User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Mercedes Vito Yardım

aracı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Mercedes Vito Yardım

Merhaba arkadaşlar 2001 model otomatik vites mercedes vito aracımız var sorunum şu arabayı ilk çalıştırıyorum yürüyorum motor ısındıktan sonra ilk gaza yüklendigim zaman araba normal bir şekilde yürüyor ama yavaşlayıp tekrar gaza yüklendigim zaman araba 3000 devirde yığılıp kalıyor devir yükselmiyor 120 km/hızı geçmiyor ve ekzozdan siyah duman atıyor servise gittim ve lifle kaldırdık usta arabanın turbonun intercoole giden hava borusu çıktıgını ve aynı yerine taktıgını söledi ve test sürüşüne çıktıgımda arabanın düzeldigine ve gayet iyi gittine şahit oldum ama 1 hafta sonra aynı sorunla karşılaştık aynen gene life kaldırdık ama herşey yolumdaydı borular taktıgımız gibi yerindeydi bu sefer km resi geldigi için turbo manifoldunun kurum bagladıgı için temizlenmesi gerektigini söledi ve temizligi yapıldı ve sorun yine geçti ama ertesi gün izmire gidecektim yola çıktım ve aynı sorunla karşılaştım devir yükselmeme ve hız yükselmeme problemi var ama siyah duman atmıyor şu an.Ne gibi bir problemle karşı karşıyayayım yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
    saygılar
    iyi forumlar

ctemel17
    Misafir
    Turbo kurum bagladıgında temizlenmemiş olmaya bilir turbo saglam kurulum yapılmamıs olabilir.

OnurS
    Misafir
    Hortumlardan da olabilir benim başımada gelmişti 20euroluk hortum yüzünden....bağlantılar weya ufak bi yırık ws.....

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O tip devir kilitlenmesi olaylarında arıza ışığı da yanması lazım..Yanmadı mı ? Kötü yakıttan dolayı da o dedikleriniz oluyor..3 kere başımıza geldi.. Yakıt bitip,yenisini alınca düzeldi..

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de yakıt problemi gibi düsünüyorum.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Rstmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eksoz tıkalı olabilir. Mazot Filtresi tıkalı olabilir. Intercooler varsa tıkalı olabilir. Hortumlardan biri tıkalı olabilir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)