User Tag List

Sayfa 5/9 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
163 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: LED ve Halojen Ampul Karşılaştırması

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trafıkte klasık farlı araclara led takanlar o kadar cogaldı kı. Ayar zaten hak getıre,ustune sıs farlarınıda xenon yada ledlıyorlar. Araba oluyor ısık patlaması. Ben hepsıne uzunları dayıyorum,bır cogu anlıyor karsı tarafa rahatsızlık verdıgını.
    Bu kadar tavsıye yapıyorsunuz,hangısı daha ıyı vs,mıllet okuyor yada soyluyor. Buraya kadar bırsey yok ama takılan bu ledlerın,takıldıgı far tasları/aynalarının uygun olmadıgını,cunku h4 yada h7 ısık gucune gore yansıması ayarlanıp ona gore uretıldıgını,ledlerden cok daha guclu ve beyaz ısık cıktıgı icin cok fazla yansıma yapıp karsıdan gelenın gozunu deldıgını hatırlatmakda fayda var.
    Merceksız far harıc LUTFEN yapmayın,rahatsızlık verıyorsunuz.
    Aracınızın karsısına gecın ve cokun,ısıgınıza bakın. Ne kadar rahatsızlık verdıgınızı goreceksınız. Farınız led takmaya uygun uretılmedı arkadaslar....

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merceksiz farlarda karşısına geçip bakmak yeterli çökmeye bile gerek yok. Gerçekten rahatsız edici derecede ve tehlikeli bir şekilde göz alıyor. Bende bu tip durumlarda uzunlarımı yakıyorum karşı taraf anlayabilsin diye

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı malkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bende uzun kısa aynı bi xenon yani uzunda kısada mercekten çıkıyor. AliExpress ten cree xhp70 ledlere baktım saçaklı diye tabir edilen modellere. Onlar için de soğutucu fan olmadığı için kısalarda verimsiz diyolar. O yüzden xenon a geçsem mi diye düşündüm kararsız kaldım
    Bi xenon varsa neden lede geçesiniz ki? Bende bi xenon yok diye led aldim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    YouTube
    Bende halojen fara xenon takanlara en çok küfür edenlerdenim. O yüzden göz almayacak ürünü çok araştırdım. Creeler göz almıyor. Şuan bende bu var bu cree den daha iyi hiç göz almıyor. Far ayarınıda yaptırdim. Karşısına geçtim eğilim yattım çöktüm hiç sıkıntı yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    YouTube
    Bende halojen fara xenon takanlara en çok küfür edenlerdenim. O yüzden göz almayacak ürünü çok araştırdım. Creeler göz almıyor. Şuan bende bu var bu cree den daha iyi hiç göz almıyor. Far ayarınıda yaptırdim. Karşısına geçtim eğilim yattım çöktüm hiç sıkıntı yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende yeni nesil orjinal led olan araçların özellikle yağmurlu havalardaki ışık şiddetini fazla buluyorum. Örneğin bir sokakta ledli passat ile karşılaştığımda kesinlikle kör oluyorum. Ancak orjinal Xenon bence göz almıyor.

ÜSTÜNERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam bende de taiwan malı halojen mercekli golf 6 farı var. Uzun kısa aynı ve niken led kullanıyorum. Aydınlatmasından memnun değilim bu aralar xenon a geçiş yapsam mı diye düşünüyodum sizin yazınızı gördüm. Kaliteli h7 xenon kit alsam led e göre daha iyi bir aydınlatma elde edebilir miyim sizce?
    Merhabalar.Niken marka ledler gerçekten cok az ışık veriyor kısa farlara takıldığı zaman iş yapmaz.Ben çinden aldım ledlerimi 8000 lumen fanlı özel mesaj olarak linkini paylaşırım sizede fiyat olarakta uygunlar ben 1 bucuk senedir sorunsuz kullanıyorum.Aydınlatma olarak kuru havada zaten mükemmeller,yağmurlu havada ama malesef birazcık ışık kaybı oluyor yerler ıslak olduğu için.Ama her şekilde halojenden iyidir diyebilirim.Xenon kesinlikle önermem hem çok göz alıyor hemde muayenede sök tak derdi sıkıntı yaratıyor.Ledler muayeneden sorunsuz şekilde geçmekte.

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ÜSTÜNERC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.Niken marka ledler gerçekten cok az ışık veriyor kısa farlara takıldığı zaman iş yapmaz.Ben çinden aldım ledlerimi 8000 lumen fanlı özel mesaj olarak linkini paylaşırım sizede fiyat olarakta uygunlar ben 1 bucuk senedir sorunsuz kullanıyorum.Aydınlatma olarak kuru havada zaten mükemmeller,yağmurlu havada ama malesef birazcık ışık kaybı oluyor yerler ıslak olduğu için.Ama her şekilde halojenden iyidir diyebilirim.Xenon kesinlikle önermem hem çok göz alıyor hemde muayenede sök tak derdi sıkıntı yaratıyor.Ledler muayeneden sorunsuz şekilde geçmekte.
    Hocam teşekkür ederim özelden de yazdım size. Bu arada siz bu ledleri mercekli farda mı kullanıyosunuz yoksa halojen farda mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam teşekkür ederim özelden de yazdım size. Bu arada siz bu ledleri mercekli farda mı kullanıyosunuz yoksa halojen farda mı?
    halojen farda kullanmaktayım.Ama xenon gibi göz alma parlama problemi yoktur.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum bende partol marka, kesinlikle tavsiye ederim. Farlar mercekli olmasa takmazdım büyük ihtimal ama.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ÜSTÜNERC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    halojen farda kullanmaktayım.Ama xenon gibi göz alma parlama problemi yoktur.
    ürün linkini yollar mısın ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ürün linkini yollar mısın ?
    Tahmini Teslimat Zamanı
    Ürün bu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    CN360 2 ADET Otomatik Lamba Araba Far Kiti H4 HB2 9003 8000 Lümen LED ampul DRL Sis Lambası Araba Işık Yüksek Düşük Işın 60 W 12 V Su Geçirmez
    CN360 2PCS Auto Lamp Car Headlight Kit H4 HB2 9003 8000Lumens LED Bulb DRL Fog Lamp Car Light High Low Beam 60W 12V Waterproof-in Headlight Bulbs from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
    (from AliExpress Android)

