User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: Tornador ve Köpük Tabancası...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi günler, internette araştırırken konunuza rastladım. İşimiz gereği işyerimizde hem büyük hemde seyyar kompresör var. Araç yıkamak için su basınçlı yıkama makinelerine bakarken, havayla çalışan köpük tabancalarına rastladım. Örnek: Magic Fırcasız Kopuklu Yıkama Tabancası , şu an yurtiçinde bu tarz ürün satan başka bir yerde bulamadım açıkçası. Siz aynı ürünü başarılı şekilde kendiniz yapmışsınız. Bende kenarda işimize yaramayan boya tabancası, normal tabanca vs var. Siz hala bu yaptığınız ürünü kullanıyor musunuz? Kullanıyor iseniz tabancanın ucuna takıp içine bulaşık teli koyduğunuz geniş yuvarlak parçanın tam adı nedir? En son ki videonuzda çok verimli çalışmış, sonradan neler eklediniz üzerine.. Biraz uzun mesaj oldu, yorduysam kusura bakmayın, tavsiye ederseniz bende kendim yapayım diyorum veya direkt hazır alacağım

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı namselo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi günler, internette araştırırken konunuza rastladım. İşimiz gereği işyerimizde hem büyük hemde seyyar kompresör var. Araç yıkamak için su basınçlı yıkama makinelerine bakarken, havayla çalışan köpük tabancalarına rastladım. Örnek: Magic Fırcasız Kopuklu Yıkama Tabancası , şu an yurtiçinde bu tarz ürün satan başka bir yerde bulamadım açıkçası. Siz aynı ürünü başarılı şekilde kendiniz yapmışsınız. Bende kenarda işimize yaramayan boya tabancası, normal tabanca vs var. Siz hala bu yaptığınız ürünü kullanıyor musunuz? Kullanıyor iseniz tabancanın ucuna takıp içine bulaşık teli koyduğunuz geniş yuvarlak parçanın tam adı nedir? En son ki videonuzda çok verimli çalışmış, sonradan neler eklediniz üzerine.. Biraz uzun mesaj oldu, yorduysam kusura bakmayın, tavsiye ederseniz bende kendim yapayım diyorum veya direkt hazır alacağım
    selamlar, evet halen çok verimli kullanıyorum köpüğü, diğeri ise maalesef bir kazaya kurban gitti...

köpük için başta kullandığım parça bir pvc tesisat parçası, herhangi bir hırdavatçıda bile çıkabilir...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 üründe çok güzel olmuş valla emeğinize sağlık

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler