User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Qashqai J10 1.5 Dci Turbo Revizyonu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Qashqai J10 1.5 Dci Turbo Revizyonu

Arkadaşlar merhaba sıfır km'den beri kullandığımız 140bin kmdeki 1.5dci Qashqai aracımızın turbosu nda yağ kaçakları tespit ettik son bakımda. Yakın zamanda muhtemelen değişim yahut revizyon gerekecek gibi duruyor. Acaba elimiz değmişken hybrid turbo veya daha büyük bir turbo yapabilir miyiz diye düşünüyorum. Araç daha önce enjektör revizyonu gördü, turbo hortumu da bu kasada ***** hastalık patlıyor kafası estikçe durum böyleyken gereksiz macera mı olur yoksa denemeye değer mi fikirlerinizi merak ediyorum. Güç beklentisi 130-140 beygir civarında max.

KaradumanBerke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Motorcyclist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba sıfır km'den beri kullandığımız 140bin kmdeki 1.5dci Qashqai aracımızın turbosu nda yağ kaçakları tespit ettik son bakımda. Yakın zamanda muhtemelen değişim yahut revizyon gerekecek gibi duruyor. Acaba elimiz değmişken hybrid turbo veya daha büyük bir turbo yapabilir miyiz diye düşünüyorum. Araç daha önce enjektör revizyonu gördü, turbo hortumu da bu kasada ***** hastalık patlıyor kafası estikçe durum böyleyken gereksiz macera mı olur yoksa denemeye değer mi fikirlerinizi merak ediyorum. Güç beklentisi 130-140 beygir civarında max.
    Beklentileriniz için hybrid e geçişe gerek yok. Yakın arkadaşım aynı motor latitude e yazılımlı olarak biniyor. Söylenen güçler 135 bg civarında ve çok tatminkar bir performansı var. Hybrid ile muhtemel 150 - 160 bg bandında binersiniz.
    Volvo S60 / Volvo C30 / Mercedes - Benz Citan (O Artık Başkalarına Yar Oldu...)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler