ecu dur.

Powershop ta baycu 150 lik act golfume yazılım yaptı. Araba biraz basınc gorunce limp mode a gecıyordu. Abant yolunda sollama yaparken kamyon altına girmekten Allah korudu.

Rsa da hibrit turbo yaptırdım. Bahsi geçen 210 hp 300nm tork değerleri dynoda 165hp 255nm tork çıktı. Alt devirler benim için çok önemli demiştim uygulama öncesi şöyle iyi olur böyle iyi olur aynı kalır dendi ama malesef araba altlarda can çekişiyordu.

Paşaoğlu Bekir sağolsun herzaman ilgi alaka gösterir hakkını yiyemem. Yaptırdığım aracımdanda memnundum ama Genel olarak yoğun oluyolar zaman sıkıntısı yaşanıyor peyderpey. Paşaoğlu ile sıkıntım olmadı.

Gelelim 2CR deneyimime ; Şimdi bende burda yorum yapan bazı arkadaşlar gibi önyargılı bakmıştım ama gerek yaptıkları araçlar, gerek olumlu müşteri dönüşleri ve en önemlisi müşteri ile olan bilgi paylaşımı ve işlemlerin dyno üzerinde öncesi sonrası şekilde yapılıp hayali ihracata girişmemeleri bence en büyük artıları.

Rsa yazılımlı hibrit turbolu golf 7 dsg aracım Rsa yazılımında 1.4 bar da 165 hp 255nm verirken 2CR yazılımda 1.2 barda 180 hp 300 tork veriyor ve en önemlisi altı üstü devir bandı gayet düzgün ve olması gerektiği gibi.

Anlaşılan herşey sadece basınç açmakla olmuyor.

Bu işin teknik ve uygulanması yanında 2CR ekibi ( Ümit bey ve Buğrahan ) her konuda dinleyip bilgilendirerek uygulama yapıyor. 45dk da yazılımı oku-yaz hadi eyvallah değil. Benim aracımla 4-5 saat uğraşıldı. Yapılan herşey anlatılarak bilgi verildi. Esnaflık olarakta çok memnun kaldım ve düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Kimseyi kötülemek için yazmadım bunları ama sonuçta bunlar benim tecrübelerim. Birilerini bilmeden etmeden yargılamak çok akıllıca değil. Seversiniz sevmessiniz herkesin şahsi görüşüdür saygı duyarım.

Benim için bu veya bundan sonraki araçlarımda yazılım vs. işlerimde 2CR tek tercihimdir.
    Merak ettim ne yaparak bunu başardılar? Denklem çok basit çünkü. Donanım olarak daha büyük turbo veya daha fazla sıkıştırma sağlamıyorsanız tüm mesele artan hava ve yakıttan ibaret. O kadar gizli silaha göre yok bence
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kimsenin reklamini yapmiyorum. Herkes gibi para verdim hizmet aldim ve goruslerimi dile getirdim. Sorgulanacak bir terbiye yok ortada. Insanlar kime gitmek istiyorsa gidebilir.

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Terbiye ve ahlak onemli. Hic tanimadigin bilmedigin insanlar hakkinda parali asker vs. hos degil. Yon verir vermez ben yasadiklarimi yazdim. Benim imzamda "sahibimin" adi yazmiyor.

Peki Neoldu mesela arabana berrbat oldular anlatsana bana ?
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki Neoldu mesela arabana berrbat oldular anlatsana bana ?
    Hatitlamazsin belki ama golf 7 tsi ve a3 tsi beraber gelmistik aksam uzeri. Araba gitmiyordu. 100 uzerine cikinca zor ivmeleniyordu. Stok halinden keyifsizdi. Leon a yaptiginiz yazilimdada ayni seyleri yasadim. Hatta sen yazilimi yaptiktan sonra cok fark hissetmedim stok halinden dynoya cikaralim demistim. Araba dynoda bikac kez kesmisti. Sonuc ondada cok farkli olmadi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hatitlamazsin belki ama golf 7 tsi ve a3 tsi beraber gelmistik aksam uzeri. Araba gitmiyordu. 100 uzerine cikinca zor ivmeleniyordu. Stok halinden keyifsizdi. Leon a yaptiginiz yazilimdada ayni seyleri yasadim. Hatta sen yazilimi yaptiktan sonra cok fark hissetmedim stok halinden dynoya cikaralim demistim. Araba dynoda bikac kez kesmisti. Sonuc ondada cok farkli olmadi.
    Ben seni bu sekilde gönderdimmi ? plakan nedir?
    www.drecu.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konuyla ilgili sana geldim. Sorunlarimi anlattim guncelleme yaptigini soyledin ama degisen bisey olmadi aracta. Golf un plakasi 34 NG 3022. Leonun plakasi 34 FR 8770 di.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben seni dynoya cıkarıp saldımmı beygirsiz ? hatırlamayaçalıştığım seyler var mazur gör programdan 4 ay sonramı aklına geldi peki gitmediği ? bana açıklarmsıın pls

2016-11-02 18:25:06 tarihindede leon unu yapmışım evet ama 150 liklerin Turbolarından dolayı ben açmadığımı yaklaşık 3 senedir söylüyorum açtırmakistiyorsanız ya hybridleyin yada Safe standartlar iinde kesinlikle ben üstünü açmadığımı söylerim başındada sana bunu söylemşimdir eminim 2016-11-02 20:18:22 yaklaşık 2 saatte sanırım uğraşmısım dosyanla 45 dk gibi düşünmedim bunu ama
    www.drecu.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dynoya leonu cikarmistik. Sen ok dedin, oldu dedin. Bende ciktim gittim. Bu isin teknik kismini bilmem. Leon zaten bikac ay sonra satildi. Ustune cok dusmedim. Golfe yazilim yapilan tarih 2017 haziran civarlariydi. Yazilimdan sonra tatil vs 2-3 ay gecti. Zaten en buyuk sikintiyi tatil gidis donusu uzun yolda hissettim. Sonra sana geldim guncelleme yaptim ok dedin. Ciktim gittim sonra degisen bisey olmayinca bidaha ayni seyleri yasamak istemedim. Senden sonra pasaogluna gittim. Bekir ayar yapti cok daha iyi oldu fark hissedilir derecede artti. Ha benim aracimda sorun olabilirdi belki ama ayni sorunlar a3 te yasadi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arac teste cikti yazilimdan sonra bi turladik geldik leonla sonra ben fark hissetmedigimi soyleyince dynoya cikti. Tabiki bu surec 45 dk dan fazla surdu. Benim leonla ilgili yukardaki bahsettiklerinin hicbirini konusmadik. Belki baska arac sahipleriyle olabilir ama benimle degil. A3 te tsi 150 likti oda forumda uye ben unutsam o hatirlar. Mesele zaten ekstreme gucler degil. Safe bi yazılım istedim. Benim aracim actsiz leondu turbosuda ihi markaydi. Stage 1 de olsa gidis olarak stoktan iyi olmasini bekliyor insan haliyle. Ben o aracimda ve 125 lik golfte o hissiyati senin yazilimlarinda alamadim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dynoya leonu cikarmistik. Sen ok dedin, oldu dedin. Bende ciktim gittim. Bu isin teknik kismini bilmem. Leon zaten bikac ay sonra satildi. Ustune cok dusmedim. Golfe yazilim yapilan tarih 2017 haziran civarlariydi. Yazilimdan sonra tatil vs 2-3 ay gecti. Zaten en buyuk sikintiyi tatil gidis donusu uzun yolda hissettim. Sonra sana geldim guncelleme yaptim ok dedin. Ciktim gittim sonra degisen bisey olmayinca bidaha ayni seyleri yasamak istemedim. Senden sonra pasaogluna gittim. Bekir ayar yapti cok daha iyi oldu fark hissedilir derecede artti. Ha benim aracimda sorun olabilirdi belki ama ayni sorunlar a3 te yasadi.
    Aama 4 ay sonra Getirdiğin araba Golf ben herzaman söylüyorum 150 lik aracı ben cok açmam insanlarla kötü olmak istemiyorum az olsun az beygirli olsun turbo kırıldığı zaman ben insnanlara Mahcup olmak yerine yapmamak yada söylemek benim açımdan daha mantıklı sen olsan ne yapmayı planlarsın ben kendimce doğru olanı yaptım egerki kalbini kırdıysak kusura bakma ama geleip bu derdini benle paylaşmanı isterdim

Ayrıca bu platform hepimizin ilgilenemiyor olabilirim ama kimseninde yaısını cevapsız bırakma derdinde değilim tekrardan kusurumuz var ise affola.

Nisan 2017 evet haziran deil
    www.drecu.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bosver Dr. 2 sene gecti ustunden. Suan iyiyim yazilimimdan memnunum. Sadece konu geregi tecrubelerimi yazdim. Keske forumda herkes senin gibi yaklassa. Eyvallah.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dediğim gibi Ben yazılımlarım dyno üstünde öncesi sonrası olarak kanıtlayabilrim aksini idda ediyorsan buyur gel deneylim (eski hal olmadıığıiçin bişiy diyemem tabiiki hissedip hisssetmediğini ne anladığını ben bilmemm istmiyorum dediğin taktirde standart a çevirip ücretini iade ederdik burda benimle sonra 1 kere bile konuşmadan bunu buraya yazmanın yok öle ettiler böyle ettiler sanki dövmüşüz asalmişiz kovmusuz gbi yazmanın manası yok arabana güle güle bin ama ilk yazmadan bunu benimle konuşman tercihim olurdu ii günler

olsn yapıcak bişiy yok
    www.drecu.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Golfte sana geldim anlattim derdimi. Biseyler yaptin tamam dedin bende ok dedim gittim. Yine fark olmayinca artik ustune dusmedim. Paranin derdinde degilim o yuzden o diyaloglara girmedim seninle. Kovdular dovduler gibi bisey yazmadim neyse onu soyledim. Sadece bakim icin stoga cevirip tekrar yazilimi atinca ekstra ucret almanizi elestirdim. Dedigim gibi uzun zaman gecti 2 senefir ne bi yere yazdim bunu neden paranin pesine dustum. Konuyu gorunce yasadiklarimi anlattim. Sadece senin firmanla degil iyisi kotusuyle hangi firmayla ne yasadiysam objektif olarak yazdim. Allah yolunu bahtini acik etsin.

umit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ALLAH ( cc ) kimseyi " anlamadığı işlerde ahkâm kesecek " kadar UKELA

Kafasının çalışmadığı noktada araştırmak yerine alay etmeyi tercih edecek kadar EDEPSIZ,

" Nasıl güç alınıyoki yeaa dua ile mi muska ile mi diyecek kadar TERBIYESIZ "

Gücün sadece basınç, hava yakıt karışımı ya da avanstan ibaret olduğunu sanıp, aksini açıklayana karşı SAYGISIZ

Yaratmasın. Rabbim yaratıyorsa da vardır hikmeti o bize düşmez dua ederiz ancak, bunlar can sıkıcı...

O sis + park + 8cm press gezenlerin grubu motosportturkey kıvamına geliyor gruplar her geçen gün.

Techturkey ise çok seviyeli bir forum, çok güzel bilgiler var almasını bilene.. Ama saygısızlar da diz boyu.

-------

Burada konu DR ECU değldi, konu RSA'nın Vw Bullet " balistique *arkadaşımızı boş vaadler ile kandırmış olmasıydı.

Fakat arkadaşımız hem forumda hem burada bu kadar bilgi kirliliğinin üzerine bir açıklama yapmış hem de tecrübelerini paylaşmıştır.

İlk izlenimde " paralı asker " diyenler de oldu fakat konunun paralı asker olmadığı anlaşılınca gerekli düzenlemeler de yapılmış.

Ben buradan sağduyulu davranışı ile hepimize örnek olacak şeffaf forumculuk tutumu, düzgün izahati için DR ECU Özgün Güleç ve @semihekim ( DR ECU BURSA ) teşekkür ediyorum.

İnsanlar tartışmasını da bilmeli, nazik davranışları için teşekkür etmesini de bilmeli. Kimse sağa sola çekmesin.
    Bilginin Zekatı Paylaşmaktır
    2CR Performance Owner

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler