User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
84 sonuçtan 77 ile 84 arası

Konu: Hangi Dizel ???

eftal-a
    Misafir
    WAlla C2 VTR ile kalkış yapmadım. E-5 te boş yolda gazladık. Çok az bi trafik wardı. En son arka kapı hizasına yaklaştı. Kısaca sensodrive ile alakası yoktu...

Erkin
    Misafir
    o zaman hazırlayalım sana bi şey eftalim iddialısın baya benim oldu çünkü baya artistlik yapıyodum sonra kamera çekimli yaptık Can canımı okudu hadi ben kaldıramıyorum diyelim de adam30 boy attı en az

eftal-a
    Misafir
    VTR ile kalkmayı demiorum.E-5 trafikte gitme diorum. kalkışta sadece 2. vitesin sonuna kadar önde olurum. sonra uzar gider... Benim Anlattığım olay gece boş sayılcak bi e-5 te 5. viteste 130-150km/s hızları arasında oldu we arkamdan çıkamadı. yol daha boş olsaydı we hız +180 lere çıksaydı alırdı.

mustafa aşık
    Misafir
    Alıntı grkm Nickli Üyeden Alıntı
    307nin 1.6 dizeli bence berbat. 190da kesilip kalan bir araba o güce rağmen !

5.30d benzinlisini rahat geçiyor
    ya arkadaşlar bence bi yanlışınız.190 da kesilip kalan 1.6 deil 1.4. çunku benim eski arabam 1.4 307 di.190 da takılı kalıyodu hep.

eftal-a
    Misafir
    eet mustafa sendeki motorun aynısı bende de war. arac takılıp kalıo. ama bu bende 198 de oluo. benim araç 1022km. seninki kaç ??

rampacı
    Misafir
    Arkadaşlar ben 307 hdi için dediklerinize katılmıyorum. Aracım suan 62.000 km de ve yaklasık 45,000 km dirde üzerinde DTE-SYSTEMS modül takılı ve izmirdeki bütün yarış organizasyonlarına katılıyorum arabamıda siteden arkadaslarım olan ksk-vtec(apo), spedd (özdin) abi biliyor.
    Yakıt konusunda;
    Gaza basılmadığı taktirde gayet az yakıyor (1 depo ile sehir içi ortalama 950km, şehir dışı ortalama 1200 yol yapıyor)
    basarak kullandıgınız taktirde;
    (1 depo ile şehir içi ortalama 750 km, şehir dışı ortalama 900km yol yapıyor )
    Son Sürat;
    Otobanda düzyol da bastığım da 170 km ye kadar aracın ivmelenmesi çok güzel ama 210 km ye kadar çıkıyor yakuş aşağı biraz daha süratleniyor 230 gibi
    konfor konusunda da ve kullanım rahatlıgı acısından bence renault grubuna göre daha basarılı yol tutus ve performans olarak renault la kıyaslayamayız ama bir seat ve skoda fabia rs lede peugeot u kıyaslayamayız
    benim aracımı görmek isteyen arkadaslar;
    www.izmiryarispisti.com
    www.fodepar.com dan
    fotolarını ve yariş derecelerini hangi aracla kalkmısım derecelerim ne görebilir.

tolga900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    al bi fabia rs sağlam bir chip programı ve filtre gti ları solla derim küçük motorda tercihim corsa olur ama genel olarak volkswagen derim.

guclentekeli
    Misafir
    seat ibiza diesel cupra tavsiye ederim.cok harika bir alettir.ama yakıt ekonomisi dersen fiesta tdci da cok guzel.ve ekonomik seviyede 1 depo ile kuzenim 1200 km yol yaptı.kendisi yakıt ekonomisi konusunda profesyoneldir de

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)