User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Polo 1.6TDI Manuel -Kac Beygir Kaldirir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Polo 1.6TDI Manuel -Kac Beygir Kaldirir

Arkadaslar,
    Bu konuyla ilgili dunya konu var ama hepsi deniz derya olmus, mesela VAG 1.6 TDI (Genel Konu ) baslikli konu cok guzel, cok bilgili arkadaslar yazmis orda ama 101 sayfa.

Ben sadece cok basit 2 soru sormak istiyorum.
    Dumani goze aldik diyelim ve aracimiz manuel. Bronz balata da takmaya OKeyiz diyelim. Aracin motoru kac beygir kaldirir? Enjektorler, turbo vs yi buyutecegiz, orda sorun yok. Burada esas mesele blok kac beygir kaldirir ve bu beygire cikarken kol, piston, saplama vs degismek gerekir mi?

Bu araclarda arac icinden harita degistirmek ve istedigimizde aracin icinden bir dugmeye basarak dumansiz bir haritaya gecmek mumkun mu?
    Bende 1.7 Corsa DTI var ve enjektorleri o kadar cok mazot atiyor ki, hem yazilimi degistirip neredeyse stok yazilima yakin bir sekilde guncellesem, hem de turbo basincini olabildigince kissak dahi arac duman atiyor. Polo 1.6TDI icin yine bu sekilde mi olacak?

Cok sagolun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla FT turbo Ferhat abidede doğan kabakla video Youtube için çektiği poloda yeteri düzeyde bahsedilmişti kendisi tam hatırlamıyorum ama 10bin TL'lik sadece turbo takmıştı 300beygirler için ve bulunmayan olmayan bir turboydu istersen FT turbo ile iritabata geç

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tukiozg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla FT turbo Ferhat abidede doğan kabakla video Youtube için çektiği poloda yeteri düzeyde bahsedilmişti kendisi tam hatırlamıyorum ama 10bin TL'lik sadece turbo takmıştı 300beygirler için ve bulunmayan olmayan bir turboydu istersen FT turbo ile iritabata geç
    Bahsettiginiz arac su mudur?
    YouTube

Muazzam bir proje olmus. Gercekten bu aracta basmayinca duman atmaz mi ya? Acaba duman atmamaktan kasit nedir? Yine de atacaktir sanirim ama, asiri degil demek isteniyor herhalde. Bir de acaba NOS olmadan -yani hic NOS setup kurmadan- arac kac beygire kadar verir....

fuatozkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BesiktasCRX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahsettiginiz arac su mudur?
    YouTube

Muazzam bir proje olmus. Gercekten bu aracta basmayinca duman atmaz mi ya? Acaba duman atmamaktan kasit nedir? Yine de atacaktir sanirim ama, asiri degil demek isteniyor herhalde. Bir de acaba NOS olmadan -yani hic NOS setup kurmadan- arac kac beygire kadar verir....
    Sürüş tarzınıza bağlı evet dumansız gündelik gidiyorum diyen yalan söylemiş olur fakat aracınızın rutinini kavradıktan sonra elden geldiğince minimuma indiriyosunuz hızlanmalarınız sakin gaz tepkiniz sakin oldukça problem yaşamazsınız aman aman duman olmadıkça zaten gündüz pek belli olmuyor akşamda araç ışıklarından fark ediyosunuz.
    -_-_-_-

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tukiozg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orada 450 hp de deseler youtube de oldugu ıcın ınanılıyor

ama tecrube etmıs zaman emek harcamıs bır kısıyı kımse kaıleye almıyor.

onun ıcın pek tube ye takılmayın
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orada 450 hp de deseler youtube de oldugu ıcın ınanılıyor

ama tecrube etmıs zaman emek harcamıs bır kısıyı kımse kaıleye almıyor.

onun ıcın pek tube ye takılmayın
    haklısın tube iyi bişi değil sıkan sıkana da ama ferhat abinin o videoda anlattığı turboyu kastetmiştim ben

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler