User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: Peugeot 308 1.6 Bluehdi Değişim İşlemleri

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abicim tekrar selam, downpipeli yani katalizoru veya dpf’i ne ise sokulmus bir aracin stock tdidan daha az emisyona sahip oldugunu soyledigin icin ben daha fazla seninle yorumlasmak istemiyorum Tesekkurler, iyi gunler.

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    )))))

sen yazmadınmı düzgün yazılımla duman olmaz.
    hani 30/2 birim falan.buyur kanıtladım bende sana.hemde tüv türk kanıtlı
    o kadar yazılan,çizilenden bir buna takıldın yani cvp.larımı aldım zaten.esas ben teşekkürler ederim.
    Konu mikelazi tarafından (22-06-2020 Saat 11:01 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    )))))

sen yazmadınmı düzgün yazılımla duman olmaz.
    hani 30/2 birim falan.buyur kanıtladım bende sana.hemde tüv türk kanıtlı
    o kadar yazılan,çizilenden bir buna takıldın yani cvp.larımı aldım zaten.esas ben teşekkürler ederim.
    Ya abi Allah için rica ediyorum neyi kanıtladın ya ? Benimde TÜV Türktte arabamın emisyonu sıfır çıktı, neyin kanıtı bu ? 1.6 tdi araba elektrikli sıfır emisyonlu nasıl olabiliyor? Firmalar milyar dolarlar harcarken, güzelim motorlar emisyonu karşılamayıp üretimden kalkarken, benzinli arabada bile opf filtresi takılan devirde bu forumda kalkmış DPF&Egr iptalli yazılımlı arabanın orjinalden daha düşük emisyon sağladığını kanıtladım diyorsun.

Almanya bizi gerçekten kıskanıyor, benim dizel arabam Tüv'ün asla kalibre edilmemiş cihazında elektrikli gibi emisyonu çıakrken, bizim sanayiinin dpf&egr iptalli yazılımlı aracı daha düşük emisyon karşılıyor. Mail atalım topluca tüm mühendislierini kovsunlar

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya abi Allah için rica ediyorum neyi kanıtladın ya ? Benimde TÜV Türktte arabamın emisyonu sıfır çıktı, neyin kanıtı bu ? 1.6 tdi araba elektrikli sıfır emisyonlu nasıl olabiliyor? Firmalar milyar dolarlar harcarken, güzelim motorlar emisyonu karşılamayıp üretimden kalkarken, benzinli arabada bile opf filtresi takılan devirde bu forumda kalkmış DPF&Egr iptalli yazılımlı arabanın orjinalden daha düşük emisyon sağladığını kanıtladım diyorsun.

Almanya bizi gerçekten kıskanıyor, benim dizel arabam Tüv'ün asla kalibre edilmemiş cihazında elektrikli gibi emisyonu çıakrken, bizim sanayiinin dpf&egr iptalli yazılımlı aracı daha düşük emisyon karşılıyor. Mail atalım topluca tüm mühendislierini kovsunlar
    bu kadar yazıp çizdiklerimizden bir bunamı takıldın )) demekki diğer iddalarıma sende katılıyorsun

yok benimki sıfır çıkmadı.iki arkadaş aynı makinaya girdik.ikimizde sıcak motorduk.önce ben,sonra tdi girdi.elimize verilen kağıtta benim emisyon daha düşüktü derdin benle değilki yaz tüv Türke

bu arada almanya değil.dünya bizi kıskanıyor.teyy teyy.

adamların konusunu katlettik haaa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi vallahi kendimi kötü hissediyorum, dediklerini kabul etmemekle birlikte kalanlarada cevap verdiğimi düşünüyorum Bencede daha fazla katletmeyelim konuyu, iyi forumlar diliyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler