User Tag List

Sayfa 117/117 İlkİlk ... 1767107115116117
2220 sonuçtan 2.205 ile 2.220 arası

Konu: Dizel Motor Modifiyesi

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    giulietta aynı motor
    dpf iptal
    komple düz boru
    orta susturucu
    ecufast yazılım

140 hp civarı oluyo
    Berkay bahsetmiş zaten

Elimde 70 lik dp ye geçtiğim için boşta duran 60 lık downpipe var , 1.6 multijet motorlara uyumlu. Giulietta dan çıkma , Ankara Koç egsoz Nevzat abi yapımı. Düşünürseniz uygun fiyattan vermeyi düşünüyorum kenarda duruyor.
    ABO TRADING
    STR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berkay bahsetmiş zaten

Elimde 70 lik dp ye geçtiğim için boşta duran 60 lık downpipe var , 1.6 multijet motorlara uyumlu. Giulietta dan çıkma , Ankara Koç egsoz Nevzat abi yapımı. Düşünürseniz uygun fiyattan vermeyi düşünüyorum kenarda duruyor.
    Ekzos ses versin istemiyorum yazılım yeterli olur bana.Tşk.

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcitir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekzos ses versin istemiyorum yazılım yeterli olur bana.Tşk.
    DP yi takmadan o araba yazılımla cok birşey yurumez
    dp takınca ses cıkmaz

son susturucuyu ellemeyın aynı ses ıle daha fazla guc alırsınız

aklınızda olsun

saygılar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    70mm veya 60mm o arabanin turbosuna cok degil mi? Turbodan sonra genisleyerek mi gidiyor acaba? Merak ettim de.

wekoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2012 1,6 polo tdi yapan varmıdır....
    gariban 106 gti....

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazılımdan sonra araçta bi sapıtma oldu. gaz yiyor evet ama kısa sürede enjektör şakırdamaya başladı.. birde soğuk iken gaz kesip veriyordu 1.3 linea £5...yazılım iptal edildi araç kendine geldi..

cash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wekoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2012 1,6 polo tdi yapan varmıdır....
    evet benim aracım 2012

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2011 megane edc 110 luk yerli üretim yapan oldu mu?
    Şanzıman maksimum kaç tork kaldırır ***** renault

emre2blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar, 1.9JTDM aracım için yükleme başladım. Baskı balata, volan ve merkez zaten bitikti, şimdi yükleme sonrası problem olmasın diye, single plate volan, ile yaylı baskı balata tavsiye ettiler. Fikirleriniz nedir. Alternatifi ise sachs performance dan özel yapım kit, o da %15 daha fazla tork kaldırabiliyor diyor. Yani şu anda 400NM olsa 460NM olacak maksimum Dual Mass Flywheel ile. Nedersiniz?

Birde Dumansız yapacağım bu işi, Turboyu GTB2056V seçtim. Merak ediyorum, dumanın sebebi, fazla yakıt değil mi?, Ara hızlanmalarda da fazla yakıt gelip, turbo lag'den dolayı duman olmasını nasıl engelleriz. İkinci Küçük turbo iş yapar mı?

ResuscitateR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tdipower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün keyifli bir proje yaptık 1.5crdi kia rio hybrid turbo egzoz ve yazılım ile neredeyse sıfır duman 95kw wheels > 127whp oda ortalama 152hp krank gücü yapıyor merak eden arkadaşlar vardı birkaç foto paylaşayım

Bende 2 sene kio rio'ya yazılımlı bindim 135 hp'lerdeydi. Tadına doyamadım, 30bin km'den sonra turbo kırdım vs. ama hep hybrit turbo işi aklımdaydı.(Yemedi) Turbo için yeterli yağlama yapamıyo ne takarsan tak kırar gibi sebeplerden.. F/P olarak bence binilesi alınası bi araç rio. Son durumu nasıl merak ettim,sağlıklı yürüyodur umarım..

raja52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende de Eray'dan aldığım Corsa 1.7 dti var. Stock turbo, Ecutorq'ta hard ve kesicili yazılım yapılmış. Bronz baskı balata, standart boyutta düz boru, wg iptali, egr iptali var. Sanırım 105-110 bg aralığında. Yalnız mazot pompası avans müşürüyle başım dertte, P0216 şeklinde bir hata düşüyor canı istediğinde, lamba yakıp stock hale dönüyor Ankara'da baya gezdim ama aklıma yatan işten anlayan kimseyi bulamadım. Ankara'da yazılımcılar kopyala-yapıştırcı, ezberlenen bilgiler dışında pek bilgileri yok. Custom yazılım yapabilecek, turboyu hybride çevirebilecek, genel olarak turbo dizel hakkında sağlam bilgisi olan birini bulursam tanışıp çalışmak istiyorum. Gerçi arkadaşlarımdan biri Race Werks Serdar Anık'ı ısrarla tavsiye etti, en kısa sürede yanına uğrayıp tanışmayı düşünüyorum.

capcapca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @raja52 kesinlikle Race werks senin gitmen gereken yer daha dün yapıyorlardı büyük turbolu 2.3barda yürüyordu sağlıklı olarak
    RACE WERKS

Golf awd turbo 500+

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mustafa abi yazmış zaten ama arkadaşlarınız doğru tavsiye vermiş başkaları gibi tak bişeyler ayarlarız muhabbeti olmaz , takacağınız turboya kadar Serdar abi önerisini yapar & temin eder, listeyi çıkartır , sağlıklı yürütür sizde gazlarsınız
    ABO TRADING
    STR

golfcu0101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı raja52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de Eray'dan aldığım Corsa 1.7 dti var. Stock turbo, Ecutorq'ta hard ve kesicili yazılım yapılmış. Bronz baskı balata, standart boyutta düz boru, wg iptali, egr iptali var. Sanırım 105-110 bg aralığında. Yalnız mazot pompası avans müşürüyle başım dertte, P0216 şeklinde bir hata düşüyor canı istediğinde, lamba yakıp stock hale dönüyor Ankara'da baya gezdim ama aklıma yatan işten anlayan kimseyi bulamadım. Ankara'da yazılımcılar kopyala-yapıştırcı, ezberlenen bilgiler dışında pek bilgileri yok. Custom yazılım yapabilecek, turboyu hybride çevirebilecek, genel olarak turbo dizel hakkında sağlam bilgisi olan birini bulursam tanışıp çalışmak istiyorum. Gerçi arkadaşlarımdan biri Race Werks Serdar Anık'ı ısrarla tavsiye etti, en kısa sürede yanına uğrayıp tanışmayı düşünüyorum.
    kardeşim ankarada yeni nesil oto var reklam olmasın gerçi ama kemal var yazılımcı ki birçok aracı berkay ile birlikte sil baştan yazarlar kopyala yapıştır kesinlikle yok.selamımı söyle istersen özelden numarasını verebilirim bi tanışmış olursun ben akasaray ilinden geldim zamanında sırf 1.3 c kasa cdti için
    artık corc-i zamanı cdti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba 1.3 multijet 70 hp aracımda kat iptali yaptım şimdide son susturucuyu iptal edip yerine spor dandirik bir susturucu koyucam orjinal boru çapı arabanın hiç değişmedi bu egzoz aracı geri düşürür mü ?

raja52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı golfcu0101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim ankarada yeni nesil oto var reklam olmasın gerçi ama kemal var yazılımcı ki birçok aracı berkay ile birlikte sil baştan yazarlar kopyala yapıştır kesinlikle yok.selamımı söyle istersen özelden numarasını verebilirim bi tanışmış olursun ben akasaray ilinden geldim zamanında sırf 1.3 c kasa cdti için
    Eyvallah kardeşim, ethem ustayı da kemali de tanırım. onlarla da görüştüm, arızayı hallettik zaten. şimdi hybrid turbo araştırıyorum, bir de race werksle tanışmak istiyorum bakalım.​

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)