User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
88 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: 1.5 dci motora turbo nasıl takılır ve sonuç nasıl olur?

ozZzy
    Misafir
    heh işte meganeye bir taksalar rs dizel olur!!!

GuiLLotin
    Misafir
    inşallah onu da yaparlar. aslında imza toplayıp fransaya göndermek lazım biz bu motoru megane da ve clio da görmek istiyoruz die

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MEgane RS 2 dci var. Koray bey size bahsettim hatta benzinliyle aynı body kite sahip dıştan jant dışında herşeyi aynı fakat 5 kapı araba. Biraz sesli olsada çok iyi gidiyor.. Pistte dolanma videosu var ama 38mb gözümü korkutuyo açıkçası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hatta ve hatta araaba turuncu renk

GuiLLotin
    Misafir
    allah allah. nerde bu araba? benim niye haberim yok

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı sleeperCorsaC Nickli Üyeden Alıntı
    MEgane RS 2 dci var. Koray bey size bahsettim hatta benzinliyle aynı body kite sahip dıştan jant dışında herşeyi aynı fakat 5 kapı araba. Biraz sesli olsada çok iyi gidiyor.. Pistte dolanma videosu var ama 38mb gözümü korkutuyo açıkçası
    ben sölüorum öreniosun sora gelip burda ahkam kesiosun olmas böle şey

koray hatta videosu bile var

GuiLLotin
    Misafir
    ee hadi özgür sen yolla bari videosunu bana

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    $erefsislik yapma lem

ozZzy
    Misafir
    clio ile alanda ölende çok olur. insan kıyımı olsun istemez herhalde renalut şaka bi yana megane da o motor çok zor kullanılır. ticaret politikası genelde laguna dışındaki modellerde dönüyor. laguna biraz gövde gösterisine dönüştü..

redline81
    Misafir
    OzZzy, modül olayını düşünrmüsün? chip serviste anlaşılırsa garantinin gitmesine neden olabilir. Yurtdışında dizellerde modül çok yaygın olarak kullanılıyor. Harici chip olarak düşünebilirsin. Türkiye'dede kullanan bir kaç arkadaşım var ve çok memnunlar. Megane Dci (80Hp,185NmTork)'nin modül uygulanmış halini Otohaber dergisi dinamometre ölçümleriyle test etmiş. Sonuçları:
    http://www.powersystem.com.tr/images...UT-04-ART2.jpg

Gücü 94,3Hp
    Torku: 201Nm' a çıkmış.
    Ayrıca modul harici bir parça olduğu için servise gitmeden önce 5 dakikadan kendin çıkartabiliyorsun. En kısa zamanda bende almayı düşünüyorum.

Megane'a uyumlu modülü ithal eden firmanın sitesi:
    http://www.powersystem.com.tr

ozZzy
    Misafir
    Alıntı redline81 Nickli Üyeden Alıntı
    OzZzy, modül olayını düşünrmüsün? chip serviste anlaşılırsa garantinin gitmesine neden olabilir. Yurtdışında dizellerde modül çok yaygın olarak kullanılıyor. Harici chip olarak düşünebilirsin. Türkiye'dede kullanan bir kaç arkadaşım var ve çok memnunlar. Megane Dci (80Hp,185NmTork)'nin modül uygulanmış halini Otohaber dergisi dinamometre ölçümleriyle test etmiş. Sonuçları:
    http://www.powersystem.com.tr/images...UT-04-ART2.jpg

Gücü 94,3Hp
    Torku: 201Nm' a çıkmış.
    Ayrıca modul harici bir parça olduğu için servise gitmeden önce 5 dakikadan kendin çıkartabiliyorsun. En kısa zamanda bende almayı düşünüyorum.

Megane'a uyumlu modülü ithal eden firmanın sitesi:
    http://www.powersystem.com.tr
    kardeşim sen gerçek misin ya!!! işte budur! Bunu detaylı olarak konuşalım. benim msnyi kendine eklersen herzaman haberleşebiliriz. haberlerini bekliycem. garantim gitmeden böyle bişey yapabiliyorsam daha ne olsun. bu konu ile ilgili bilgileri olanlar paylaşsın lütfen. saygılar.

redline81
    Misafir
    Alıntı ozZzy Nickli Üyeden Alıntı
    kardeşim sen gerçek misin ya!!! işte budur! Bunu detaylı olarak konuşalım. benim msnyi kendine eklersen herzaman haberleşebiliriz. haberlerini bekliycem. garantim gitmeden böyle bişey yapabiliyorsam daha ne olsun. bu konu ile ilgili bilgileri olanlar paylaşsın lütfen. saygılar.
    Gerçeğim
    Modül olayında garantin gitmiyor çünkü misal veriyorum periyodik bakım için servise gitmeden önce kendin kaputu açıp 5 dakikada çıkartabiliyorsun. Alet aynen chipte olduğu gibi ateşleme zamanlarını, yakıt ve hava karışım miktarlarının oranları gibi parametreleri kendi yazılımına göre ayarlayıp müdahelede bulunuyor. İlk mesajdada dediğim gibi aslında harici bir chipten farkı yok. Yalnız bu modül olayı her araçta aynı sonucu vermez, özellikle dizel ve turbolu araçlarda geri kazanılan güç daha yüksek oluyor.
    MSN'ede eklerim ancak diğer insanlarda öğrensin diye buraya yazıorum

ozZzy
    Misafir
    tamam bu güzel işte. Fiyat olarak bi bilgin var mı?

redline81
    Misafir
    Alıntı ozZzy Nickli Üyeden Alıntı
    tamam bu güzel işte. Fiyat olarak bi bilgin var mı?
    Ben kendi aracım için sorduğumda 957 milyon fiyat vermişlerdi. Aslında yüksek gibi gözüküyor ama işinin ehli bir yerde adam gibi chip yazılımıda nerden baksan dizellerde 300-400€ ya maloluyor, yani bence fiyat normal.

JenGoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    siz bakarmısınız wimmer rst ye kaç hp verdiğine ozellikle

http://www.wimmer-rst.de/
    US Performance

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ozzzy kardeşim ilk önce kolay gelsin ama umarım istedigin verimi alabilirsin...

Çok takın bi arkadasıma şirket aracı olarak verdiler Megane II dci'yı ; o kadar fazla problem yaşadı ki anlatamam... Henüz 5k km'de olan aracın heryerinden ses geliyor. Ve bi çok elektronik hata veriyor. Freni nasıl hala çözebilmiş degiliz?

Sen memnunu musun aracından? Ya da seni kuşkulandıran herhangi bi şikayetin oldu mu? Konuyu dagıttıgımın fakındayım ama bişeler yazarsan insanları bilgilendirmiş olursun

Şimdiden teşekkürler
    Tango-1 never dies.

ozZzy
    Misafir
    Valla ben az kaldı araca gaz döküp yakacam... Ben ses konusunda aşırı pimpirikliyim. heryerden ses geliyor! fren diyince burda gülmeye başladım 10km hızda ayağın frene dokunsun ön cama yapışıyorsun!!! bi fren böylemi tutar allah allah!!! ama hız 70km yi geçti mi frene bas araba absnin çekip brakmasıyla at arabası durdurmaya çalışıyormuş gibi seke seke gidiyor ve tabe geç duruyor.. allah sonumu hayır etsin... neyse ki kasa sağlam... jengo kardeşim bu arada wimmer modül powersystem den 250€ pahalı!!!

JenGoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    wimmer rst ile powersystemi bir tutma abi.wimmer rst çok kaliteli ve unlu bir firma.incelersen anlarsın...
    US Performance

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)