User Tag List

Sayfa 492/492 İlkİlk ... 392442482490491492
9339 sonuçtan 9.330 ile 9.339 arası

Konu: 2010 Megane III Coupe

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5.40 tam sentetik koydum , rn710 kod onaylı .
    5w40 iyidir.
    mantıklı olmuş.

rahmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    coupelerin kapı gergileri, 4 kapı megane veya fluence ile aynımıdır?

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rahmi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    coupelerin kapı gergileri, 4 kapı megane veya fluence ile aynımıdır?
    Benimde merak ettiğim bir konu, takip

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arka için güzel bir ek önerebilir misiniz ? ya da fiber rs difizör yaptıracağım.
    imzasız..

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sadece difüzörle bitmiyor ki, tamponun da alt kısmı değişmesi lazım. Ama fiber ek vs pek güzel durmaz.

Onu bunu boşver şu son fotoğrafları atsana burayada

burock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2. elde bu araç dan alırken dikkat etmem gereken hususlar nelerdir? Arka tarafın tavan ve diz mesafesi uzun yolda rahatsız edici olur mu?

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. elde bu araç dan alırken dikkat etmem gereken hususlar nelerdir? Arka tarafın tavan ve diz mesafesi uzun yolda rahatsız edici olur mu?
    arka taraf bir coupe modele göre çok iyi,en azından ben öyle düşünüyorum.
    imzasız..

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuya bi güncel çekeyim

Arkadaşım Megane 3 Coupe bakıyor, otomatik vites ve 2012 kasa galiba. İlanlarda çoğu araç 200 bin km bandında. EDC üzer mi bu kilometrelerde ? Sıkıntısızı nasıldır, zevksiz midir? Istanbul içinde yaşadığımız için manuel tercih etmeyecek bu araç olmasa bile. +sı -si bilen varsa yorumlarsa sevinirim.

Ayrıca; otomatikte yazılım nasıl sonuç verir? Edc ye çok sallayan da var forumlarda beğenende. Yazılım işin içine girerse nasıl bi sonuç verir
    Konu Alpii tarafından (20-04-2021 Saat 14:33 ) değiştirilmiştir.
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuya bi güncel çekeyim

Arkadaşım Megane 3 Coupe bakıyor, otomatik vites ve 2012 kasa galiba. İlanlarda çoğu araç 200 bin km bandında. EDC üzer mi bu kilometrelerde ? Sıkıntısızı nasıldır, zevksiz midir? Istanbul içinde yaşadığımız için manuel tercih etmeyecek bu araç olmasa bile. +sı -si bilen varsa yorumlarsa sevinirim.

Ayrıca; otomatikte yazılım nasıl sonuç verir? Edc ye çok sallayan da var forumlarda beğenende. Yazılım işin içine girerse nasıl bi sonuç verir
    Merhaba Dostum

2012 dci-edc modeli çok yakın bir dostumda var.

75bin kmde almıştı.Şuan 243 bin kmde.120-130 km arasında bunlarda kronik galiba şanzıman çatalı arızası ve bazı viteslerde takılı kalma , geriye geçmeme gibi arızalarla şanzımanın kavraması , o şanzıman çatalı denen parça değişti.Yanlış bilmiyorsam 2012 sonrası şanzımanda bu parçaları revize ettiler.Bizimkinde de o dönem güncel versiyonla değişti.Bugüne kadar çok şükür bir arıza belirtisi göstermedi.Edc diğerlerine göre biraz daha dayanıklı.Dsg gibi çok hızlı vites değiştirmiyor.2.vitese hemen atmıyor.Biraz ağırkanlı ama bu da artı olarak geri dönüyor.Bunun dışında mekanik olarak herhangi bir arıza yaşatmadı.Yürüyen olarak gayet sağlamdır.Bizdeki şansımızdan galiba 2 defa salıncaklar değişti.

Sürüş olarak orta üst kalitede.Yaylı hali gayet güzel yol tutuyor.Freni pedalı aşırı hissiz , alışmak zaman alıyor.Performansı gayet güzel.Donanımlısı alınırsa keyifle binilecek bir arabadır.Yalıtım olarak biraz zayıf kalıyor , özellikle kapılar mesela.

Benim tavsiyem o paraya o donanımda ve coupe alınacak başka araba yok.Yorulmamış bir araba bulursa edc masrafını göz önünde bulundurarak bile olsa alınır.
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Dostum

2012 dci-edc modeli çok yakın bir dostumda var.

75bin kmde almıştı.Şuan 243 bin kmde.120-130 km arasında bunlarda kronik galiba şanzıman çatalı arızası ve bazı viteslerde takılı kalma , geriye geçmeme gibi arızalarla şanzımanın kavraması , o şanzıman çatalı denen parça değişti.Yanlış bilmiyorsam 2012 sonrası şanzımanda bu parçaları revize ettiler.Bizimkinde de o dönem güncel versiyonla değişti.Bugüne kadar çok şükür bir arıza belirtisi göstermedi.Edc diğerlerine göre biraz daha dayanıklı.Dsg gibi çok hızlı vites değiştirmiyor.2.vitese hemen atmıyor.Biraz ağırkanlı ama bu da artı olarak geri dönüyor.Bunun dışında mekanik olarak herhangi bir arıza yaşatmadı.Yürüyen olarak gayet sağlamdır.Bizdeki şansımızdan galiba 2 defa salıncaklar değişti.

Sürüş olarak orta üst kalitede.Yaylı hali gayet güzel yol tutuyor.Freni pedalı aşırı hissiz , alışmak zaman alıyor.Performansı gayet güzel.Donanımlısı alınırsa keyifle binilecek bir arabadır.Yalıtım olarak biraz zayıf kalıyor , özellikle kapılar mesela.

Benim tavsiyem o paraya o donanımda ve coupe alınacak başka araba yok.Yorulmamış bir araba bulursa edc masrafını göz önünde bulundurarak bile olsa alınır.
    Hocam merhaba, mesajın bildirimi silmişim herhalde yeni gördüm mesajınızı

Çok teşekkürler bilgilendirmeniz için, hepsini ileteceğim. Dediğin gibi coupe+dizel+oto 3'lüsüne tutulduğundan zaten pek bi alternatif yok. EDC yorumları biraz forumlarda korkuttu. 100 binde 80 binde bile edc arızası alıp 6-7k bayılanlar olmuş Bakalım 1-2 ay içinde aranmaya başlayacak piyasa yükselmezse.
    Tekrardan sağol
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)