Benimkide bu bilginiz olsun

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kafama yatan bi tane ürün bulamadım

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CN360 2 ADET Otomatik Lamba Araba Far Kiti H4 HB2 9003 8000 Lümen LED ampul DRL Sis Lambası Araba Işık Yüksek Düşük Işın 60 W 12 V Su Geçirmez
    CN360 2PCS Auto Lamp Car Headlight Kit H4 HB2 9003 8000Lumens LED Bulb DRL Fog Lamp Car Light High Low Beam 60W 12V Waterproof-in Headlight Bulbs from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard

Benimkide bu bilginiz olsun
    Bu ürünün uzunları ne alemde abi, ***** h4 çift devre olduğu için selektör hep zayıf oluyor. Bu ürün de aynı şekilde mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ürünün uzunları ne alemde abi, ***** h4 çift devre olduğu için selektör hep zayıf oluyor. Bu ürün de aynı şekilde mi?
    Ben iki led kullandim biri cn360 olan biride cnsunny yukarida paylaşmıştım hatta elimde satılık bir tane. İkisininde uzunları çok iyi. Cob LED diktorgen tip olanlar gibi kısa açıkken selektör yapmama yok bütün tabelalar aydınlanıyor

CNSUNNYLIGHT H4 Hi/Lo H7 H11 9005 9006 LED Araç Farlar 8000lm 3000 K 4300 K 6000 K Yüksek parlaklık Otomatik Işıkları Dönüşüm Kiti
    CNSUNNYLIGHT H4 Hi/Lo H7 H11 9005 9006 LED Car Headlights 8000lm 3000K 4300K 6000K High Brightness Auto Lights Conversion Kit-in Headlight Bulbs from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben iki led kullandim biri cn360 olan biride cnsunny yukarida paylaşmıştım hatta elimde satılık bir tane. İkisininde uzunları çok iyi. Cob LED diktorgen tip olanlar gibi kısa açıkken selektör yapmama yok bütün tabelalar aydınlanıyor

CNSUNNYLIGHT H4 Hi/Lo H7 H11 9005 9006 LED Araç Farlar 8000lm 3000 K 4300 K 6000 K Yüksek parlaklık Otomatik Işıkları Dönüşüm Kiti
    CNSUNNYLIGHT H4 Hi/Lo H7 H11 9005 9006 LED Car Headlights 8000lm 3000K 4300K 6000K High Brightness Auto Lights Conversion Kit-in Headlight Bulbs from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
    bunlar mercekli farda iş yapar mı acaba? H7 olarak
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunlar mercekli farda iş yapar mı acaba? H7 olarak
    Tahmini Teslimat Zamanı

hocam ben şuan bunu kullanıyorum. bir kaç led denemesinden dolayı bu ürün çok iyi çıktı. ama benim araba düz far h4. birde ben bunu istanbulda bir arkadaş bu işi yapıyor ondan aldım. artık sıkılmıştım ürün bakmaktan gittim 200 tl ye aldım.o zaman 25 dolardı nette. beklememek için almıştım 1 senede garanti veriyordu. şimdi o eleman alibeyköyde yine ,ama dükkan açtı facebook ta led merkezi diye sayfasıda var. epey bilgili daha doğrusu uzun zamanca iyice tecrübe etmiş bir çok ledi çöpe atmak zorunda kalmış bayağı muhabbet etmiştik. şuan 250 tl ye satıyor sanırm. mercekli fara hangisi iyi oluyor eleman biliyor.

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tahmini Teslimat Zamanı

hocam ben şuan bunu kullanıyorum. bir kaç led denemesinden dolayı bu ürün çok iyi çıktı. ama benim araba düz far h4. birde ben bunu istanbulda bir arkadaş bu işi yapıyor ondan aldım. artık sıkılmıştım ürün bakmaktan gittim 200 tl ye aldım.o zaman 25 dolardı nette. beklememek için almıştım 1 senede garanti veriyordu. şimdi o eleman alibeyköyde yine ,ama dükkan açtı facebook ta led merkezi diye sayfasıda var. epey bilgili daha doğrusu uzun zamanca iyice tecrübe etmiş bir çok ledi çöpe atmak zorunda kalmış bayağı muhabbet etmiştik. şuan 250 tl ye satıyor sanırm. mercekli fara hangisi iyi oluyor eleman biliyor.
    Bu konuda kafam çok karışık gerçekten Led satan arkadaşlar var mercekli fara en kalitesini de taksan işe yaramaz derler vs. vs. bakalım artık araştıracağım, deneyeceğim.
    Çok teşekkür ederim.
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler