User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: navara için chip veya box....

mustafa-u - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation navara için chip veya box....

2010 model 144 hplik otomatik navara için chipmi yoksa boxmı tercih edilmeli......
    bu 2 ayrı işlem sonunda sonuçları ve fiyatları nasıl olur ...

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ahk nikli hakan kardeşim box kullanıyor navarasında. Amerikadan getirttik 2 adet. Ben yeni l200 için aldım ancak kullanmadım. Hakan çok verim aldım gayet güzel oldu diyordu. rollingte 155 hp lik alfa156 2.0 ı dahi geride bırakıyormuş.
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

mustafa-u - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kullandığınız box ne marka ve fiyatı ne kadardı...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    alman menşeeli bi üründü bi miktar kullandım bende de 144 lük manuel vardı susurluk yolunda Q7'nin arkasında kadranda 215 civarlarını gördüm. Box hala torpidoda duruyo işine yararsa 100TL'ye vereyim.
    2000-2500km kullandıktan sonra söktüm bi daha da takmadım
    Alfa muhabbeti biraz abartıya kaçmasın 20-120 falan yaptık ayrıca alfa tüplüydü

Cihazın linki bu :
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Power...Q5fAccessories

H22Power - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazılım ile yaklaşık 30ps 60nm tork alırsın istersen sana yardımcı olabiliirm o konuyla ilgili.. box a gelince psikolojik olarak güç alırsın kaç hp kaç tork dersen ruh haline ve hayal gücüne kalmış
    ..::PASSATURBO1::..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    box veya chip tuning olsada çıkarsın dyno'ya ne olmuş görebilirsin hiçbirinde hayal gücüne ihtiyacın yok. box'ın tek faydası istediğin an sökersin orjinale dönersin chip tuning'de ise bu mümkün değil. Tabi chip tuning yapanlar box zararlı diyorlar ama net bilmiyorum.

mtechh
    Misafir
    Arkadaşlar yeni bir konu açmak istemedim ama hyundai starex crdi 140 ps için box mı yazılımmı tavsiye edersiniz?

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2010 model arabaya chip yapınca garantiden çıkmıyor mu ?

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mmustu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2010 model arabaya chip yapınca garantiden çıkmıyor mu ?
    servis yaparsa çıkmıyor dışarda yapılırsa çıkıyor her markada aynı bahane

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı F€RH@_T5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    servis yaparsa çıkmıyor dışarda yapılırsa çıkıyor her markada aynı bahane
    yetkili servisler chip tuning mi yapıyor

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mmustu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yetkili servisler chip tuning mi yapıyor
    nissan navara için yapanı var... 0 km navara aldığımızda söylenmişti isterseniz aracın gücünü arttırırız diye yada dış aksesularlar için yardımcı oluruz diye.

bu arada vw de yapıyor diye biliyorum transporterler filan..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vw bi ara abt çıkardı yok oldu, honda mugen dedi sadece mutluhan kaldı, mitsubishi pickup ları için ralliart beyin satıyor 2,5-3 civarı fiyatla yani ufak tefek oldu ama yetkili servisler garanti vererek mod. yapmıyorlar. Yapanlarda sadece kendi servisi için idare ederler garantiden kesinlikle çıkar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    40 kere soruldu 40 kere söyledik hala daha aksini idda ediyor çok bilen arkadaşlar box dediğiniz içinde 2 dolarlık dandik bir direnç bulunan hikayeden bir kutu beyine mazot soğukmuş gibi sinyal veriyor böylece araç sürekli ilk çalışmada zengin olan karışımla 90 derecedede sanki ilk kez çalışmış gibi soğukmuş gibi zengin karışımda gidiyor güç alınırmı? hissedilir bir güç alınmaz gelelim çip e kim demiş orjinale dönülmüyor 10dk bile sürmez yazılımı stock hale çevirmek Allah aşkına cahil cahil konuşmayın bilmediğiniz konularda sırf şu box muhabbetini 40 kere izah ettim hatırlıyorum nanocharger la 15 ps güç te alırsınız siz şimdi....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 senedir chip tuningle uğraşıp usta oldun bizde cahil olduk di mi 10 sene önce vti'ma yeni zelandadan o bahsettiğin dirençlerden getirtiyordum sende bisikletinin zincirini yağlıyordun

unutma burda herkes bilgi paylaşımı için bulunuyor bilende olur bilmeyende eğer bilmeyenlere sinirleniceksen yazma veya herkese cahil falan yazma kendi adıma sölim bu işlerden anlamam uğraşmamda çünkü ararım özgünü en kralını yapar benimde kafam rahat eder.

chip tuning'de eğer beyne direkt yazılımı atmayıp chip'e yazılım yaparsa öle her istediğinde tak çıkar yazılımı yaz sil biraz zor. Veya sen chip tuning yapsan bi arabaya (benim gibi bi adam olursa) haftada 2 gün yazılımı silip tekrar yazılımı atarmısın?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 senedir chip tuningle uğraşıp usta oldun bizde cahil olduk di mi 10 sene önce vti'ma yeni zelandadan o bahsettiğin dirençlerden getirtiyordum sende bisikletinin zincirini yağlıyordun

unutma burda herkes bilgi paylaşımı için bulunuyor bilende olur bilmeyende eğer bilmeyenlere sinirleniceksen yazma veya herkese cahil falan yazma kendi adıma sölim bu işlerden anlamam uğraşmamda çünkü ararım özgünü en kralını yapar benimde kafam rahat eder.

chip tuning'de eğer beyne direkt yazılımı atmayıp chip'e yazılım yaparsa öle her istediğinde tak çıkar yazılımı yaz sil biraz zor. Veya sen chip tuning yapsan bi arabaya (benim gibi bi adam olursa) haftada 2 gün yazılımı silip tekrar yazılımı atarmısın?
    10 sene önce 13 yaşındayken altımda sadece benim kullandığım 92 model toyota camry 2.0 vardı aile ferdlerinde başka araçlar olduğundan bisikletimin zincirini en son 10 yaşında yağladım

bilmeyene sorana 1000lerce bilgi içerikli postum var ben bilmeden denemeden konuşana tahammül edemiyorum

haftada 2 gün yazılımı resetler tekrar atarız sıkıntı yok sen gelebilirsen haftada 2 kez sıkıntı olmazsa yol bizede resetlemek sıkıntı olmaz yeterki senin canın saolsun

son olarak burda herkes az çok bişi biliyor ama ben
    filtreden 10ps
    egzosttan 20 ps
    motorsilk ten 7 ps
    nanochargerdan 15ps alındığını iddia eden gördüm
    bugun yine baktım box ile 24ps alınabileceğini iddia eden var Allah şahidim neyin kafasını yaşayarak bunları söylüyorlar merak ediyorum yani adam salak mı 2200 dolar para veriyor 300-500 dolar ayar parası veriyor kpro alıyor typer dan 15ps güç almak için tuning işi bu kadar ucuz mu abi sen söyle yaşça benden büyüksün altında ewo var bu işin içindesin sende hks fcon alıcağına nanocharger al aynı gücü veriyormuş gülmez misin buna şimdi?

TechTurkey cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PASSATURBO1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    40 kere soruldu 40 kere söyledik hala daha aksini idda ediyor çok bilen arkadaşlar box dediğiniz içinde 2 dolarlık dandik bir direnç bulunan hikayeden bir kutu beyine mazot soğukmuş gibi sinyal veriyor böylece araç sürekli ilk çalışmada zengin olan karışımla 90 derecedede sanki ilk kez çalışmış gibi soğukmuş gibi zengin karışımda gidiyor güç alınırmı? hissedilir bir güç alınmaz gelelim çip e kim demiş orjinale dönülmüyor 10dk bile sürmez yazılımı stock hale çevirmek Allah aşkına cahil cahil konuşmayın bilmediğiniz konularda sırf şu box muhabbetini 40 kere izah ettim hatırlıyorum nanocharger la 15 ps güç te alırsınız siz şimdi....
    Mazotun soguklugunu neyle ölçtün sen öyle ?
    " If everything seems under control, you're just not going fast enough. "

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cem_leş_Çipçi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mazotun soguklugunu neyle ölçtün sen öyle ?
    bu box ları ithal eden abimizden öğrendiğim bilgi bu o neyle ölçtü sormadım en son yerlere atıyordu box ları yalandan yere getirdik içindeki direnç e bak die kırıp gösterdi

TechTurkey cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PASSATURBO1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu box ları ithal eden abimizden öğrendiğim bilgi bu o neyle ölçtü sormadım en son yerlere atıyordu box ları yalandan yere getirdik içindeki direnç e bak die kırıp gösterdi
    iat sensorunu yaniltiyor olmasin o ? Bilmiyorsan cok bilgili gibide davranmayacaksin uyelere azarlar gibi.
    " If everything seems under control, you're just not going fast enough. "

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cem_leş_Çipçi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iat sensorunu yaniltiyor olmasin o ? Bilmiyorsan cok bilgili gibide davranmayacaksin uyelere azarlar gibi.
    ben kimseyi azarlamıyorum bilgiyide parçayı getiren montajlayandan aldım uygulayan tr ye getirenden edindiğim bilgiyi söyledim box benim umrumda deil arabamada öle abuk şeyler takmam bu parçayı ithal edip montajlayan adamdan daha iyisini siz biliyorsanız tebrikler...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)