User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Cooper D hk.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Cooper D hk.

merhaba,

Cooper D’de bulunan tahminimce 116d’lerde de aynı olan ünite hakkında korkmam gereken şeyler var mıdır?
    Yüksek km dayanımları nasıldır?
    Kronikleri ve/veya büyük sıkıntıları var mıdır?
    Ağır bakımlarının olduğu belli bir km var mı yoksa bozulma işaretleri verdikçe mi büyük parçalarda değişim gerekiyor?

Bilen hatta tecrübe edenler yardımcı olabilirse sevinirim.

jnrjames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba,

r56 kasalardakini soruyorsanız motor kodu farklı, üst kapak vb. farklılıkları var diye biliyorum. f20de kullanılan 1.6d ye nazaran biraz daha kronikleri olduğunu duydum. Ancak f56 kasa içinse sorunuz, f20 lci lerdeki motor ile aynı diye biliyorum. onlarda problem yok sanırım.
    dinamomotorsport.net

tunch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha önce 2 yıl kadar 116d tecrübem olmuştu , oldukça memnun kalmıştım her açıdan , aynı model yılında yani 2014 modelde countryman dizel aldım aşırı memnunum. 2014 modeller donanım olarak makyajlıya yakın ancak motorlar 4 silindir , tavsiye ederim. 116D de yazılım , cooler , 18 jant vardı ve çok sert sürüyordum tık demedi , bunda önden çeker olduğu için oem biniyorum oldukça yeterli nasıl 115 hp bu araba diye şaşırtıyor şanzıman oranları vs cok güzel
    Recent Project: ''Sharky'' E36 323TI Turbo
    Daily Drive: Mini Countryman Diesel

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dizel motorunda fikrim yok, f kasa benzinlide kronik salincak alt takim ses problemi vardi, garanti bittikten sonra iyi niyet yada recall ile atasehir etkili serviste herseyi degistiler sadece civata parasi aldilar, bide tavanda catirti sesleri vardi, onuda bilen servis calisani varsa doseme koselerinden girip hallediyorlar.
    En buyuk sikinti alindigindan beri kaput seritleri varsa, sounce orda hayalet olarak durmaya devam ediyorlar yedekli yaptirmak lazim orjinali pahali, birebir yapan belli vardir.

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...5192454/detay/

İlandaki araç eşimin eski aracı. 3000 km de borusandan almıştık, 63.000 km ye kadar bizdeydi sonra şuan satan arkadaşa sattık. 60.000 km boyunca sadece bakımdan bakıma servise gitti. Tüm bakımlarını borusanda yaptırdık. Teknik olarak çok detay veremesem de bizi hiç üzmedi. Yakıtı, performansı vs. gayet güzel, keyifli bir araç.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cevap veren herkese teşekkür ederim.

Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...5192454/detay/

İlandaki araç eşimin eski aracı. 3000 km de borusandan almıştık, 63.000 km ye kadar bizdeydi sonra şuan satan arkadaşa sattık. 60.000 km boyunca sadece bakımdan bakıma servise gitti. Tüm bakımlarını borusanda yaptırdık. Teknik olarak çok detay veremesem de bizi hiç üzmedi. Yakıtı, performansı vs. gayet güzel, keyifli bir araç.
    ben de bunun gibi bir tane düşünüyorum bakalım. bir tane chili paket koltuklu beyaz kapı içi döşemeli vs. dolu bir araç bulmuştum ancak kısmet olmadı.

RSX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    R56 kasa 1.6d aldım 2012 model. Yazılım dp yapıldı, şehir içi bu kadar keyifli olamaz. Denk gelirse bi yazılım dp polo ile deneyecem. Konu takibimde

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    F56D iki arkadaşımda var yazılımlı biniyorlar uzun zamandır, 100k kmlerde hatta biri. Çok memnunlar.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler