User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
82 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: A3 tdi yazılım

utkunoa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Balistique izmirde olsamda tum gelismelerden haberim oldu ilk geldiginiz gun 24-11-2018 iki versiyon atilmis ve performans dan memnun
    kaldigiginiz herhangi bir sorun bildirilmemis .Daha sonra 1000-1500 rpm arasi turbonuzun dolmadigindan yada alt devirinizin daha
    canli olmasini istediginizden sonrasina size sport 400 cell cat onerildiginden dsg yazilimi onerildiginden ancak perforamsn ile
    ilgili hic sikayet yazilmamis sadece 1000-1500 rpm icin daha iyi olabilirmi isteginiz olmus onun icinde alt devirleri biraz daha iyi olacagini dusundugumuz
    farkli bir version atilmis hepsi bu sonrasi internetteki yaziniz ..
    Dedigim gibi internete yazmanizda bir tercihdir ancak normalde musterilerimiz bir sorun
    oldugunda bize gelip yardim istemesini bunu baska firmanin sahibi ile degilde bizle cozmesini beklerdik cunku bize gelipte yardim
    alamadiginizi soylerseniz bence bu haksizlik olur size her aradiginizda bizden herkes yardimci olmak istemistir ve olmustur bu yazilanlari hakettigimizi dusunmuyorum
    cunku hepimizin temel prensibi belki en iyisini yapamasakda en iyi yardimi yapabiliriz dusuncesi ile elimizden geleni yapmisizdir ama dedigim gibi
    nerde mutluysaniz bu onemli bundan sonrasi icinde saglikli mutlu surusler diliyoruz.

Umit bey siz kimle kimi yaristiriyorsunuz bilmiyorum ama benim bildigim bizim hazirladigimiz sizinle yarisan hicbir aracimiz yok ,Musterilerimizin
    araclarini kim kiminle yarisiyor seklinde takip etmiyoruz malesef, eger bizim yaptigimiz araclardan birini birilerini gectiyseniz ne mutlu size
    ancak size temin ederimki bizi arayan beynimizi yiyen kimse olmadi Siz bizi bence kendinize rakip olarak gormekten vazgecin emin olun biz gormuyoruz ve
    sadece isimize odakliyiz gecmek gecilmek bizim yonumuzu asla degistirmez nasil arac hazirladigimizi anlatmama gerek yok her gun storylerimizden takip ediyorsunuz zaten
    lutfen sizden rica ediyorum bizi bu zengin yaris dunyaniza yada pr calismalariniza alet etmeyin basarilarinizin devamini dileyelim
    hayirli isler dileyelim gereksiz sacma sapan sohbetler etmeyelim..
    1996 BMW E36 325i Sedan Turbo
    2008 BMW E92 M3
    2017 BMW F82 M4 Competition
    #unptuned

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Valla bugüne kadar bütün arabalarıma ilk olarak Özgün-Alper ikilisinde yani eski Ecufast yeni Dr.Ecu ikilisinde yaptırdım hepsinden memun kaldım.

Bahsettiğin aracın aynısına sahibim bu sefer RSA Utku yaptı aracımı dyno vs benim için önemli değil kaç hp olduğune kadar gelişme kaydettik ona bakarım, DPF ve EGR safe bir yazılımla 100-180 8sn, 50-150 3sn fark elde ettik. Günlük biniyorum paşa paşa.Aklınıza hangisi yatıyorsa onu yaptırın.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Görünen o ki bu forumda artık referans alma olayı olamayacak.
    Beyaz eşya konusu da böyle, kasko firması seçimi de böyle, lastik seçimi de böyle, öyle oğlu böyle.
    Memnun olan kadar sorun yaşayanlar da var aynı firma/markadan.
    Olay kısır döngüye giriyor her koşulda.
    Okumadan imzalamam.....

Balistique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı utkunoa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Balistique izmirde olsamda tum gelismelerden haberim oldu ilk geldiginiz gun 24-11-2018 iki versiyon atilmis ve performans dan memnun
    kaldigiginiz herhangi bir sorun bildirilmemis .Daha sonra 1000-1500 rpm arasi turbonuzun dolmadigindan yada alt devirinizin daha
    canli olmasini istediginizden sonrasina size sport 400 cell cat onerildiginden dsg yazilimi onerildiginden ancak perforamsn ile
    ilgili hic sikayet yazilmamis sadece 1000-1500 rpm icin daha iyi olabilirmi isteginiz olmus onun icinde alt devirleri biraz daha iyi olacagini dusundugumuz
    farkli bir version atilmis hepsi bu sonrasi internetteki yaziniz ..
    Dedigim gibi internete yazmanizda bir tercihdir ancak normalde musterilerimiz bir sorun
    oldugunda bize gelip yardim istemesini bunu baska firmanin sahibi ile degilde bizle cozmesini beklerdik cunku bize gelipte yardim
    alamadiginizi soylerseniz bence bu haksizlik olur size her aradiginizda bizden herkes yardimci olmak istemistir ve olmustur bu yazilanlari hakettigimizi dusunmuyorum
    cunku hepimizin temel prensibi belki en iyisini yapamasakda en iyi yardimi yapabiliriz dusuncesi ile elimizden geleni yapmisizdir ama dedigim gibi
    nerde mutluysaniz bu onemli bundan sonrasi icinde saglikli mutlu surusler diliyoruz.

Umit bey siz kimle kimi yaristiriyorsunuz bilmiyorum ama benim bildigim bizim hazirladigimiz sizinle yarisan hicbir aracimiz yok ,Musterilerimizin
    araclarini kim kiminle yarisiyor seklinde takip etmiyoruz malesef, eger bizim yaptigimiz araclardan birini birilerini gectiyseniz ne mutlu size
    ancak size temin ederimki bizi arayan beynimizi yiyen kimse olmadi Siz bizi bence kendinize rakip olarak gormekten vazgecin emin olun biz gormuyoruz ve
    sadece isimize odakliyiz gecmek gecilmek bizim yonumuzu asla degistirmez nasil arac hazirladigimizi anlatmama gerek yok her gun storylerimizden takip ediyorsunuz zaten
    lutfen sizden rica ediyorum bizi bu zengin yaris dunyaniza yada pr calismalariniza alet etmeyin basarilarinizin devamini dileyelim
    @utkunoa Dogru bilgilerde var eksik olanlarda. Performanstan memnun olmak diye bisey degil. 165 hp 255 tork tan memnun olabilir insan ama 210 hp 300+ nm ayri bi olay. Ben sorunla ilgili geldim aorun yok dendi. Tekrar nasil sizle cozebilecektimki ? Ben bisey yazsam sizden baska bisey gelecek. Bu mevzuyu cokkta uzatmaya gerek yok. Size projelerinizde basarilar.

Gokhan43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Balistique Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @utkunoa Dogru bilgilerde var eksik olanlarda. Performanstan memnun olmak diye bisey degil. 165 hp 255 tork tan memnun olabilir insan ama 210 hp 300+ nm ayri bi olay. Ben sorunla ilgili geldim aorun yok dendi. Tekrar nasil sizle cozebilecektimki ? Ben bisey yazsam sizden baska bisey gelecek. Bu mevzuyu cokkta uzatmaya gerek yok. Size projelerinizde basarilar.
    Hangi dynoda ölçüm yapıldı acaba hybrid turbo ile 165 HP çıkıyorsa araç ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gokhan43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi dynoda ölçüm yapıldı acaba hybrid turbo ile 165 HP çıkıyorsa araç ?
    2Cr dynosunda olcum yapildi. Arac once yazilimli olculdu sonra stok haline cevrilip olculdu. Stok 122 hp - 204 tork cikti. Rsa yazilimli hali 165 hp 255 tork. 2Cr yazilimli 180 hp 295 tork. Rsa 1.4 2Cr 1.2 bar. Yukarida bahsi gecen 1400-2000 devir (1000-1500 devir degil dsg o aralikta calismiyor zaten alt vitesi 1400-1600 civari yakaliyor)arasi cansizlik sorunumda cozuldu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu yazilim isleriyle yasanan ilk sikintilar degil sonda olmayacak. Ben bazi sikintilar yasadim paylastim. Benim sikinti yasadiklarimla sorunsuz calisanlar benim memnun oldugum insanlarla problemi olanlarda var. Keske hersey sorunsuz islese hem firmalar hemde musteri adina ama olmuyor. Kendi adima yazilacak kadar yazdim cizdim. Herkese sorunsuz surusler dilerim.

ulas79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1,5 senedir aracım 2cr yazılımlı , yazılımdan memnunum ama özellikle Ümit beyin müşteri ilişkisinden çok memnunum ,ne zaman istersem telefon açıp aklımda olanı sorup yardım alabiliyorum ve sıkılmadan sorularımı cevaplıyor. Yazılım olarakta araç gerçekten karakter değiştirdi ,170 lik manuel benzinli insigniaya kafa tutup 170-180 km lere kadar roll de önde gidebiliyor. Bu güne kadar da bir sıkıntı yaşatmadı yazılım.

umit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ayak oyunları + kelime oyunlarını bir kenara bırakınız. Daha bir önceki soruma cevap vermediniz ? Hadi ıspatlayabilir misiniz sizin isminizi daha önce ağzımıza aldığımızı ?

Rakip görme kısmına gelince, estağfurullah ne rekabeti.. Ben sizin kadar profesyonel yalancı olamam, bu konuda kesinlikle başarısızım. Siz alt devir Problemine DSG yazılımı önerecek kadar profesyonel krizi fırsata çevirme uzmanısınız.

Ve hala yalan söylüyorsunuz, benim bildiğim sizin aracınızla yarışan yok vs vs vs vs vs ) Komik olmayın bence
    Bilginin Zekatı Paylaşmaktır
    2CR Performance Owner

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ulas79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1,5 senedir aracım 2cr yazılımlı , yazılımdan memnunum ama özellikle Ümit beyin müşteri ilişkisinden çok memnunum ,ne zaman istersem telefon açıp aklımda olanı sorup yardım alabiliyorum ve sıkılmadan sorularımı cevaplıyor. Yazılım olarakta araç gerçekten karakter değiştirdi ,170 lik manuel benzinli insigniaya kafa tutup 170-180 km lere kadar roll de önde gidebiliyor. Bu güne kadar da bir sıkıntı yaşatmadı yazılım.
    Burada yazılan mesajlarda herkes sorularına cevap alabildiğini belirtmiş zaten. Problem varsa sorumlu mutlaka başkası (yok dp yapan firma, yok kaçıran debriyaj, yok öten lastik vs), memnuniyet varsa zaten sorun yok, yaz referanslara. Sorunlar yazılımın güncellenmesi, beğenilmemesi, fabrikasyona döndürülmesi talebi esnasında çıkmış. "Para talebi" devreye girmiş...............
    Okumadan imzalamam.....

utkunoa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Umit bey ,

Bakin sizinle gercekten laf yaristiricak ne vaktim nede sabrim var.Bizi agziniza almiyorsunuz ama tech de ikinci mesajinizda direk bize
    adimizi alarak baskasinin agziyla yazi yaziyorsunuz.Musterilerimizin sikintilari olursa bize gelirler ve biz cozeriz bazilari bizle cozmek
    istemez kendilerine gore sebepleri olabilir ama bu cok nadiren yasanir ve her isde olabilir.Biz yaptigimiz isden emin oldugumuz halde mesut
    beyin aracindan aynisini daha once baska bir arkadasi icin yaptigimiz halde sessiz kaldik ok dedik ki emin oldugumuz halde sirf tartisma
    cikmasin gonul kirilmasin diye ama senin amacin cok belli reklamlarini yapip adini duyurma cabalarinda sana yardimci olamayacagim.

Tekrar yaziyorum bizi alet etme git sikinti yasayan musterilerinle ilgilen bizim icin endiselenme musterilerimiz icin istanbul adana ve izmirde yerlerimiz var telefonlar acik
    ararlar cozerler forumlarda musterilerimize yada baska firmanin temsilcilerine cevap verme gibi bir zorunlulugumuz yok seni tanimaz etmeyiz dynona yazilimlarina
    zeval gelmesin yeterki bizden uzak ol cunku gercekten seninle ayni mantikda dusunmuyoruz ..Hadi hayirli isler buda son mesajim sana ...
    1996 BMW E36 325i Sedan Turbo
    2008 BMW E92 M3
    2017 BMW F82 M4 Competition
    #unptuned

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rollingci değilim, haliyle alınan güçlerle ilgili de çok beklentim olmadı.

Aynı araçtan kullanıyorum, A3 1.6 TDI. Megachips yazılım 50k'da yaptırmıştım, 25K sonra dpf mortingen oldu. Keza enjektörlerim de kötü durumda. Gidişi ve yakıtından memnundum ama araba mevta oluyor. Gazihana işiniz düşerse bi yerden aşağı kasımpaşa moduyla karşılaşıyorsunuz.

2cr Ümit bey her şeyden önce telefonuna bakıyor. Teknik bilgisi iyi. Telefonda da bunu fazlasıyla paylaşıyor.
    Beygiri falan geçtim, telefonunu açan yazılımcı iyidir
    Savaş MotorSports

umit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ve her platformda hakkimizda asilsiz suclamalarda bulunmaktadir.
    Bunu ıspat edemedin. Ap açık bir yalancı / ftiracı olduğun şu andan itibaren tescillendi.

Sabaha kadar muahttap al akşama kadar alma. Hiç farketmez artık.

Bundan sonra, kim yalan söylüyorsa karşısında beni bulacak hiç şüpheniz olmasın.
    Bilginin Zekatı Paylaşmaktır
    2CR Performance Owner

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya alla alla bütün 2cr ciler yazıyor anlamsızcaa umit yapma umitttt
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Gokhan43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2Cr dynosunda olcum yapildi. Arac once yazilimli olculdu sonra stok haline cevrilip olculdu. Stok 122 hp - 204 tork cikti. Rsa yazilimli hali 165 hp 255 tork. 2Cr yazilimli 180 hp 295 tork. Rsa 1.4 2Cr 1.2 bar. Yukarida bahsi gecen 1400-2000 devir (1000-1500 devir degil dsg o aralikta calismiyor zaten alt vitesi 1400-1600 civari yakaliyor)arasi cansizlik sorunumda cozuldu.
    Süre ölçümü yapılmıştır illaki diye tahmin ediyorum. 165 HP ile 180 HP versiyonlarının süre olarak ölçümleme şansınız oldu mu ?

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Her şey turbo basıncı değil.. Etkileyen dünya kadar parametre var işin içinde.
    @Gokhan43 ün de sorduğu gibi süre alma şansınız var mıydı 2 halinde de?
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her şey turbo basıncı değil.. Etkileyen dünya kadar parametre var işin içinde.
    @Gokhan43 ün de sorduğu gibi süre alma şansınız var mıydı 2 halinde de?
    Basınç stock tutulup güç alınmaktan bahsediliyor levo, sanıırım
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    basınca gerek yoksa turboya da gerek yok sökün la turboları

Dr.Ecu Chiptuning Semii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı canirtuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    basınca gerek yoksa turboya da gerek yok sökün la turboları
    Bu tezi sevdim.
    Şimdi herkes dağılsın
    Dr.Ecu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler