User Tag List

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789
166 sonuçtan 153 ile 166 arası

Konu: Akhisar Drag Tarihi

ertovts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    deniz abi mahalli bekliyoruz
    35 ALV 21
    13,632

shumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mahalli yarışta düşünüyoruz ztn,hazırlıklar tamamlanınca gerekli başlık vs açılır
    35 VT 555 98 vti 35 AD 5528 04 ep3 35 EA 6432 08 fn2
    35 EA 7292 08 s2k 35 EA 2260 09 s2k 35 EA 5988 09 s2k
    35 EA 5522 09s2k

nostalji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Büyük heyecanı ne zaman yaşayabiliriz yetkililer bilgi verirse mutlu olurum herkesin alışık olmadiği atmosferik bir r19 ile katilabilirim

By_HaNNibaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bayramdan bitimi hafta sonu drag var diye herkezde bi söylenti var ama sanirim o kadar erken değil

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    su islerin bir takvimi bir senede duzenli ciksa hepimiz hazirlik yapsak hep bi agizdan bi bilgi bekleme yoruyor yeminlen
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz..

By_HaNNibaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    su islerin bir takvimi bir senede duzenli ciksa hepimiz hazirlik yapsak hep bi agizdan bi bilgi bekleme yoruyor yeminlen
    Abi bursada herkez bayram bitimi cumartesi pazar yariş var biliyo mesela

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    amma izmit iptal digerleri ne durimda ?

nostalji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geceleri kimsenin olmadığı saatlerde yalnız başıma deneme yapmaktan sıkıldım yaa organizasyona katılabilirsem hedefim 13 lere kadar tirmanmak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bızlerı anlayısla karsılayacagınızı umarak akhısarda baska yarıs yapmayacagımızı bıldırmek ıstıyorum arkadaslar.

en onemlı sebep: pısttekı guvenlık problemı...

taktır edersınızkı eskıden daha az ızleyıcı olurdu son yarıslarda ızleyıcı sayısında cıddı bır artıs oldu.ızleyıcılerın taskın hareketlerı ( karsıdan karsıya gecenler pıstın ıcınde el ayak uzatmalar gıbı ) bızlerı korkutuyor acıkcası...Bızlerı akhısarda ne sartlarda yarıs yaptıgımızı hemen hemen hepınız ıyı bılıyorsunuz suankı sartlarda sag sol duvara tel orgu,ızleyıcıler ıcın turbun,daha ıyı bır vht uygulaması vs vs yapma yaptırma sansımız yok bunların harıcınde sponsor sorunumuz oluyor + yarıslara katılım cıddı derecede az..son yarısta ulusal araclar dahıl olmak uzere toplam 23 katılım vardı hepsı bırlesınce ekıp olarak artık yarıs yapmama kararı aldık bazı seylerı tadında bırakmak lazım,herseyı gectık Allah korusun oradakı cıddı yaralanmalı veya olumlu bır kazada hem spora buyuk bır darbe vurulacak hemde bızlerın basları belaya gırecek...

bu bır sıtem vs yazısı degıl,bu yarıslar sayesınde bırbırımızı tanıdık,kaynastık olumsuz durumlar yasamadık cok sukur kısaca su ana kadar hepberaber bırseyler yapabıldıysek ne mutlu bızlere...

hepınıze mutlu bayramlar,ramazan bayramınız mubarek olsun arkadaslar
    35 EA 5522 09s2k

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlısı olsun ne diyim doğru karar almışşsınız bu spor bu ülkede olmuycak bariz belli zorla yapmaya çalıştık hep yinede ALLAH razı olsun emeği geçenlerden.

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı shumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bızlerı anlayısla karsılayacagınızı umarak akhısarda baska yarıs yapmayacagımızı bıldırmek ıstıyorum arkadaslar.

en onemlı sebep: pısttekı guvenlık problemı...

taktır edersınızkı eskıden daha az ızleyıcı olurdu son yarıslarda ızleyıcı sayısında cıddı bır artıs oldu.ızleyıcılerın taskın hareketlerı ( karsıdan karsıya gecenler pıstın ıcınde el ayak uzatmalar gıbı ) bızlerı korkutuyor acıkcası...Bızlerı akhısarda ne sartlarda yarıs yaptıgımızı hemen hemen hepınız ıyı bılıyorsunuz suankı sartlarda sag sol duvara tel orgu,ızleyıcıler ıcın turbun,daha ıyı bır vht uygulaması vs vs yapma yaptırma sansımız yok bunların harıcınde sponsor sorunumuz oluyor + yarıslara katılım cıddı derecede az..son yarısta ulusal araclar dahıl olmak uzere toplam 23 katılım vardı hepsı bırlesınce ekıp olarak artık yarıs yapmama kararı aldık bazı seylerı tadında bırakmak lazım,herseyı gectık Allah korusun oradakı cıddı yaralanmalı veya olumlu bır kazada hem spora buyuk bır darbe vurulacak hemde bızlerın basları belaya gırecek...

bu bır sıtem vs yazısı degıl,bu yarıslar sayesınde bırbırımızı tanıdık,kaynastık olumsuz durumlar yasamadık cok sukur kısaca su ana kadar hepberaber bırseyler yapabıldıysek ne mutlu bızlere...

hepınıze mutlu bayramlar,ramazan bayramınız mubarek olsun arkadaslar
    Trubun neyse de suraya bi konu acin bi hesap no gonul verenlerden 20 kisi 500tl verse 10bin tl eder. 10 bin tlye tel orgu cektirirsiniz olur biter. Karsida.n karsiya gecme duvara cikma kaybolur.. Bunun icin yaris yapmamak mantiksiz. Onu gectim bunu yaris sezonu a kadar yapmayip millet masraf ettikten sonra buraya yazmaniz daha da garip.

He " katilimci az emegimizin karsiligini alamiyoruz " dersen seninle hemfikirim. Ben hep soyledim cebine para girmiyorsa orda emek verme. Diger bahaneler tatmin etmedi beni. Hayirlisi olsun.

Ahmet
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

Erol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne parası üste cebimizden para verdigimiz bile oldu Ahmet.

Güzel sorunsuz 8-10 yarış yaptık pistin ve eldeki imkanların doğrultusunda ama malesef güvenlik ve pist sorunu bizi korkutmaya başladı.

Sponsorsuz bu işler olmuyor malesef federasyonda yardım etmiyor bence Türkiye'deki drag pistlerimize dünya kuralları ile birlikte dünya stNdartlarına yakın pistlerde yapılmalı..

Mübarek Ramazan bayramınızı kutlarım..
    BOOSTPROJECTS
    EKK24 0-402 m. N/A Fwd TR Rekoru 11.9 sn.
    100-200 - 8.5sn.
    N/A is the best..
    Civic Hatchback

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunu az cok bizlerin ve isin icinde olan sende boyle yazdiysan diyecek bisey yok ahmet,madem arac hazirlandi nerdeydi bu araclar yarista ? 7 adet ulusal arac,16 adet mahalli arac sencede komik degilmi ? Daha onceki basliklara bu fikri siz verip uygulamistiniz bizde vht yi piste uygulamistik daha oncede belirttik bizim buraya bi konu acip para toplamamiz etik degil yanlis anlasilmalara mahal verebilir o kadar geldiniz bizleri taniyosunuz kotu bir niyet aramana sasirdim acikcasi...sebepler belli yukarida yazdigimiz gibi tek bir neden yok hepsi birlesince oncelikli guvenlik meselesi yuzunden korkuyoruz,acigi neti bu
    35 EA 5522 09s2k

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kotu niyet arama yok olani soyluyorum. Ben size hep soyledim eger para kazanmiyorsaniz yapmayin diye. Ugrasilcak is degil cok iyi anliyorum. Sirf Huseyinin isi 2000tl lik is.

Ama cit muhabbeti garip bize kisin denseydi ben o parayi toplamistim emin ol. Vht de nasil topladiysak. ilk yarisi baz alma yetismeyen cok arac wardi. Konu katilimci sayisi ise saygi duyarim. degil de guvenlik ise bu karariniza saygi duymam. Cozulemeyecek birsey degil cunku. Hepinizi cok seviyorum hayirli bayramlar.

Ahmet
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)