User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
50 sonuçtan 39 ile 50 arası

Konu: Corsa 1.7 dtı hak.

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.7 Corsa ile ilgili biçok bilgiyi bulabilirsiniz

http://www.dizelim.com/opel/index2.html
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun-E30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dizel bir araçla benzinli araçtan aynı izelasyonu beklemek saçma ve gereksiz varabiliceğimiz sonuç araç gürültülü demekki izelasyon o motor için zayıf 1.3cdti o kadar gürültülü değil tatminkar...

benim bu motorun türevleriyle yada bu motorla bi problemim yok ben başgösteren sorunları paylastım bunlarda tecrübe ettiğim şeyler sizde belirtmissiniz x sebebten ötürü bi takım problemler ceyaran etmiş işte 1.3 cdtida bu sıkıntılar yok

turbosunun 100k klimetrede problem çıkarması bence can sıkıcı dizel bir araç için fazla bir km değil 100kçünki ayrıca fabrika kitapçığı euro dizel koyun yazmıyo normal dizelle çalışması gereken bi araba ayrıca yakıt turboyu değil pompasını bozar bence yakıtla ilgili sıkıntı çekicek olsaydı...

neden anlaşılmıyo bilmiyorum ama ben ticari 1.3 araba alın 1.7dti motorunu kesinlikle tercih etmeyin bozulur falan yazmıyorum van araba alıcağınıza 1.3cdti BİNEK olanının tercih edilmesi daha doğru alternatif daha fazla motor daha sorunsuz donanımlı temizini bulmak çok daha kolay çok daha düşük kmlerdeler modelleri daha yükesk vergisi daha az vs...
    Binek ile VAN ı birbirinin alternatifi olarak görmek izolasyonları karşılaştırmaktan çok daha saçma ve gereksiz. Eğer 1.3 CDTi binek ile 1.7 DTi VAN arasında 5 bin lira fark varsa da gidip binek alsınmı diyeceksin? Tavan dahil boyalı 1.3 CDTi binek essentia ya bile 15 bin lira para istiyorlar.. Binek CDTi corsa hiçbir şartta 1.7 DTi ın alternatifi değil.

Bendekinin ne pompasına ne de turbosuna birşey olmamıştı. Ki arabaya meraktan bildiğin ayçiçek yağı ile mazotu karıştırıp onunla 600 km yol bile yapmıştım. Ona rağmen birşey olmadı. Ama olmaz diyemem. Diyende yalan söyler... Olur diyeninde yalan söyleyeceği gibi...
    Hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır. / Bayezid i Bistami

--..-.----.-..

Tayfun-E30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    10k liraya temiz kmsi düzgün tavan dahil komple boyalı olmayan van yok malesef modeli yüksek km düşük 1.3 binek almak daha mantıklı en azından alırken 1 kere üzülmüş olunur,ucuz etin yahnisi muhabbetine dönmez o iş...ben arasındaki farkları belirttim van otomobilimi binek olanla yarıştırmaya çalışmadım bir tane van connectim var iş için kullandığım hiç binek connecle kıyaslamıyorum darısı diğer van araç sahiplerinin başına...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    saolun arkadaslar yorumlar ve vıdeolar ıcın.... vıdeolar cok ıyı geldı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir sey daha soracagm...135 hp cıvarı yapılsa arac....standart hali ile yakıt farkı ne olur??

alper a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    standart kullanımda fazla sıkıştırmadan 650 km yaparsın.Yanlışım Varsa Mehmet Düzeltir Zaten.Benim Videolarada Bakabilirsin.

http://www.youtube.com/user/fortunealpi
    '03 Corsa 1.7 DTI By Megachips & '09 Megane II 1.5 DCi By EcuFast

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayır onu sormak ıstemedım... arac standartken bı depoyla ne kadar gıder... 135 hp cıvarıyken ne kdar gıder... bunu ogrenmek ıstıyorum....?? bu arada ızlıyorum vıdeoları sagol

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    standart haliyle 75hp iken 850km giden Bir Abimiz Var Deposu 45 litre bu arada ışık yandıgı zaman depoda genelde 4-5 lt yakıt kalıyor.yani 40lt ortalama ile uzunda 850 şehir dışı,Şehir içindede ortalama 750km gittiğini Söylüyor.bende çipli haliye 700e yakın yapıyorum şehiriçi karışık kullanımda.

nicomedia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bitane 1.7 vardı draglarda ne 106 bıraktı ne vti bıraktı ama arkadan bakınca kara tren gibi duman atıyodu ..
    B18c specR swap eg

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı nicomedia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bitane 1.7 vardı draglarda ne 106 bıraktı ne vti bıraktı ama arkadan bakınca kara tren gibi duman atıyodu ..
    muhtemelen bahsettigniz bu araçtır

Alıntı Mehmet Gazihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    70k km boyunca 3 bar basınç NOS onca pist kullanımı onca arbede tık demedi maşallah....

NOP91 in eksoz sesini yüzlerce insana duyurduk pistlerde hala minibüs otobüs sesi muhabbetimi dönüyor

Ben hiç bole minibüs eksozu görmedim
    http://www.mantartube.com/gkm/video/...orsa-dti--320d

http://videos.streetfire.net/video/C...und_182155.htm

http://videos.streetfire.net/video/2...end_648954.htm

Araçlar 7 yaşına girecek biçok süprizi bünyesinde barındıran araçlar..ama parasının hakkını verir her türlü..
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tabii onun ayarları Dibinde oldugu için O kadar Duman Atması Normal.Mehmet Son Yaptıgı Yazılımlarla dumansız olarak neredeyse o değerleri Yakalıyordu.

Omer Faruk EMER
    Misafir
    İyidir İyidir...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)