User Tag List

Sayfa 103 Toplam 103 Sayfadan BirinciBirinci ... 35393101102103
Toplam 1944 adet sonuctan sayfa basi 1,939 ile 1,944 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dr.Ecu Chıp Tunıng Sorular Cevaplar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    207 RC için dp varex hava filtresi mevcut yakıtsız 1.2-1.3 bar sıkıntısız şekilde güç ve fiyat bilgisi nedir ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2016 Mercedes c 180 1.6 benzinli,güç ve fiyat bilgisi alabilirmiyim?Teşekkürler.

MR2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ninja Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2016 mercedes c 180 1.6 benzinli,güç ve fiyat bilgisi alabilirmiyim?teşekkürler.
    w205 1.6t 156hp-230nm
    w205 1.6t 175hp-310nm (drecu)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba ,astra j 1.3cdti yazılım hakkında fiyat bilgisi alabilir miyim dpf egr iptal etmesek dpf nin hızlı dolması gibi bir sorun yaşar mıyız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba hayırlı geceler, sorun problemini cozemedigim icin sizlere sormak istedim.
    1.4tsi 2012 polo gti 85xxx km aracimi yeni aldim. Araca dizelden gecis yaptim 1.6 tdi motorlar hakkinda bilgim var fakat tsi hakkinda cok fazla bir bilgim yok. Aracimi aldim temde sakin giderken sollama yapmak icin dip gaz yaptim ve aracta gaz kesme problemi yasadim. Bir kac gun sonra arac epc yakti dusuk hizda yine kesme yapti saga cektim stop ettim ve calistirdim duzeldi. Sonrasinda ariza isigi yakmadan bir kac kes daha kesme olayini yasadim , problemle karsilasan ve deneyimlerini paylasmak isteyen varsa sevinirim? Arac motor isindiktan sonra rolantide calisirken hafif sallantili calisiyor, 3 4 sn de bir sirkeliyor ..

TEKSAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cankut yazir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba hayırlı geceler, sorun problemini cozemedigim icin sizlere sormak istedim.
    1.4tsi 2012 polo gti 85xxx km aracimi yeni aldim. Araca dizelden gecis yaptim 1.6 tdi motorlar hakkinda bilgim var fakat tsi hakkinda cok fazla bir bilgim yok. Aracimi aldim temde sakin giderken sollama yapmak icin dip gaz yaptim ve aracta gaz kesme problemi yasadim. Bir kac gun sonra arac epc yakti dusuk hizda yine kesme yapti saga cektim stop ettim ve calistirdim duzeldi. Sonrasinda ariza isigi yakmadan bir kac kes daha kesme olayini yasadim , problemle karsilasan ve deneyimlerini paylasmak isteyen varsa sevinirim? Arac motor isindiktan sonra rolantide calisirken hafif sallantili calisiyor, 3 4 sn de bir sirkeliyor ..
    EPC nin birden çok sebebi vardır.Öncelikle aracı cihaza bağlayıp hangi hata kodunu vermiş ona bakmanız gerekiyor.Basınç pompası yada krank mili vs. bunlar olası sebepler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)