User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: golf 3 hoparlör değişimi mutlu son olmayanından

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

golf 3 hoparlör değişimi mutlu son olmayanından

Herkese merhaba aracı alalım 4 5 ay oldu hoparlörleri çalışmıyordu onları almıştım ama bağlamak bugüne nasipmiş.
    önleri bağladım onlar kolaydı önlerden aldığımda ses geliyordu zaten arkalardan hiç gelmiyordu velhasıl arka hoparlörleri söktüm sonuç.
    bağlı bile değillerdi..

velhasıl hoparlörleri bağladım ses gelmedi muhtemelen biyerde kopukluk veya temassızlık vardı kapıiçini sökmem gerekiyordu işte burda yardıma ihtiyacım var.

burda kırmızı oklarla işaretlediğim yerlerden cıkartabildim

tam olarak takıldığım yer burası

kırmızı okla işaretlediğim yer cıkarttım ama mavi yerde işaretlediğim yer üstteki plastikle birleşikler galiba orda tereddüt ettim bıraktım geri topladım. böyle şeylerle hiç alakam yok ilk kez arabama kendim bişeyler yapıyorum anlıcagınız baya acemiyim. eğer bunlar tek parçaysa ve biraz zorlamayla cıkatabileceksem eğer tekrardan birleştirirken yapıştırıcı işlevinde silikon vs kullanmama gerek olur mu ne dersiniz? şimdiden teşekkürler

B!Rtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle kapı döşemesini daha önce hiç sökmediyseniz zorlanabilirsiniz. hele ki kapı açma kolunu sinirden kırıp atma olasılığınız bile var
    ilk önce bütün vidaları söktüğünüzden emin olun. muhtemelen kapı açma kolunun içinde de vida vardır. vida yeri yada kapağı yoksa tırnaklı geçmelidir. zorlamayın.
    kapı tutmağında vida olmalı. gizli kapak içinde olur genellikle. ayrıca elinizi döşemenin alt kısımlarında gezdirin. gözden kaçırdığınız vida olmasın. eğer buraya kadar herşey ok ise sizinde yaptığınız gibi önce alt tarafı pimlerinden kurtarın. daha sonra kapı açma kolunu sökmelisiniz. kapı açma kolu sökülmeden mavi okla belirttiğiniz yerler ayrılmaz. daha sonra mavi okla gösterdiğiniz yeri kendinize doğru çekmeyeceksiniz. yukarı doğru çekeceksiniz. orası cam fitili kanalına geçmedir. ancak bu şekilde sökebilirsiniz. aklınızda bi soru işareti varsa hiç ellemeyin. zarar verirsiniz. herhangi bi elektrikçiye gidin arka kapılara istediğiniz hoparlörü 20tl ye taktırabilirsiniz. ama yok ben yapıcam diyosanız sizde bizdensiniz o zaman şimdiden kolay gelsin

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu gözümüzden kaçmış belki çözmüşsündür. bu konularda youtube büyük nimet.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu gözümüzden kaçmış belki çözmüşsündür. bu konularda youtube büyük nimet.
    çözebildim bu tarz işlerle ilgili hiç tecrübem olmadığından biraz zorlanıyorum. zorlamak gerekiyormuş biraz lakin bende biraz fazla zorladım heralde ufak bi çatlağım oldu onuda yeni iç döşeme alarak değiştirdim.

B-Devi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tesisatçıya vereceğin parayla tertemiz yeni döşeme sahibi olmuşsun. Daha ne olsun. Aramıza hoşgeldin
    M50b30 - Bumblebee...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B-Devi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesisatçıya vereceğin parayla tertemiz yeni döşeme sahibi olmuşsun. Daha ne olsun. Aramıza hoşgeldin
    ahahah aynen öyle oldu teşekkürler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler